Dodatečná montáž předních mlhovek

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Dudus_i20
*
Příspěvky: 10
Registrován: 01 bře 2023, 19:11

Dodatečná montáž předních mlhovek

Příspěvek od Dudus_i20 »

Zdravím ve spolek
Chci se zeptat zda někdo už si nedodelaval přední mlhovky Hyundai i20 2015 Gb family
Jelikož auto je vybaveno jen denním svícením bez mlhovek ,tak jestli někdo nekupoval nová světla s mlhovkami a denním svícením
Zda jsou už nachystané kabely nebo se to musí napojivat celé zvlášť nově.
Jestli nemám někdo stím zkušenosti díky moc všem za nějaké informace.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Dodatečná montáž předních mlhovek

Příspěvek od Richard555 »

Abych řekl pravdu měl jsem mlhovky na všech autech , ale pokud bych je tam neměl nevadilo by mi to. Za posledních asi 20 let jsem na mlhovky jel snad 5x a tak celkem 100 km. Nejsem mlhovkář a nepoužívám mlhovky když je normálně vidět. A ono o moc lépe s nimi vidět není....... Možná je to tím že xenony nebo LED potkávačky jsou o něčem malinko jiném a ty mlhovky dělají těm potkávačkám stín :D
Takže za mě bych se nesnažil je domontovat, spíš bych použil do hlavních světel nějaké lepší halogenové žárovky třeba Osram nightbreaker nebo Osram laser ......
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Dudus_i20
*
Příspěvky: 10
Registrován: 01 bře 2023, 19:11

Re: Dodatečná montáž předních mlhovek

Příspěvek od Dudus_i20 »

Tak je pravda,že já taky nejsem mlhovkar,ale jezdil jsem brzo ráno za tmy a v mlze a neviděl jsem vůbec na krok s origo Světlana h4 .
Tak jsem právě přemýšlel,jestli na toto by se nehodili mlhoky za tmy,přes den nejsou potrebova
Odpovědět

Zpět na „i20 2015- Elektronika, audio“