Navigace-funkce

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Navigace-funkce

Příspěvek od helou »

petzl62 píše: 20 dub 2022, 19:26 Ne, pokud jsou omezené rychlosti zaneseny v podkladech map v navigaci, ukazuje i - 30, 40, 70, 110 apod. Ale musí být zaneseny v mapách. Třeba v Opavě už máme 2roky v centru města zónu 30, ale Here mapy stále ukazují sveřepě 50 ](*,) .
V jiných lokalitách 30 bez problémů.
Sila oretoze to posrali tak, ze bud mas to zapnute a po case ked neni obmedzenie rychlosti tak ti ukazuje ciarky, alebo si to.vypnes a ide podla podkladov.z.mapy.
Pred aktualizaciou to bolo tak, ze ak nebola znacka islo to z mapy. Teraz si musis system za ktory platis vypnut.....
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
Reklama
 

Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Navigace-funkce

Příspěvek od petzl62 »

Já už teď nemám v aktuálním voze čtení značek, které mě sralo i v minulém, ale fungovalo i v tom blbém módu líp, jak to co páchá dodavatel mapových podkladů a systému MMS "Here " ](*,)
O průběžných a slibovaných aktualizacích a jejich značení a vůbec fungování celého systému už vůbec nemluvě.
Ani autorizované servisy neví, která je poslední aktualizace a co obsahuje. [-o< :oops: :oops: Dokonce jim my klienti říkáme, co a jak a která je poslední a co opravila. ](*,) ](*,) ](*,)
Ano a za tohle se připlácí nemálo peněz :!: :!: :!: :oops: :oops: ](*,) ](*,) #-o #-o
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Navigace-funkce

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

14.6. mě čeká garančka. A aktualizaci MMS jim zakážu pod pohrůžkou trestem smrti!
To skoro vypadá, že se snaží uaktualizovat systém k nepoužitelnosti ](*,) ...
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Navigace-funkce

Příspěvek od petzl62 »

Třeba do té doby bude ta slibovaná "VELKÁ AKTUALIZACE" co má být v květnu a ta z toho udělá už konečně úplně nepotřebný krám ](*,) :-k :-#
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace-funkce

Příspěvek od Stringo »

Jako je to neskutečně zprasené... Dneska mě navigace vodila po Praze hůř než Waze a ten poslední dobou taky pěkně zlobí #-o

Kdyby alespoň člověk opravdu poznal označení těch aktualizací...
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Birdr
**
Příspěvky: 260
Registrován: 24 úno 2022, 13:28

Re: Navigace-funkce

Příspěvek od Birdr »

Mr. HYUNDAI píše: 28 kvě 2022, 20:43 14.6. mě čeká garančka. A aktualizaci MMS jim zakážu pod pohrůžkou trestem smrti!
To skoro vypadá, že se snaží uaktualizovat systém k nepoužitelnosti ](*,) ...
Taky jsem rozhodnutý neaktualizovat, protože to, co bylo v autě při koupi funguje k mé plné spokojenosti. =D>
Uživatelský avatar
sarin007
*****
Příspěvky: 2089
Registrován: 26 říj 2012, 11:32
Bydliště: Písek

Re: Navigace-funkce

Příspěvek od sarin007 »

Mě aktualizovali v Tucsonu minulý týden a je to na zabití. Už jsem jim tam jel vynadat a říkal jsem jim, že jestli nechtějí mít víc naštvaných zákazníků, tak ať jim na navi nesahají. Předtím to byla nejlepší navi, co jsem kdy používal, teď jí dávám tak 40%, dokonce netrefila ani do Hyundai servisu ](*,)
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136KW, A/T, Style Premium, barva Ara Blue +
Hyundai i30 Fastback, 1.4 T-GDI, Style, barva červená

Hyundai Elantra Style Premium, 2011, světle modrá
Renault Scenic 1.9 dCi r.v. 2002
Peugeot 306 r.v. 1996
VW Golf I r.v. 1979
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace-funkce

Příspěvek od Stringo »

Nechci je obhajovat, ale v tomto případě oni sami neví co nahrávají, ani to nepoznají... Tohle je průser Hyundai zastoupení, ne dealerů natož servisů...
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Navigace-funkce

Příspěvek od helou »

Ako vyhľadam v tej novej navigacii napr prahu? Napisem praha a nic napisem cesko a nic.....kde sa meni krajina?
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
Uživatelský avatar
imagine
*
Příspěvky: 45
Registrován: 21 srp 2021, 16:03

Re: Navigace-funkce

Příspěvek od imagine »

Problém nebude jen na straně :hyu:, když se podíváte na recenze v Google Play - Here Navi, tak dle reakci lidí Here asi totálně podělalo jádro navigace, prý zcela nepoužitelné po posledním updatu... A já se třeba rozčiloval po garančce, že mi neudělali mnou požadovaný update, i když na faktuře byl úkon za 4000,- a pak bonus - 4000,- / 10 let zdarma že 😁 Díky bohu, že technik asi zaspal a nestihl to 😁. Hyundai by prostě měl doladit AndroidAuto, na celý display, bez drátu a bylo by po problémech.... Jenže oni chtějí poplatky za Bluelink a každý update map, to je potom problém... Kdyby ty větráky udělali tak, že tam půjde zaháknout telefon na kterém si člověk spustí waze nebo sygic.
Mám telefon skoro 5 let a AA mi jede trhaně, můžete mi doporučit značku, se kterou to bude chodit jak po másle a bez problémů až to v :hyu: doladí??? Realme 9???
i30 Style Combi 1,5 T-GDI MH 2021
Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Navigace-funkce

Příspěvek od helou »

Chcea povedat ze sa neda vyhľadať nieco mimo krajiny kde pravesi?
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace-funkce

Příspěvek od Stringo »

helou píše: 29 kvě 2022, 13:52 Ako vyhľadam v tej novej navigacii napr prahu? Napisem praha a nic napisem cesko a nic.....kde sa meni krajina?
Pokud napíšeš jenom Praha a jsi na Slovensku, tak to hledá jenom v aktuální zemi, musíš napsat i cílovou zemi.

Já jsem v ČR a když chci jet do Košic, zadám v navigaci: Košice, Slovensko

Nebo Frankfurt am Main, Německo
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace-funkce

Příspěvek od Stringo »

imagine píše: 29 kvě 2022, 14:07 Problém nebude jen na straně :hyu:, když se podíváte na recenze v Google Play - Here Navi, tak dle reakci lidí Here asi totálně podělalo jádro navigace, prý zcela nepoužitelné po posledním updatu... A já se třeba rozčiloval po garančce, že mi neudělali mnou požadovaný update, i když na faktuře byl úkon za 4000,- a pak bonus - 4000,- / 10 let zdarma že 😁 Díky bohu, že technik asi zaspal a nestihl to 😁. Hyundai by prostě měl doladit AndroidAuto, na celý display, bez drátu a bylo by po problémech.... Jenže oni chtějí poplatky za Bluelink a každý update map, to je potom problém... Kdyby ty větráky udělali tak, že tam půjde zaháknout telefon na kterém si člověk spustí waze nebo sygic.
Mám telefon skoro 5 let a AA mi jede trhaně, můžete mi doporučit značku, se kterou to bude chodit jak po másle a bez problémů až to v :hyu: doladí??? Realme 9???
Předpokládám že máš faceliftovou navigaci 10".
Co se týká širokého zobrazení AA tak to je chyba Googlu, ne Hyundai.
Co se týká bezdrátového přenosu AA, tak za to může Hyundai, ale nic s tím neudělají, protože jednoduše do těch navigací nedávají 5G WiFi modul (alespoň tedy že začátku výroby je neměly a to nejde dohonit updatem SW) a pokud to tvoje navigace a nejde ti to, tak se podívej co máš v telefonu za Android (potřebuješ min. Android 11 a podporu 5G WiFi, což telefon starší 4 let rozhodně mít nebude).

Jinak já mám 8" navigaci a AA mi přes kabel funguje normálně, problém je v tom, že Google stále sere na CZ podporu hlasového asistenta, takže je to všechno použitelné tak na půl... Je důležité mít kvalitní kabel, ideálně originální od daného telefonu, nebo mám dobrou zkušenost s tímhle z Aliexpressu:
https://s.click.aliexpress.com/e/_DCslS3z
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
imagine
*
Příspěvky: 45
Registrován: 21 srp 2021, 16:03

Re: Navigace-funkce

Příspěvek od imagine »

Ano, mám Navi 10" a Huawei s Androidem v9... Jo bude nutný upgrade.
i30 Style Combi 1,5 T-GDI MH 2021
Uživatelský avatar
i30mpact
***
Příspěvky: 771
Registrován: 15 zář 2021, 16:50
Bydliště: Praha

Re: Navigace-funkce

Příspěvek od i30mpact »

imagine píše: 29 kvě 2022, 14:07 Problém nebude jen na straně :hyu:, když se podíváte na recenze v Google Play - Here Navi, tak dle reakci lidí Here asi totálně podělalo jádro navigace, prý zcela nepoužitelné po posledním updatu... A já se třeba rozčiloval po garančce, že mi neudělali mnou požadovaný update, i když na faktuře byl úkon za 4000,- a pak bonus - 4000,- / 10 let zdarma že 😁 Díky bohu, že technik asi zaspal a nestihl to 😁. Hyundai by prostě měl doladit AndroidAuto, na celý display, bez drátu a bylo by po problémech.... Jenže oni chtějí poplatky za Bluelink a každý update map, to je potom problém... Kdyby ty větráky udělali tak, že tam půjde zaháknout telefon na kterém si člověk spustí waze nebo sygic.
Mám telefon skoro 5 let a AA mi jede trhaně, můžete mi doporučit značku, se kterou to bude chodit jak po másle a bez problémů až to v :hyu: doladí??? Realme 9???
Teďka jsem upgradoval telefon, protože AA mi pomalu startovalo a přepínání mezi aplikacemi bylo taky pomalé. Vybral jsem Samsung A52s 5G, můžu vřele doporučit, najednou všechno reaguje bleskově. Navíc se dá celkem často sehnat v různých akcích kolem 8 tisíc, protože už existuje nástupce A53 (kterej má pomalejší cpu).
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Elektronika“