Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ahojte... o 100tis vic stoji ta í30 !! + - , asi tak nějak...

ten interier sem našel na mobile.de.. je docela v poho hlavně ta černa...

takže Accnet se super.... at vam jezdí a zatím jezdím v C3 a pokukuji po nějaké kvalitní změně.... at žije Crdi... čaaauuu
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Reklama
 

Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ted jel přes Zlin new accent v bíle a slovak SPZ byla LC .... jestli to nebyl člen fora Lukas :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Lukas
*
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2006, 17:33

Příspěvek od Lukas »

David C3 píše:ted jel přes Zlin new accent v bíle a slovak SPZ byla LC .... jestli to nebyl člen fora Lukas :-)
aspon viem, ze nie som na Slovensku jediny s bielym accentom :lol:
new Accent 1.5 CRDi noble white
Uživatelský avatar
maring
*
Příspěvky: 28
Registrován: 23 srp 2006, 11:29

Příspěvek od maring »

Zdravím všetkých,

(Peaty som rád - že ti moje rady pomohli :D )
Od návratu z Talianska som teraz podruhýkrát dal plnú V-Power Diesel,ktorý normálne pouižívam,ale v Taliansku na juhu nie je a na spiatočnej ceste, čo sa podarilo to som tam dal,tak po návrate,aby som mu pošteloval žalúdok dostal svoju normálnu stravu a je vidieť,že to má výsledky,prvú nádrž som mal na priemerku - všetko dohromady 5,4 a teraz som skoro vyjazdil druhú a vychádza mi všetko poctivý výpočet 4,8.
Samozrejme to všetko pravidelne kontrolujem - tekutiny,olej,tlak v gumách,hlavně keď sa jazdí rýchlo sa olej rýchlejšie pomíňa.

Olej tam mám Shell Diesel Ultra.

čo tam dávate vy ? nafta x olej ?
Accent 1,5 CRDi Gold Beige ZLATÝ DRAK
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Diesel jen Shell (Normálně Shell Diesel Extra a občas Shell V-Power Diesel)

Olej je tam ze servisu Shell Diesel Ultra 5W-40 (zatím nebylo potřeba dolít ani kapku)
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

No tak to ja veru nedoprajem autu taku papanicu ako vy... To moje Crdi este nezakusilo chut nafty zo Shellky. Vacsinou natankujem na OMW, ale teda skusim tam dat pri najblizsom tankovani naftu zo Shellky a uvidime ci bude tomu mojmu autu chutit, tak ako tym vasim :D. Ale akosi sa mi nechce verit, ze by v tom mohol byt nejaky zasadny rozdiel... :roll:
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
richie9
Příspěvky: 4
Registrován: 29 kvě 2007, 09:14

Příspěvek od richie9 »

Lukas píše:
David C3 píše:ted jel přes Zlin new accent v bíle a slovak SPZ byla LC .... jestli to nebyl člen fora Lukas :-)
aspon viem, ze nie som na Slovensku jediny s bielym accentom :lol:
NIe nebol to lukas bol som to ja :-).A tiez som clenom tochto fora
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Bílaaaa..

Příspěvek od David C3 »

tak to je super! jel jsi kolem mě! Nááádhera pane ta barva je super ! někdy se ozvy jak budeš zas ve Zlíně.. napiš na SZ nebo mail (icq) rad pokecám :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

peaty píše:No tak to ja veru nedoprajem autu taku papanicu ako vy... To moje Crdi este nezakusilo chut nafty zo Shellky. Vacsinou natankujem na OMW, ale teda skusim tam dat pri najblizsom tankovani naftu zo Shellky a uvidime ci bude tomu mojmu autu chutit, tak ako tym vasim :D. Ale akosi sa mi nechce verit, ze by v tom mohol byt nejaky zasadny rozdiel... :roll:
Nemyslím ža by tam byl nějaký rozdíl, já to spíš beru protože je to SHELL... :lol: :lol: :lol:
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
richie9
Příspěvky: 4
Registrován: 29 kvě 2007, 09:14

Re: Bílaaaa..

Příspěvek od richie9 »

David C3 píše:tak to je super! jel jsi kolem mě! Nááádhera pane ta barva je super ! někdy se ozvy jak budeš zas ve Zlíně.. napiš na SZ nebo mail (icq) rad pokecám :-)
Aj mne sa biela pacila najviac podla mna ktomuto autu sa naozaj hodi. :)
Joe TT
*
Příspěvky: 35
Registrován: 10 dub 2007, 23:09

Příspěvek od Joe TT »

David C3 píše:zdravím nové členy... jinak ta i30 stojí o sto 100tis víc. Když beru naftu.. auto je to moc pěkné hlavně interier je podle mě lepší než u Ceedu a měl by svítit modře jako pasat. a te červená jí moc sluší. jinak palubka je z měkých plastu a celkově je to dospělé auto..

mam 194 cm a v i30 se mi sedí mnohem lepe.. kolik měříte?? mam v new accentu místa tak tak.. co jsem testoval na salonech.. ale dozadu se vlezu. accent na zvláštní výškové nastavování sedadla.. nema páčku ale kolečko.

za 339 je to pořad nej auto.. motor + vybava..
Vdaka David, co sa mna tyka, meriam 183 cm a sice som v i30 nesedel, ale v Kia Ceede sa mi naozaj sedi lepsie, ako v New Accente. Dizajnovo, hlavne palubovka, mi viac vyhovuje v Hyundayoch, ako v Kiach. V tom Accenete mi dost vadi to, ze s pravym kolenom (prave tou slabinou) zakazdym trieskam do ramu spinacej skrinky. Dost neprijemne ...
Joe TT
*
Příspěvky: 35
Registrován: 10 dub 2007, 23:09

Příspěvek od Joe TT »

tom píše:
peaty píše:No tak to ja veru nedoprajem autu taku papanicu ako vy... To moje Crdi este nezakusilo chut nafty zo Shellky. Vacsinou natankujem na OMW, ale teda skusim tam dat pri najblizsom tankovani naftu zo Shellky a uvidime ci bude tomu mojmu autu chutit, tak ako tym vasim :D. Ale akosi sa mi nechce verit, ze by v tom mohol byt nejaky zasadny rozdiel... :roll:
Nemyslím ža by tam byl nějaký rozdíl, já to spíš beru protože je to SHELL... :lol: :lol: :lol:
Pytal som sa kompetentnych, prakticky (po stranke dynamiky tahu motora atd.), nie je rozdiel, aku naftu kupujeme. V jednej je obsah (nafty) sorry, opravujem nie nafty, ale siry v nafte nulovy a v druhej este mensi. Takze je vraj zbytocne platit za drahsiu naftu. A vraj na Slovensku Shelka berie naftu aj tak len od Slovnaftu ...
Naposledy upravil(a) Joe TT dne 20 čer 2007, 09:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Joe TT píše:
tom píše:
peaty píše:No tak to ja veru nedoprajem autu taku papanicu ako vy... To moje Crdi este nezakusilo chut nafty zo Shellky. Vacsinou natankujem na OMW, ale teda skusim tam dat pri najblizsom tankovani naftu zo Shellky a uvidime ci bude tomu mojmu autu chutit, tak ako tym vasim :D. Ale akosi sa mi nechce verit, ze by v tom mohol byt nejaky zasadny rozdiel... :roll:
Nemyslím ža by tam byl nějaký rozdíl, já to spíš beru protože je to SHELL... :lol: :lol: :lol:
Pytal som sa kompetentnych, prakticky (po stranke dynamiky tahu motora), nie je rozdiel, aku naftu kupujeme. V jednej je obsah nafty nulovy a v druhej este mensi. Takze je vraj zbytocne platit za drahsiu naftu. A vraj na Slovensku Shelka berie naftu od Slovnaftu ...
Ono to bude v ČR něco podobného... :lol:

Ale V-Power si snad Shellka vyrábí sama.
Naposledy upravil(a) tom dne 21 čer 2007, 10:42, celkem upraveno 1 x.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
AM_Sumo
*
Příspěvky: 10
Registrován: 13 čer 2007, 11:46
Bydliště: NITRA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AM_Sumo »

Joe TT píše:
tom píše:
peaty píše:No tak to ja veru nedoprajem autu taku papanicu ako vy... To moje Crdi este nezakusilo chut nafty zo Shellky. Vacsinou natankujem na OMW, ale teda skusim tam dat pri najblizsom tankovani naftu zo Shellky a uvidime ci bude tomu mojmu autu chutit, tak ako tym vasim :D. Ale akosi sa mi nechce verit, ze by v tom mohol byt nejaky zasadny rozdiel... :roll:
Nemyslím ža by tam byl nějaký rozdíl, já to spíš beru protože je to SHELL... :lol: :lol: :lol:
Pytal som sa kompetentnych, prakticky (po stranke dynamiky tahu motora atd.), nie je rozdiel, aku naftu kupujeme. V jednej je obsah (nafty) sorry, opravujem nie nafty, ale siry v nafte nulovy a v druhej este mensi. Takze je vraj zbytocne platit za drahsiu naftu. A vraj na Slovensku Shelka berie naftu aj tak len od Slovnaftu ...
Neviem Joe TT, ale celkom sa mi táto informácia nezdá. Nemám to overené, teda aspoň čo sa týka nafty, ale pri benzínoch platilo, že to čo bolo označené V - POWER, tak to SHELL vozil zo svojich rafinérií. Ostatné bral od Slovnaftu. Preto si myslím, že V - POWER DIESEL je SHELL originál nafta. SHELL DIESEL EXTRA by vlastne mal byť Slovnafťácky EVO DIESEL možno aj s nejakými ďalšími aditívami. Ale overené to nemám. Takže treba brať túto moju informáciu s veľkou rezervou.
Hyundai Accent r.v.: 2007
1,5 CRDI, elegance
Celadon Blue
_________________________
Uživatelský avatar
diosko
**
Příspěvky: 132
Registrován: 07 kvě 2007, 21:11
Bydliště: SK, BB

Tachometrova rychlost vs. realna rychlost

Příspěvek od diosko »

Davnejsie sa tu rozoberala tachometrova rychlost versus realnej. Tak som si pozical GPS a previezol som sa...
Tacho - Real (GPS):
60 - 55
80 - 75
90 - 85
120 - 113
130 - 123
140 - 133
Samozrejme je to v km/hod ;-)
Ked budem mat moznost, este si poziciam iny GPS pre porovnanie.
Accent 1.5 CRDi, 2007, True Blue
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“