motorcek centralu - accent 2003

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

motorcek centralu - accent 2003

Příspěvek od JoKo »

ahojte,
zatial som bol len pasivnym "sledovacom" tohto fora, ale mam jednu otazocku na vas, tak...

beham na accente 2003 {to je uz ten faceliftovany} a nefunguje mi central. v autorizovanom servise mi povedali, ze odisiel motorcek vo vodicovych dverach. chcem sa vas opytat, ze ci tam je naozaj nejaky motorcek, pretoze z ineho zdroja som pocul, ze tam motorcek nie je. a zda sa mi to aj celkom logicke, nakolko central funguje len od vodicovych dveri, tak by tam podla mna ani motorcek nemusel byt, ale stacil by tam len nejaky spinac, kt. aktivuje motorceky na zvysnych dverach.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

U centálů je to vždycky tak že máš jedn nebo dva motorky jako "řídící", většinou u řidiče a spolujezdce. A ten spínač co o něm mluvíš, je právě součástí toho řídícího motorku takže to fakt může být klidně i celým motorkem. :idea:
Řídící motorek sera můžeš pořídit už za pár korun mne by vyšel na 200-400 když počítám že originální bude mít stejnej systém jako neoriginál.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JoKo »

Yurii píše:U centálů je to vždycky tak že máš jedn nebo dva motorky jako "řídící", většinou u řidiče a spolujezdce. A ten spínač co o něm mluvíš, je právě součástí toho řídícího motorku takže to fakt může být klidně i celým motorkem. :idea:
Řídící motorek sera můžeš pořídit už za pár korun mne by vyšel na 200-400 když počítám že originální bude mít stejnej systém jako neoriginál.
ahaa, takze tam urcite nieco bude. no za original chceli 3 000sk... :?

ale dakujem za promptnu odpoved
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

myslím že tady by se dali najístty motorky:-) http://tuning.autodoplnky.cz/autoalarmy ... i/?smid=99
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

No vidis, proste si porid petivodicovej motorek a soupni ho tam misto staryho... jen bude nejak potreba zjistit k cem usou ktery vodice co tom uz mas, s tim bohuzel nepomuzu.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
rob3rt
*
Příspěvky: 13
Registrován: 24 dub 2007, 21:31

problem

Příspěvek od rob3rt »

zdravim, ja mam od vcera taky problem s centralem. kdyz ho ovladam tou packou zevnitr nebo klicem v zamku tak funguje bez problemu. Ale problem je s dalkou - zamykani sice funguje normalne ale kdyz odemykam tak ta packa nevyskoci uplne a odemknou se jen dvere u ridice... :/
myslite ze to je taky servomotorkem?
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

jo ale u tebe bude stačit když si pohraješ s nastavenim táhel vevnitř...
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JoKo »

hmmm, prave mi dvaja mechanici {vseobecni} povedali, ze original hyundai, kt. central sa ovlada len z miesta vodica {nie dialkovy central} nema s najvacsou pravdepodobnostou motorcek v dverach vodica, ale len spinac. nemal niekto z vas u tohto accenta rozobrane dvere a nevedel by mi to povedat so 100% istotou?
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

U bezdalkovyho to asi tak muze bejt, ale to poznas az rozeberes ty dvere...
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
vipe

Příspěvek od vipe »

JoKo píše:hmmm, prave mi dvaja mechanici {vseobecni} povedali, ze original hyundai, kt. central sa ovlada len z miesta vodica {nie dialkovy central} nema s najvacsou pravdepodobnostou motorcek v dverach vodica, ale len spinac. nemal niekto z vas u tohto accenta rozobrane dvere a nevedel by mi to povedat so 100% istotou?
Na 99% tam máš to stejný jako máme u Getze jestli chceš vědět jak to vypadá tak se jukni TADY. V řidičových dveří pokud nemáš dálkový tak tam motorek neni, jenom spínač.
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JoKo »

vipe píše: Na 99% tam máš to stejný jako máme u Getze jestli chceš vědět jak to vypadá tak se jukni TADY. V řidičových dveří pokud nemáš dálkový tak tam motorek neni, jenom spínač.
dakujem, toto som presne potreboval vediet
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“