Ziarovicky = pozlatene?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Masterixx
Příspěvky: 7
Registrován: 31 črc 2006, 21:35
Bydliště: BA

Ziarovicky = pozlatene?

Příspěvek od Masterixx »

Dnes som si chcel kupit ziarovicky do podsvietenia ovladacov na Matrix ale nemali na sklade. Vraj ani v Prahe. Ani sa nedivim. Cena 750,- Sk za kus. Len zabudnu upozornit, ze kazda je zabalena samostatne v pozlatenej krabicke. Idioti. Zajtra si kupim inde za par korun obycajne a bez krabicky. Svietia rovnako.
Reklama
 

Masterixx
Příspěvky: 7
Registrován: 31 črc 2006, 21:35
Bydliště: BA

Ziarovicky = opravene!

Příspěvek od Masterixx »

A je to. Podsvietenie opravene. 3 ks ziarovicky (7,10 Sk za kus oproti 750,- Sk za kus) + necela hodinka prace a svietia ako pred tym. Myslim, ze aj to je dovod preco ich vobec nemaju na sklade. V servise to takto vymenia a maju zarobene.
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Dyt to maji jenom 100x drazsi.. to je jeste v pohode, ne? :D
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Nekdy clovek opravdu zasne, kde na to ti obchodnici chodi ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Franta
*
Příspěvky: 91
Registrován: 23 lis 2005, 17:50
Bydliště: Slovensko

Jiný příklad...

Příspěvek od Franta »

Svého času jsem si do auťáku namontoval bzučák,který mne upozorňoval, že mám rozsvícená světla - stačilo otevřít dveře.
Tahle blbost mne stála tuším 240.-Kč. Asi po roce bzučítko dobzučelo a tak jsem hledal náhradu, tentokrát jsem chtěl jen součástku do krabičky která mi zbyla. Sehnal jsem v elektroprodejně trochu jiné bzučítko i s krabičkou a káblíky za 30.-Sk. A pak by je člověk všechny nakopal do prdele.....
Uživatelský avatar
zdenekpodlezl
*
Příspěvky: 45
Registrován: 08 dub 2006, 11:13
Bydliště: Svitavy

Příspěvek od zdenekpodlezl »

pánové, hádejte kolik stál motorek na ostřikování čelního a zadního okna ?! rovných 1250,-Kč. A to za to chtěli v jiným servisu i 2500,-Kč. Vyděrači. Výrobní cena tak za 50,-
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“