Ionic 6 a problémy so servisom

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ErosKE
**
Příspěvky: 278
Registrován: 23 bře 2012, 19:57
Bydliště: Košice, SK

Ionic 6 a problémy so servisom

Příspěvek od ErosKE »

VW Touareg 2015 PREMIUM 4MOTION 193KW/262k 3.0 V6 TDi (2024 - 130.000km)
Hyundai SantaFe 2006 2.2 CRDi 110kW/150k 4WD 5st.AT GLS/VGT (2024 - 300.000km)
Reklama
 

Mouse80
**
Příspěvky: 220
Registrován: 27 črc 2021, 17:44

Re: Ionic 6 a problémy so servisom

Příspěvek od Mouse80 »

Pan ma rad nadstandardní sluzby. Rad hleda problemy, ktere jsou dulezite a predevsim se rad posloucha. Takhle dlouha videa defakto o veci co reknes za 5 minut 😁. Pripomina mi to pana Soukupa v tv Barandov. Myslim, ze budou podobny naturel. Kdyby si to nechal opravit a navstivil jiny setvis, tak by prisel o slavu.
Hyundai i30 1,5 DPi HB start plus, bílá (25.11.2021)
škoda Fabia 1,4 mpi 44kw, 2002
Uživatelský avatar
sibelius
*
Příspěvky: 85
Registrován: 13 říj 2021, 21:47
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Ionic 6 a problémy so servisom

Příspěvek od sibelius »

To je taková ta pseudokauza, kdy místo banální opravy mohl mít nové auto, ale choval se jak dement a největší problém teď je, že mu auto neopravil sám Domanský a dostal jako náhradní auto (zdarma) jen ionic 5 a teď to své opravené auto odmítá převzít? :D
Hyundai i30 HB 1.5 T-GDi iMT N-Line (MY23 od 11/2022)
Škoda Octavia Combi 2 RS 2.0TDI
Škoda Octavia 2 1.6TDI*
Peugeot 308 1.6HDI*
Renault Megane IV 1.5DCI*
Renault Megane III 1.5DCI*
Škoda Fabia II 1.9SDI*
Škoda Fabia I 1.2HTP*
Škoda 105 L

*Služební
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ionic 6 a problémy so servisom

Příspěvek od Mexican »

"banalna" oprava primarneho motoru. Ano, ak by Domansky auto vzal, vymenil motor mohlo byt hotovo. Nekomunikoval, zavadzal a nasledne sa vyhrazal.

ja uplne nenavidim take to dogma: panko, diagnostika nic neukazuje - mate to v poriadku". ona bude pravda v danom pripade asiniekde na pol ceste, ale osobne som presvedceny, ze najviacmasla ma na hlave Domansky.
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Fry
*
Příspěvky: 83
Registrován: 20 srp 2023, 09:34

Re: Ionic 6 a problémy so servisom

Příspěvek od Fry »

Presne, niekde tak na pol ceste, vidím to rovnako. Dotyčný pán má pravdu zo začiatku keď chcel aby mu pripravili aktualizované auto, predajca potvrdil ale nevykonal, proste arogantný postoj, srať na to veď si to aj tak nevie zistiť, hlavne že zaplatí. Pánko má v princípe v mnohých veciach pravdu ale niekedy vyžadoval až príliš a celá situácia sa skomplikovala natoľko že už z nej nieje východisko. Čiastočne si za to može sám svojou dôslednosťou. Dnes bohužiaľ treba počítať s doslova tupostou jednotlivých zodpovedných osôb v riadiacich funkciách. Tiež som cca 3 roky dozadu zažil podobnú situáciu. Požadoval som zmenu programu, ktorý mi v telefonickom rozhovore operátor potvrdil, že mi ju vedia zabezpečiť. Keď som sa obrátil zo žiadosťou dostal som zamietavé odpovede. Išiel som aj osobne na pobočku ale stále to bolo len horšie. Vykašľal som sa teda na to, dal som tomu 2 mesiace času a skúsil to znova, zrazu to išlo. Tu by som to videl podobne. Pánko mal proste akceptovať, že mu auto ako tak dali do kopy a zobrať to. To že dané auto nesignalizuje poruchu motora, či chladenia a nedá informáciu na odstavenie vozidla, nieje problem ani predajcu a ani výrobcu v Nošoviciach, či kde tie :hyu: vyrábate. Je to nadnárodný problem, ktorý vznikol v Južnej Kórei, kde to tak proste navrhli. No a keďže či už u predajcu alebo distribútora pracujú pravdepodobne neschopný ľudia a pán je až príliš dôsledný, vzniklo to čo vzniklo, situácia ktorej koniec je v nedohľadne.
i30 Hatchback PLAY 1.5 T-GDI 7DCT
Odpovědět

Zpět na „IONIQ“