Sedák zadního sedadla

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mibaki
Příspěvky: 7
Registrován: 09 úno 2020, 06:52

Sedák zadního sedadla

Příspěvek od mibaki »

Ahoj lidičky. Koupil jsem si potahy na sedadla. Trochu snahy při ,,oblékání,, sedadel muselo být. Vše jsem zvládnul. Jediné co mi chybí je ,,obléci,, i sedák zadního sedadla. V manuálu jsem možnost ,,pohybovat,, se sedákem nenašel a nechci něco poničit. Mám Tucsona ve výbavě STYLE r.v.2022, kde jsou vyhřívaná i zadní sedadla. Můžete mi někdo poradit jak odklopím sedák, abych mohl natáhnout nový potah? Děkuji Vlasta (mibaki)
Reklama
 

kremator
**
Příspěvky: 119
Registrován: 13 zář 2021, 22:46
Bydliště: České Budějovice

Re: Sedák zadního sedadla

Příspěvek od kremator »

koukal jsem na to a prostrčení úchytů potahu tam moc místa není, snad odmontovat sedáky a po nasazení potahu je namontovat zpátky,sedáky se sklopit nedají,je to kvůli prostoru na baterii hybridu co je pod sedačkami u každého modelu
Uživatelský avatar
mibaki
Příspěvky: 7
Registrován: 09 úno 2020, 06:52

Re: Sedák zadního sedadla

Příspěvek od mibaki »

Ahoj kámo. Omlouvám se, že odepisuji až dnes. Moc děkuji za odpověď. Mám takový nepatrný strach, že př demontáži sedáku něco poškodím. Sedák je vyhřívaný a není moc dobrý přístup k demontáži. Tak to nějak zkusím, pochopitelně s nevyšší opatrností. Ještě jednou děkuji za snahu mi pomoci. Přeji lepší Nový rok. Vlasta - Mibaki
Daweo
*
Příspěvky: 30
Registrován: 22 říj 2022, 10:25

Re: Sedák zadního sedadla

Příspěvek od Daweo »

Zdravím,

pokud jsou již potahy úspěšně nasazené, můžeš se prosím podělit o
- pocit, jak se na nich sedí v porovnání s originálním sedadlem?
- funguje správně vyhříváni sedadel?
- sedí dobře?
- kde se pořídily jaké?
- zda by jsi je brala znova?

Já o nich uvažuji, ale zkušenosti mám pouze u Fabie, kde byly vždy pořizovány ty nejlevnější na trhu a pak jsem zvažoval do Volva, jenže tam zase vyšly na strašnou částku, když už se dalo něco najít...

Díky.
mibaki píše: 30 pro 2022, 07:00 Ahoj lidičky. Koupil jsem si potahy na sedadla. Trochu snahy při ,,oblékání,, sedadel muselo být. Vše jsem zvládnul. Jediné co mi chybí je ,,obléci,, i sedák zadního sedadla. V manuálu jsem možnost ,,pohybovat,, se sedákem nenašel a nechci něco poničit. Mám Tucsona ve výbavě STYLE r.v.2022, kde jsou vyhřívaná i zadní sedadla. Můžete mi někdo poradit jak odklopím sedák, abych mohl natáhnout nový potah? Děkuji Vlasta (mibaki)
Tucson SMART A/T 4x4 HEV 2022 169Kw Amazon Gray (6l) - hvězdná loď
Volvo s60 A/T AWD 2002 147Kw Sand Gold (12,2l LPG) - prodáno do dobrých (doufám) pacek
Renault Safrane 1993 101Kw Silver - odpočívající na šrotišti, vzpomínky na první auto zůstávají
Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Interiér“