pokec.............

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2597
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: pokec.............

Příspěvek od milosh »

Druha vec je, ze podle meho postupne ubyde chaluparu a lidi, kteri o vikendu ten kombik vyuziji. Mladsi generace nechce makat ani na dome ani na chate a na dovolenou si kufr odvezou vlakem :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 9525
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: pokec.............

Příspěvek od idam.i »

Maras píše: 24 čer 2026, 11:43 Tak i30 se bude vyrábět ještě dva roky a za tu dobu se může hodně změnit. Jinak na jeden kombík sám čekám až mi prodejce zavolá, že už ho pro mne má připravený:)
Ďalšie DPi alebo prejdeš na turbo.
Cupra Formentor 1,5 TSI DSG(2022-)Nevada White
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T (2018- 2025) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8....
Uživatelský avatar
Maras
*****
Příspěvky: 1955
Registrován: 09 srp 2020, 14:44

Re: pokec.............

Příspěvek od Maras »

DPi už ne, jak snížili výkon motoru,tak je to fakt jen přemisťovadlo z bodu A do B.
Teď chci zažít poprvé auto, co umí každou jizdou vyvolat pocit radosti z řízení, takže čekám na 1.6 T-Gdi 110kW automat N line kombi.
Apropo, ze starého HB mi zůstaly komplet zadní Led lampy, tak kdyby někdo chtěl ať napíše SZ a domluvíme se.
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81 Kw Smart
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81kw Comfort
Hyundai i30 GDW 1.6 MPI 88 kW Ambassador
HONDA Jazz 1.4 73kW
Ford Focus II Combi 1.6 74kW
Š.120,Favorit,Fabia...
Odpovědět

Zpět na „Pokec“