Hyundai Coupe - Verze bez Airbagu

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Návštěvník

Hyundai Coupe - Verze bez Airbagu

Příspěvek od Návštěvník »

Tak to zírám - ještě jsem neviděl Coupe bez airbagu.
to:Znalci Coupe - Tiburon,Cary, Conan a další - slyšeli jste někdy o Coupe bez airbagu řidiče? Mě se to Coupe podle fotek líbilo a silně jsem uvažoval o jeho osobní prohlídce, ale tohle mě dost odrazuje - co vy na to?)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

jo, už se to kdysi řešilo, je to soc.verze, vyděl jsem to prodávat jenom v sev.americe, ten volant je opravdu origo hyundai, zrcátka nebyly ani v barvě ani v elektrice, nemělo to klimu, jiný sedačky (šedivý) atd....samozdřejmě nemůžu zaručit že to je takhle bez airbagů z výroby, ale vyděl jsem jich už několik na ebay.com....
Naposledy upravil(a) Tiburon_FX dne 03 říj 2005, 22:06, celkem upraveno 1 x.
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

tak sem koukal do návodu k obsluze Coupe a píšou tam u airbagu v závorce - je-li instalován, takže to možná v některejch zemích nebyl standart, jo a našel sem tam tenhle vobrázek, řek bych že je to ten volant, jinak na všech ostatních je zobrazenej ten s airbagem....
Obrázek
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Kuba

Příspěvek od Kuba »

Nejen v severní americe, ale i v Itálii.Taky můžu poslat scan z manuálu. A taky mám originál nabídkovej list od Itala, kde jsou jednotlivé výbavy popsány a oceněny.

btw, vaše starosti bych fakt chtěl mít. :roll:
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

jo originál nascanovanej italskej nabídkovej list prosím pošli! moc mě to zajímá :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Takže tady je stejná fotka jako od Tiburona:

http://hyundaicoupe.webpark.cz/image001a.jpg

Pro vysvětlení, je popis, jak používat klakson.


A tady je nabídka na Coupé od pordejce z Milána. Ty airbagy jsem Vám tam zvýraznil.

http://hyundaicoupe.webpark.cz/image002.jpg

Co zanmená "incluso" a "non disp." snad vysvětlovat nemusím.

Z toho jedoznačně plyne, že NEMÁM vystřelejnej airbag.
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Tohle je na prodej na tipcars....
Obrázek
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

No tak ja myslym ze Tiby to rekl jasne , oholeny verze tifus , pak v manualu druhej, a ten treti sem ja , ala 1.6 ,
ja si myslym ze coupatek je docela dost ted, a otazka je kdo cemu da prednost, nekdo airbagy nekdo vykon, ses na to mel jet podivat a a videl bys :-)
C.
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

stačí podívat na tipcars, první generace je tam cca od 110t do 180ti t. Nicméně ten volant bez airbagu se mi dost líbí, nevim jak je na tom rozměrově, ale ten s airbagem je strašně velkej, připadá mi jako když řídim avii :wink: kdyby byl o 5 cm menší v průměru byl bych spokojenej...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Kuba

Příspěvek od Kuba »

Dyť sem to říkal. Ten bez airbagu je super. Jel sem s Lantrou, co AB měla a měl sem ten samej aviovej pocit. :lol:
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

další bez airbagu na prodej v auto esa:
http://www.autoesa.cz/karty/2100646.html
Obrázek
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
jardaxyz
*
Příspěvky: 31
Registrován: 14 zář 2005, 15:26
Bydliště: F-M

Hyundai Coupe - Verze bez Airbagu

Příspěvek od jardaxyz »

V některých západních zemích to bývalo běžně k mání. Nejedná se opravdu o nic jiného, než krapet ořezanou verzi. Co chybí : ABS, klima a zrcátka v el., výškově stavitelná sedadla, vzadu jsou místo kotoučů bubny, anténa je manuál. Neboli, kdo nechce utrácet další litr benzinu za provoz klimy, pro toho je jako dělaná. A taky případné opravy vyjdou levněji. Jen si porovnejte cenu třeba zrcátka s nebo bez elektriky. Boční okna však v elektrice samozřejmě jsou. A pro zhýčkané dodám, že jsem nepocítil, že by mi přes léto klima chyběla. Volant je vybaven pouze klaksonem, ale jeho tvar je opravdu "handy" - teda, že padne perfektně (slovo perfektně podtrhuji) do ruky, potažen velmi příjemným materiálem. Určitě je lepší než ten čtyřramenný a taky lepší, než je třeba v nových Mazdách 6 (odzkoušeno, ale můj názor). Co se týká kvality sedadel... Použitý materiál je standardně dost dobrý. Kůže ve starších autech je stejně podle mě spíše na obtíž - jak to jednou začne praskat...
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

docela by mě zajímala prodejní cena (když bylo nový) týhle verse, s plnou palbou v kůžy a se standartní verzí bez kůže....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
jardaxyz
*
Příspěvky: 31
Registrován: 14 zář 2005, 15:26
Bydliště: F-M

Příspěvek od jardaxyz »

s cenami nových aut sloužit nemůžu. ale myslím si, že lze nalézt prostor pro slevu tak max 2000 eur (tehdá byly dost drahé - tady se prodávaly tak za 700tis. full - v porovnání s dnešní druhou generací tedy o dost dráž(!). u takových vozů předpokládám, že se jedná o mírně nadsazenou cenu, která nechá prostor pro "klima za hubičku", takže pak se není co divit, že po evropských silnicích jezdí zejména ty plně vybavené. nooo, i když ... dle stavu nabídky na netu z ciziny ... zas taková převaha to není.
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“