Ostřikovače světel, rozpojené kabely

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
]V[aRaX
*
Příspěvky: 12
Registrován: 18 bře 2007, 12:24

Ostřikovače světel, rozpojené kabely

Příspěvek od ]V[aRaX »

Potřeboval bych poradit s nefunkčními ostřikovači světel. Ostřikování oken funguje,tak předpokladam že na tohle je jiný motorek.Neví někdo jakse k němu dostat?
Obrázek

Ještě se chci zeptat jestli někdo neví na co jsou tyto kabely? Už když jsem to koupil byli rozpojeny...

Obrázek
]-[yUnDai AccEnT 1.5 - 1995 Najeto: 335 000 km
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Neni na ty konektory dobre videt, ale koukni, jestli mas vsechny konektory ve svetle .. Konkretne od korekce svetel ...
Ale to jen tipuju ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Jirka_P
*
Příspěvky: 20
Registrován: 25 říj 2006, 07:12
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od Jirka_P »

Ahoj. Tady je fotka, když jsem rozebíral předek. Sundal jsem nárazník a to čerpadlo, který je krásně vidět na tý nádržce, je přímo to pro ostřikovače světel.

Obrázek
Accent 1.3i GLS, r.v. 97
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

přesně tak... sou tam dva motorky.. sám sem je měnil...
jeden dopředu a druhý dozadu k ostřikovačím
ale v tvém případě snad ještě jeden ke světlům...stačilo by snad sundat plastový podběh a kouknout jestli tam je :idea: než rozebereš půl auta :wink:
taky jedna z příčin,že ti to nestříká :oops: sorry...může být i ta,že někde v hadičce je kus nečistoty a v tomto případě tě rozebrání určitě nemine :?

ještě k těm rozpojeným konektorům.... pokud Ti funguje vše tak jak má....doporučuji nic nespojovat :!:
u mýho Accentíka mám plnej motor rozpojených konektorů :lol: ..no fákt,nekecám... mám totiž soc.verzi,tak se můžu pochlubit alespoň luxusní kabeláží...zřejmě je dávali stejný do všech modelů a konektory na víc kluci žlutí neřešili :lol:
PS:mám za to,že o tý kabeláži tu už taky padla zmínka
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Ostřikovače světel, rozpojené kabely

Příspěvek od Hujer »

]V[aRaX píše:Potřeboval bych poradit s nefunkčními ostřikovači světel. Ostřikování oken funguje,tak předpokladam že na tohle je jiný motorek.Neví někdo jakse k němu dostat?
Obrázek

Ještě se chci zeptat jestli někdo neví na co jsou tyto kabely? Už když jsem to koupil byli rozpojeny...

Obrázek
Je to priprava pro ABS,predni mlhovky a klimu.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

jo je to pekne videt, ale neni tam jenom klapka na prepinani toku vody? Jde ostrikovat zaroven sklo i svetla? Nebo jenom jedno?
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Jirka_P
*
Příspěvky: 20
Registrován: 25 říj 2006, 07:12
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od Jirka_P »

ryba píše:jo je to pekne videt, ale neni tam jenom klapka na prepinani toku vody? Jde ostrikovat zaroven sklo i svetla? Nebo jenom jedno?
Já tam mám extra čerpadlo pro světla a extra pro stěrače.
Accent 1.3i GLS, r.v. 97
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Na svetla musi byt zvlast cerpadlo ... je jiny ... dava vetsi mnozstvi vody a vetsi tlak ...
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
mares2000
Příspěvky: 1
Registrován: 18 čer 2007, 09:57

Příspěvek od mares2000 »

Nedávno mi mého accenta (r.v.95) nabouali vpravo vepředu.Ted ho mám rozebranej a motorky sem také řešil neb mám nádržku na ostřikovače proraženou. Tedy: na nádržce jsou dva malé motorky (ostřikování předního skla a ostřikování zadního skla).Na boku je na objímce ještě jeden větši motorek na ostřikovače světel. Originální malý motorek stojí cca tisícikorunu,tenhle vetší nevím. Každopádně ten jedinej je kaput po tom nárazu. Zkusím to nafotit,mám nádržku i motorkx venku.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“