SW Gen5W info o cenach paliva

Santa Fe 4.generace, r.v. 2018+

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
marek73
Příspěvky: 4
Registrován: 16 bře 2023, 11:12

SW Gen5W info o cenach paliva

Příspěvek od marek73 »

Ahojte. Pozeram uz dlhsiu dobu, ze moje auto si nevie zapamatat, ze je naftove a stale mi zobrazuje ceny benzinu v mapach + Hyundai Live sluzbe - pri cenach paliv. Nastavil som to X krat, ze chcem zobrazovat ceny nafty. No po vypnuti motora to vzdy zas zobrazuje ceny benzinu. Mate aj vy takyto problem, alebo robim nieco zle ? Viete mi prosim napisat na akej stranke sa v Hyundai hlasia chyby v systeme ?

Dalsia vec ktora ma udivuje, ze auto mi toci volantom aj ked nemam zapnutu asistenciu pre to, svieti ikona pruhov na zeleno (kedze detekovat jazdne pruhy, vtedy by to malo pipat predpokladam ked idem mimo, to mi nevadi to prave chcem) zeleny volant nesvieti lebo som ho vypol, ale aj tak mi zataca volantom. Ja to vypinam, lebo to nechcem, odkedy som sa pobil s autom, ked som sa snazil vyhnut asi 30cm hlbokemu vymolu na ceste. Minuly vikend som siel po ceste co sa rozvetvovala klasicke "V", vyhodil som blinker, ze idem doprava, no auto sa zacalo bit o volant a nechcelo mi dovolit prest cez prerusovanu ciaru. To bolo v tej rychlosti neprijemne. Neviem ci toto je normalne a treba este nieco niekde vypnut ale prepokladal som, ze ked nesvieti ikona volantu, kedze som to nezapol, nemal by mi tocit do zataciek.

Dakujem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vysous
**
Příspěvky: 462
Registrován: 16 lis 2021, 14:27

Re: SW Gen5W info o cenach paliva

Příspěvek od Vysous »

No hlavně by to nemělo dělat při puštěném blinkru, ikona neikona.
i30 kombi MY2022 1.0 T-GDI, Engine Red, Family Smart (od 16.3.2022)
Focus Mk.2 kombi MY2007 1.8, Rudá metalíza!, Ghia (16.3.2016 - 16.3.2022)
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE IV“