Kde sehnat díly na Sonatu GLS 2,0 16V

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
myzraell

Kde sehnat díly na Sonatu GLS 2,0 16V

Příspěvek od myzraell »

Zdravím potřebuju helpnout.Nějakej kokot se mi vkradl do auta zaplaťbůh s ní neodjel ale posral tam co mohl.Mám totálně zničenou spínací skříňku+zámek u spolujezdce a odkladací kaslík.Na vrakači sem to nesehnal a v kelly nebo v elitu momentálně nemají.Díky
Majlujte na myzraell@atlas.cz nebo na icq 278-577-423.Ještě jednou díky :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde sehnat díly na Sonatu GLS 2,0 16V

Příspěvek od cypisek »

myzraell píše:Zdravím potřebuju helpnout.Nějakej kokot se mi vkradl do auta zaplaťbůh s ní neodjel ale posral tam co mohl.Mám totálně zničenou spínací skříňku+zámek u spolujezdce a odkladací kaslík.Na vrakači sem to nesehnal a v kelly nebo v elitu momentálně nemají.Díky
Majlujte na myzraell@atlas.cz nebo na icq 278-577-423.Ještě jednou díky :(
no nenapsal jsi na jaky ročník to potřebuješ .. ??? na 1994 mam na 99.999 % ten kastlik ...
myzraell

Re: Kde sehnat díly na Sonatu GLS 2,0 16V

Příspěvek od myzraell »

cypisek píše:
myzraell píše:Zdravím potřebuju helpnout.Nějakej kokot se mi vkradl do auta zaplaťbůh s ní neodjel ale posral tam co mohl.Mám totálně zničenou spínací skříňku+zámek u spolujezdce a odkladací kaslík.Na vrakači sem to nesehnal a v kelly nebo v elitu momentálně nemají.Díky
Majlujte na myzraell@atlas.cz nebo na icq 278-577-423.Ještě jednou díky :(
no nenapsal jsi na jaky ročník to potřebuješ .. ??? na 1994 mam na 99.999 % ten kastlik ...
Je to 93
myzraell
Příspěvky: 1
Registrován: 04 lis 2005, 11:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde sehnat díly na Sonatu GLS 2,0 16V

Příspěvek od myzraell »

Lidi díky moc za pomoc ohledně ND.Už jsem sehnal co jsem potřeboval.Díky všem :wink: :D :)
Odpovědět

Zpět na „SONATA“