pokec.............

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2969
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec.............

Příspěvek od Espero »

Podepisuji. Jde jen o chamtivost. Navíc v posledních několika týdnec, měsíc nebo 2 se stránky velmi pomalu načítají. Na jiných fórech ne.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2014, barva bílá káva
Reklama
 

Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2969
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec.............

Příspěvek od Espero »

Z jiného soudku, hezký filmek, jak šel čas s konkurencí značky Mercedes.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2014, barva bílá káva
willy50
****
Příspěvky: 1170
Registrován: 16 lis 2009, 13:11

Re: pokec.............

Příspěvek od willy50 »

willy50 píše: 23 čer 2025, 14:04 Ahoj.
To se majitel tohoto webu posral s těma reklamama, nebo co?
Téměř nepoužitelné!
Nějaké banery mezi příspěvky či někde na stránce, prosím, ale ty celostránkové které musím zavirat a jsou po každé druhé obrazovce, tak toto je moc!!!!
](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
No nic , chlapi loučím se s vámi.
Ať vám to jezdí bez poruch a bez nehod.
*
Nedívám se na TV, skončil jsem i s rozhlasem, hlavně právě kvůli reklamám. Nemám zapotřebí nechat ze sebe dělat blbce.
Ahoj
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5164
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: pokec.............

Příspěvek od petzl62 »

=D> =D> =D> :idea:
CUPRA Formentor 1,5TSI, 110kW- 2023 matná petroleum
7,1l/100km
Aktuálně 90350 km
Olej: Ravenol 0W-20
palivo: Převážně EO N95,pokud možno bez biosložky, nebo prémiové paliva.
103kw
*
Příspěvky: 97
Registrován: 13 čer 2024, 19:33

Re: pokec.............

Příspěvek od 103kw »

Upgrade na autopilot za 999$ https://www.topspeed.sk/novinky/upgrade ... uta-/27702

Nevím jestli se mám bát, že to autopilot pošle do mně a nebo se těšit, že si bude možné na dálnici schrupnout.
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20906
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: pokec.............

Příspěvek od Axel.Foley »

Když vidím ty točvolanty, co si při sněžení a mlze neumí sami zapnout ani světla a jen spoléhají na automatiku, tohle bych zatím preventivně zakázal.
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
Minko
****
Příspěvky: 1165
Registrován: 08 říj 2017, 14:57
Bydliště: okr. Dunajská Streda

Re: pokec.............

Příspěvek od Minko »

Druhy extrem su ti co potom s tyzden jazdia... Cloveku by ani nevadilo ze zabudnu ale kurde svieti to na pristrojovke ](*,)
Dacia Duster TCe 100 LPG Arizona Orange Journey + country pack 01/2024-
Hyundai i20 1.2 62kw CHIC Phantom black + winter pack 8/2017
ex Škoda Fabia 7/2019 - 1/2024
ex Kia cee´d_SW 02/2015 - 08/2017
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20906
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: pokec.............

Příspěvek od Axel.Foley »

Snad bude takhle reagovat a konat víc policajtů =D> =D> =D>

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-jel ... .seznam.cz
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20906
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: pokec.............

Příspěvek od Axel.Foley »

Idiocie některých lidí nezná mezí

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-tax ... .seznam.cz
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2969
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec.............

Příspěvek od Espero »

Tak to bude neštěstí, když tam nebude jezit, že? Hlučín, Hlučín, to je někde za Opavou nebo Ostravou k hranicím, ani nepamatuji, jestli jsem tam někdy byl.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2014, barva bílá káva
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20906
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: pokec.............

Příspěvek od Axel.Foley »

CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2597
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: pokec.............

Příspěvek od milosh »

Holt doba si zada "vyssi posez" a vyssi cenu no :lol:
Uživatelský avatar
Maras
*****
Příspěvky: 1955
Registrován: 09 srp 2020, 14:44

Re: pokec.............

Příspěvek od Maras »

Tak i30 se bude vyrábět ještě dva roky a za tu dobu se může hodně změnit. Jinak na jeden kombík sám čekám až mi prodejce zavolá, že už ho pro mne má připravený:)
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81 Kw Smart
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81kw Comfort
Hyundai i30 GDW 1.6 MPI 88 kW Ambassador
HONDA Jazz 1.4 73kW
Ford Focus II Combi 1.6 74kW
Š.120,Favorit,Fabia...
Uživatelský avatar
mozecek
****
Příspěvky: 1099
Registrován: 02 bře 2023, 10:47
Bydliště: Olomouc

Re: pokec.............

Příspěvek od mozecek »

To by me fakt zajimalo jak moc ztratova je kombi verze resp jak je o ni maly zajem :roll: ... zvlast v dobe, kdy jich u konkurence ubylo. Mozna bych za pokracovanim videl obavu :hyu: z nove Dacie Striker ze jim vypali rybnik a prodeje i30 kombi pujdou dolu. Takze spis takovy chicken out.
i30 kombi family smart 1.5 DPI 2023 engine red
ex. VW Golf V 1.6 MPI 75kW trendline, Škoda Superb II 2.0 TDI 103kW DSG ambition, Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2969
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec.............

Příspěvek od Espero »

No jo, ale na to se nemůžeš dívat pohledem malého českého trhu. Je to globální firma a možná, že v jiných krajinách se skutečně kombíky přestaly prodávat. Nakonec tady u nás dojde k tomu, že kvůli nedostatku kombíků lidi přejdou k jiným značkám vozidel, které je pořád ještě vyrábějí. Ono totiž SUV vozy mají malou užitnou hodnotu, takže ty kombíky budou chybět. No a to se projeví ve snížení prodejů u nás. Pak bude firma tvrdit, že prodejní zastoupení u nás se nevyplatí a pak ......
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2014, barva bílá káva
Odpovědět

Zpět na „Pokec“