Zamlžené světlo

Lak, koroze, výměna dílů karoserie.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Martinroc13
*
Příspěvky: 28
Registrován: 31 říj 2021, 08:56

Zamlžené světlo

Příspěvek od Martinroc13 »

Dobrý den, dnes jsem si všiml na Hyundai i30 2 generace 2015 , že je zamlžený řidičův světlomet , má někdo stejný problém a řešil to nějak?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Breny
*
Příspěvky: 13
Registrován: 02 led 2021, 09:14

Re: Zamlžené světlo

Příspěvek od Breny »

Martinroc13 píše: 07 led 2022, 16:13 Dobrý den, dnes jsem si všiml na Hyundai i30 2 generace 2015 , že je zamlžený řidičův světlomet , má někdo stejný problém a řešil to nějak?
Ahoj.

Mám sice i30 2020 po FL ale mal som 1x tento problém a riešil som to s garančným technikom v Hyundai cez email aj som mu posłał fotky hneď ako sa to objavilo.

Odpoveď : "Ak sa jedná len o zarosenie, je to bežný jav pri striedaní teplôt, ak by ale boli viditeľné kvapky vody vo svetle je to chyba."

Na druhý den som mal už svetlá suché a to parkujem v garáži a teď som ho dával do garáže boli svetlá zarosené a ešte aj pršalo (mokré auto).
Auto bolo na prvej servisnej kontrole a umývali ho nakoniec prehliadky v boxe tak to rosenie prikladám tomu.
Hyundai i30 Combi 1.5 T-GDI MHEV 7-DCT STYLE Silky Bronze
Uživatelský avatar
Pjotr1
***
Příspěvky: 800
Registrován: 26 črc 2020, 17:51
Bydliště: ostrov pozitivní deviace

Re: Zamlžené světlo

Příspěvek od Pjotr1 »

mojí i30 2020 před FL se to objevuje docela pravidelně, když zaprší a pak se ochladí pod nulu.
Zrovna dnes ráno jsem měl zamlžené obě přední led světla i DRL. Odpoledne už nic. Asi tam je nějaký větrací otvor (logicky na vyrovnání tlaků při změně teploty), který přivede vlhkost dovnitř.
Nejsem z toho nadšený (bojím se aby po záruce přestaly fungovat), ale zatím to neřeším
i30 kombi 2020- Style 1.4 t-gdi navi Olivine Grey
ex : Nissan Primera 2.0i
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Karosérie“