odtok vody z dverí
Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři
odtok vody z dverí
tuším sa to tu riešilo, prvý a štvrtý otvor na spodnom leme dverí na odtok vody mám voľný, ale dva stredné otvory mám zaslepené plastovou záslepkou, majú tam byť, alebo ich radšej odstrániť aby voda lepšie z dverí odtekala?
i30 HB 1.5 DPI - Comfort + CP - Amazon Grey, 2021-
Fabia Sedan I, 1.4 MPI 50 kw, 2001-2021
https://www.spritmonitor.de/en/detail/1232450.html
Fabia Sedan I, 1.4 MPI 50 kw, 2001-2021
https://www.spritmonitor.de/en/detail/1232450.html
- Reklama
Re: odtok vody z dverí
se to řešilo tady https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... ka#p544135
A závěr : záslepky vodu propouští, ale ne při zavřených dveřích aby se v zimě nepřilepily dveře zmrzlou vodou.
A závěr : záslepky vodu propouští, ale ne při zavřených dveřích aby se v zimě nepřilepily dveře zmrzlou vodou.
i30 kombi 2020- Style 1.4 t-gdi navi Olivine Grey
ex : Nissan Primera 2.0i
ex : Nissan Primera 2.0i