Noví členové....

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

omartinek píše:Zdravim vsechny priznivce Hyundaju,od 14.5.07 jsem se stal majitelem Accenta r.v.2001 a jelikoz nemuzu na takovych strankach jako jsou kluby chybet tak se k Vam pridavam jestli me mezi sebe pustite.Fotky samozrejme dodam jen co Acentika umyji a nalestim. :lol: Jinak jmenuji se Ondra jsem z Jiznich Cech,trvale bydlim v bechyni ale jinak jsem v podnajmu v CB.Tak doufam ze delate nejake srazy aby jsem se kouknul konecne na poradna auta.Mejte se
Čau Budějcaku :D
Ať to dobře jezdí a snad se potkáme na srazu
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Reklama
 

Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od omartinek »

Diky,diky uz se nemuzu dockat
8) :D
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Vítám dalšího jihočecha, ať Ti to lítá.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od omartinek »

Diky diky,treba se tu nekde potkavame a ani o tom nevime.Ale ted me poznate mam tam nalepene jmeno MAZLIK! :D
To by mohlo byt dobre tema?jak mate sve "H" pojmenovany ostatni,Pochlubte se
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
antec
*
Příspěvky: 95
Registrován: 25 čer 2006, 13:45
Bydliště: brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od antec »

ja mam pod zamkem kufru ZMRD kdyz stojim na semaforu 99%lidi se smeje a vetsinou si to foti na mobil Obrázek
lantra rv.98 1,6 16v DOHC
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Tringi píše:Zdar lidi.
Tímto se, tak nějak, zapojuju do komunity :-) Fórum čtu už několik měsíců, hlavně jsem se rozhodoval jakým autem nahradit starého Favorita, a nakonec jsem se rozhodl pro Hyundai. Jelikož jsem už od začátku chtěl auto, které nemá kde kdo (rozhodně ne nějaký Schadewagen ;-)), a vzhledem k tomu že do středního věku ještě hodně daleko, vybral jsem si Coupé, model 2007, dvoulitr, v černé a s "mild" spoilerem. Asi budu po nocích skládat vagóny než to splatím, ale myslím že to bude stát za to :-)
Tak to už se těším, až tě někde potkám :wink: Na takové autíčko je radost pohledět 8) Akorát tě asi moc dlouho neudržím v zorném poli, přece jen Coupé 2l a Accent 1.3.....mno, asi to budeš mít trochu svižnější :lol: :lol:
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

omartinek píše:Diky diky,treba se tu nekde potkavame a ani o tom nevime.Ale ted me poznate mam tam nalepene jmeno MAZLIK! :D
To by mohlo byt dobre tema?jak mate sve "H" pojmenovany ostatni,Pochlubte se
moje se jmenuje Neutron... a vitej na foru!
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Neoficiální jméno pro moje je Carcoolka... a teď je to Fleck :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Já používám zdrobnělinu Lantřička a ujalo se to i doma.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Karlos

Příspěvek od Karlos »

antec píše:ja mam pod zamkem kufru ZMRD kdyz stojim na semaforu 99%lidi se smeje a vetsinou si to foti na mobil Obrázek
:lol: :D :lol: :D :lol:
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

draceq píše:
Tringi píše:Zdar lidi.
Tímto se, tak nějak, zapojuju do komunity :-) Fórum čtu už několik měsíců, hlavně jsem se rozhodoval jakým autem nahradit starého Favorita, a nakonec jsem se rozhodl pro Hyundai. Jelikož jsem už od začátku chtěl auto, které nemá kde kdo (rozhodně ne nějaký Schadewagen ;-)), a vzhledem k tomu že do středního věku ještě hodně daleko, vybral jsem si Coupé, model 2007, dvoulitr, v černé a s "mild" spoilerem. Asi budu po nocích skládat vagóny než to splatím, ale myslím že to bude stát za to :-)
Tak to už se těším, až tě někde potkám :wink: Na takové autíčko je radost pohledět 8) Akorát tě asi moc dlouho neudržím v zorném poli, přece jen Coupé 2l a Accent 1.3.....mno, asi to budeš mít trochu svižnější :lol: :lol:
Určitě potkáš. Prvních pár týdnů budu machrovat jak to jen půjde ;-) Ale než se s tím autem sžiju, tak určitě budu jezdit opatrněji, a svižnost trénovat jedině tak na rudné cestou do práce a z práce.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
skel
*
Příspěvky: 58
Registrován: 16 čer 2007, 19:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skel »

Čau Jmenuju se Tomáš na netu pod přezdívkou skel. Nedávno sem se stal majitelem sonaty 2.0 16v gls rv.96 no fotečky zatím nemám, ale už makám jako drak at mám za co vylepšovat 8) Jinak doufám, že tu je v klubu dost Havířováků, protože poblíž Havířova bydlím :)
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Vítej. Jeden je zde :-) Stále na to své čekám, ale pak už mě nikdo nepřehlédne ;-)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Hanzy
*
Příspěvky: 39
Registrován: 06 črc 2007, 13:01
Bydliště: Frýdek Místek

Příspěvek od Hanzy »

Ha to jsem prehlid ale psal jsem do novacka v Pokecu.Toz jsem tu netreba ma hladat... :lol: Nejak to tu ale moc nezije... :wink: Hoja hoja Hyundaisti... :D
Rodiče-Hyundai Getz 1.3 60kw Ja-Daewoo Leganza 2.0 16V 98kw LPG sekvence plná vybava kůže trochu hudby...jen pul kufru :-)Nyni se pracuje na Evande
Zd.Brzla
Příspěvky: 3
Registrován: 10 črc 2007, 15:18
Bydliště: Dvůr Král.n.L.

Příspěvek od Zd.Brzla »

Taky zdravím. Mál pěknou Lantru combi z dovozu. Trvalo mi něž jsem se rozhodl mezi jinými značkami, ale mí známí co Hyundae mají mě přesvědčili. Soused Ráďa (je zde v clubu delší dobu) nejvíce. Jak bude čas tak dám fotky.
Lantra combi,1999,1,6/16v,hnědá
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“