Ako čo najviac znížiť spotrebu 1,6 84 kW L II

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

antec
*
Příspěvky: 95
Registrován: 25 čer 2006, 13:45
Bydliště: brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od antec »

co to meles ty asi nejis maso ze?nepoznas ftip?a ja su povolanim ridic najedu tak 600km denne 4 dny v tydnu jsi jak moje stara hned bere vsechno jako urazku na sebe a vse okolo nel to byt vtip jo?klidek
lantra rv.98 1,6 16v DOHC
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Asi najedes 600km dene a umis tocit volantem,ale to je jediny co v hlave mas vid?
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
antec
*
Příspěvky: 95
Registrován: 25 čer 2006, 13:45
Bydliště: brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od antec »

vid?asi jo vypada to ze na tebe nemam v praze sou vsici chytrejsi.ja jen ze si naftu platim sam a kdyz jezdim smer svitavy porad tou stejnou cestou tak kdyz jedu jak jsem psal tankuju o 400kc min slovensky brat sa ptal napsal sem mu(asi vtipne i ty jsi se zasmal) a ty jediny jsi do me zacal jet a jeste jsi si zridil plactive tema jak si tady lidi ublizujou ja sem napsal asi po mesici jednu vetu a najednou su ten co tady vsechny naziva kurevniky a fetaky parada asi radeji nereagovat na nic jen tupe cumet na monitor ja vlastne nic jinyho neumim vid?
lantra rv.98 1,6 16v DOHC
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

antec píše:vid?asi jo vypada to ze na tebe nemam v praze sou vsici chytrejsi.ja jen ze si naftu platim sam a kdyz jezdim smer svitavy porad tou stejnou cestou tak kdyz jedu jak jsem psal tankuju o 400kc min slovensky brat sa ptal napsal sem mu(asi vtipne i ty jsi se zasmal) a ty jediny jsi do me zacal jet a jeste jsi si zridil plactive tema jak si tady lidi ublizujou ja sem napsal asi po mesici jednu vetu a najednou su ten co tady vsechny naziva kurevniky a fetaky parada asi radeji nereagovat na nic jen tupe cumet na monitor ja vlastne nic jinyho neumim vid?
Nevim proc se ohanis Prahou.Me jen nastvalo ze tady reknes lidem ze to profetujou a prokurvej!A ja se te jen zeptal jesli si to NEPREHNAL,vis?Ty si zacal do me jit.Taky sem napsal ze nejsi JEDINEJ!Nezlob se na me, ale me to stve jak se posledni dobou forum kazi!
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Hujer píše:
antec píše:vid?asi jo vypada to ze na tebe nemam v praze sou vsici chytrejsi.ja jen ze si naftu platim sam a kdyz jezdim smer svitavy porad tou stejnou cestou tak kdyz jedu jak jsem psal tankuju o 400kc min slovensky brat sa ptal napsal sem mu(asi vtipne i ty jsi se zasmal) a ty jediny jsi do me zacal jet a jeste jsi si zridil plactive tema jak si tady lidi ublizujou ja sem napsal asi po mesici jednu vetu a najednou su ten co tady vsechny naziva kurevniky a fetaky parada asi radeji nereagovat na nic jen tupe cumet na monitor ja vlastne nic jinyho neumim vid?
Nevim proc se ohanis Prahou.Me jen nastvalo ze tady reknes lidem ze to profetujou a prokurvej!A ja se te jen zeptal jesli si to NEPREHNAL,vis?Ty si zacal do me jit.Taky sem napsal ze nejsi JEDINEJ!Nezlob se na me, ale me to stve jak se posledni dobou forum kazi!
No já nevim, ale mě spíš přišla tvoje rekace přehnaná.. já když sem si přečet že pokud to neutratíme za děvky a fet, tak jsem se tomu jen zasmál, mě to právě přišlo vtipný ;) Nesmíš hned všechno brát tak vážně bejku ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
TomXP
**
Příspěvky: 140
Registrován: 12 úno 2007, 07:48
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomXP »

No ruku na srdce, ja osobne se smeju kdyz negdo honi pul litru uspory benzinu .. ale ze ma nadspotrebu piva a cigaret mu nevadi 8) Mozna takhle to myslel a ja osobne s tim nemam zadny problem, rad se zasmeju...dikybohu :lol: Sorry za off topic.
Hyundai už nemám, ale za to to tu mám rád, vždycky jsem tu našel radu :-)
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

Chlapáci hlavně zdraví nééééééééé :D
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

chlapy dost laskovani...dotaz (mozna je to na novy tema ale treba je to normal) vy kdo jezdite ekonomicky :lol: :lol: ja kdyz jezdim pomalu a to tak ze motor nevytacim kdyz prerazuju tak po sundani nohy z plynu mi stoupnou otacky cca 300ot az pak jdou dolu si pripadam jako kdyz neumim radit ale to ten motor!!! je to normal nebo ne?? lantra J2 1.8
napy
Příspěvky: 8
Registrován: 21 kvě 2007, 23:41
Bydliště: chomutov

Příspěvek od napy »

překopej si to na plyn a jak se ti bude jezdit za pusinku kámo.... 8) Lantra 1.8 16v 96
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

[quote="ryba"]k puvodnimu dotazu, plati totez co jinde...takze co nejvice brzdit motorem, jezdit pomaleji a plynuleji, rozjizdet se v klidu, zadnej plnej plyn. Nepodtacet ani nepretacet. Radit klidne ob stupen, takze 1,2,4,5 nebo 1,3,5.
To asi nebude to spravné řezení.Píšeš nepřetačet a ani nepodtáčet a co se stane když z 1 kterou NEVYTOČÍŠ daš za 3 a tim motor zas PODTOČÍŠ. :wink: Vše je o plynulé a předvídavé jízdě
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

tak jasne, ja to obcas delam pri rozjizdeni z kopce...radsi trochu roztocim 3 a pak dam za 5
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

:D Myslím si že výrobce aut ví jak má mit odstupnovanou převodovku takže řadit jak píšeš ty asi moc dobrý není u slabych motoru kamoš má S8 a řadi jak píšeš ale on má trochu větší kroutak :D takže to motor v pohodě vezme.Tímhle spusobem sní jezdí za necelích 11L kdybych to neviděl a nezměřil tak tomu neuvěřím.8válec 4,2 s takovou spotřebou.
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

Mates:

Co že jsi to tam dal za svíčky?? Jakou značku a specifikaci /označení/ a kolik to koštovalo?

Dík za info.
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
TomXP
**
Příspěvky: 140
Registrován: 12 úno 2007, 07:48
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomXP »

Bruno píše:Mates:

Co že jsi to tam dal za svíčky?? Jakou značku a specifikaci /označení/ a kolik to koštovalo?

Dík za info.
Bosh 4 FR 78X, 101,-Kc/ks
Hyundai už nemám, ale za to to tu mám rád, vždycky jsem tu našel radu :-)
radim5
*
Příspěvky: 15
Registrován: 13 led 2007, 08:40
Bydliště: Košice

Příspěvek od radim5 »

No doteraz mi kolísala od 6,9 po 7,8, podla toh ci som trosku do toho dupol a pouzival som aj klimu..teraz po vymene sviecok na tie bosch super4 mi klesla o 3/4 litra. Vysli ma na rovnych 500Sk a pri mojich mesacnych kilometroch sa mi to do mesiaca na znizenej spotrebe vrati. Gumy mam tie tensie175/65R14.Lahka noha 6,5l/100km.V zime som jazdil este na starych svieckach od7,6 d 8,8.Ta 1,6 ma postacujucu dynamiku...PS: chlapi, na fora take handrkovacky nepatria!!!good luck
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“