Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rajče
Příspěvky: 3
Registrován: 04 čer 2007, 17:08

Příspěvek od Rajče »

Takže od dnešního rána jsem také spokojeným majitelem Accenta a to s motorem 1,4i :D ... vybíral jsem delší dobu z nových aut a tohle se mi zamlouvalo nejvíc :wink: ... první dojmy: na motůrku je vidět, že línej rozhodně nebude, ale zatim (260km :) ) jsem ho nijak netrápil a chvíli s tim ještě počkám...jinak jsem si všimnul (stejně, jako psal někdo nade mnou), že spotřeba opravdu naskakuje při stání na místě a to dost rychle, takže spotřeba měřená ve městě při stáních na červenou nebude moc vypovídající...ale to mě zrovna moc netrápí...

No, uvidim dále, ale z té dnešní první jízdy jsem byl (jak jinak) nadšenej :) ...
Accent 1,4i 2007
Natural grey
Reklama
 

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

ahoj a jaka výbava? a proč zrovna tuhle barvu? mě se nejdřív moc zamlouvala ale ted sem mi zda už tmava...... tak bych vzal asi zlatou :-) at slouží pane
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Anonymous píše:ahoj a jaka výbava? a proč zrovna tuhle barvu? mě se nejdřív moc zamlouvala ale ted sem mi zda už tmava...... tak bych vzal asi zlatou :-) at slouží pane
to jsem psal jaaaaa...
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Rajče
Příspěvky: 3
Registrován: 04 čer 2007, 17:08

Příspěvek od Rajče »

Anonymous píše:ahoj a jaka výbava? a proč zrovna tuhle barvu? mě se nejdřív moc zamlouvala ale ted sem mi zda už tmava...... tak bych vzal asi zlatou :-) at slouží pane
Výbava základní (tzn. Active)+ metalíza + jsem si nachal namontovat mechanické zabezpečení řadící páky - navíc holt nebylo ... ale nad tím teď nepřemýšlím a užívám si pocitu z nového auta :wink:

Barva je taková, protože se mi líbila - mám radši decentnější a tmavší barvy...navíc se mi líbí kombinace tmavšího zevnějšku a světlého interiéru ...

Jinak díky za přání :D ...
Accent 1,4i 2007
Natural grey
Alesk
*
Příspěvky: 11
Registrován: 02 kvě 2007, 00:34

Alarm

Příspěvek od Alesk »

Parada, takze v hyundai nemontuju ine alarmy nez META co maju na sklade a to za 12 000 sk, blazni. Serem na nich namontujem si ho sam, aspon viem ze, to nebudem mat odflaknute, a hned si tam supnem dvojcestny nech je moje vozitko stale pod dohladom.
Inak dalsie postrehy: Mam dojem ze, mi dost ubera klima z vykonu motora, tiez mate take pocity pri 1,4 benzine ?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Alesk: šupni si ho tam sám a máš po záruke :!:
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Anonymous píše:Alesk: šupni si ho tam sám a máš po záruke :!:
that's me
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ja bych tam žadny alerm nedaval.. radej to zamčení řezení a nějaky tajny spínač :-) za 12tis mam 15 alu i s pneu..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

David C3 píše:ja bych tam žadny alerm nedaval.. radej to zamčení řezení a nějaky tajny spínač :-) za 12tis mam 15 alu i s pneu..
Pruser je v tom, ze u novyho auta to bude konec zaruky - asi teda... Nicmene drzim palce!
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Alesk
*
Příspěvky: 11
Registrován: 02 kvě 2007, 00:34

Příspěvek od Alesk »

Felotron píše:
David C3 píše:ja bych tam žadny alerm nedaval.. radej to zamčení řezení a nějaky tajny spínač :-) za 12tis mam 15 alu i s pneu..
Pruser je v tom, ze u novyho auta to bude konec zaruky - asi teda... Nicmene drzim palce!
NO este uvidim ma nejakych znamich v H, uvidim ci nezozenie potvrdenie o namontovani.
Ale aj keby, tak to by musela byt porucha elektroniky, hadam napojenie na centralne zamikanie nesposoby poruchu motora.
Daewoo lanos - pokusam sa predat
Hyundai accen 2007 objednany
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Rajče píše:Takže od dnešního rána jsem také spokojeným majitelem Accenta a to s motorem 1,4i :D ... vybíral jsem delší dobu z nových aut a tohle se mi zamlouvalo nejvíc :wink: ... první dojmy: na motůrku je vidět, že línej rozhodně nebude, ale zatim (260km :) ) jsem ho nijak netrápil a chvíli s tim ještě počkám...jinak jsem si všimnul (stejně, jako psal někdo nade mnou), že spotřeba opravdu naskakuje při stání na místě a to dost rychle, takže spotřeba měřená ve městě při stáních na červenou nebude moc vypovídající...ale to mě zrovna moc netrápí...

No, uvidim dále, ale z té dnešní první jízdy jsem byl (jak jinak) nadšenej :) ...
Zkoušel jsem test spotřeby reál/PC jako by auto stálo v koloně. Dolil jsem úplně do plna, vynuloval spotřebu i km, ujel 1km a poté nechal auto běžet na volnoběh aniž by se pohlo, pozoroval spotřebu a nechal ji vyšplhat z 7,5l/100km až na 50l/100km. Poté jsem auto opět dolil a vešlo se necelých 0,5l, po přepočtu skutečná spotřeba na takto ujetý 1km vyšla asitak (nedá se přesně při tak malém množství paliva) 45-50l/100km, čož ukazoval i PC...
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

tom píše:...
Já nad tím později přemýšlel a došlo mi, že je to vlastně logické a že by palubní počítač měl do výpočtu spotřeby zahrnout i palivo spotřebované při stání na místě...a jelikož ho počítá od z kilometrů ujetých od posledního resetu (a já měl zatím najeto málo), tak spotřeba při stání na červenou naskakovala rychle a mě se to nějak nezdálo...ale bylo to správně - až budu mít najeto třeba 3000, tak bude spotřeba při stání na místě naskakovat také, ale třeba o 0,1l za hodinu...takže už mi to došlo, že je to v pořádku :wink: ...

Jinak tedy mě trochu mrzí, že palubní počítač nemá funkci zobrazování okamžité spotřeby - už jsem řídil vícero aut s palubnímy počítači a všechny tuto fci měly...ale to je jen takovej postřeh :wink:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:
tom píše:...
Já nad tím později přemýšlel a došlo mi, že je to vlastně logické a že by palubní počítač měl do výpočtu spotřeby zahrnout i palivo spotřebované při stání na místě...a jelikož ho počítá z kilometrů ujetých od posledního resetu (a já měl zatím najeto málo), tak spotřeba při stání na červenou naskakovala rychle a mě se to nějak nezdálo...ale bylo to správně - až budu mít najeto třeba 3000, tak bude spotřeba při stání na místě naskakovat také, ale třeba o 0,1l za hodinu...takže už mi to došlo, že je to v pořádku :wink: ...

Jinak tedy mě trochu mrzí, že palubní počítač nemá funkci zobrazování okamžité spotřeby - už jsem řídil vícero aut s palubnímy počítači a všechny tuto fci měly...ale to je jen takovej postřeh :wink:
Uživatelský avatar
Rajče
Příspěvky: 3
Registrován: 04 čer 2007, 17:08

Příspěvek od Rajče »

OMG - ty dva posty nade mnou jsou moje - zapomněl jsem se přihlásit - prosím mody, aby ten nepořádek některý z nich opravil - díky :wink:
Accent 1,4i 2007
Natural grey
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

nechapu, proc to na tom displayi neukazuje... :?
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“