nováček

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
katrin78
Příspěvky: 5
Registrován: 04 dub 2007, 08:14
Bydliště: Ústí nad Labem

nováček

Příspěvek od katrin78 »

Ahoj jsem tu nová,sice ženská,ale mohla bych se hodit.Mám manuál k poníkovi v češtině.Zkusím to naskenovat a vložit sem.Snad to někomu z vás pomůže.Já mám Pony 1.5MPi r.92.Mám s autinem trochu problémy ,nicméně po objevení těchhle stránek snad problémy zvládnu.Prvním úkolem je odrbat bubliny z laku,vybrousit,zatmelit a přestříkat.Máte někdo radu jak na to ?
Reklama
 

Uživatelský avatar
jrtrain
*
Příspěvky: 22
Registrován: 14 úno 2007, 08:49
Bydliště: Cheb

manuál

Příspěvek od jrtrain »

ahojky, tak s lakem ti asi neporadím, ale pokud máš onen manuál v elektronické podobě, nebo to mužeš nějak převést do PC, mohu jej dát ke stažení na web vedle německého k Pony ´93 http://hpony.wz.cz/ :wink:
Hyundai Pony GLS 1,5i ´93
katrin78
Příspěvky: 5
Registrován: 04 dub 2007, 08:14
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od katrin78 »

Jojo,samozřejmě zkusím,pokud se povede zajásáme.
Uživatelský avatar
jrtrain
*
Příspěvky: 22
Registrován: 14 úno 2007, 08:49
Bydliště: Cheb

Příspěvek od jrtrain »

katrin78 píše:Jojo,samozřejmě zkusím,pokud se povede zajásáme.
já ten svuj scanoval do JPG a pak celé převed do PDF :wink:
Hyundai Pony GLS 1,5i ´93
Uživatelský avatar
meexiko
**
Příspěvky: 131
Registrován: 06 říj 2005, 17:50
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od meexiko »

Hnuydai Accent 1.3 62kW r.95
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

jrtrain píše:
katrin78 píše:Jojo,samozřejmě zkusím,pokud se povede zajásáme.
já ten svuj scanoval do JPG a pak celé převed do PDF :wink:
Tohle není zrovna ideální způsob. Lepší by bylo skenovat to do toho PDF přes OCR. Když to uděláš jako obrázek, nebude fungovat vyhledávání, nepůjde vybrat text pro zkopírování, atd. A dost se zhorší čitelnost.
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
Uživatelský avatar
jrtrain
*
Příspěvky: 22
Registrován: 14 úno 2007, 08:49
Bydliště: Cheb

scanování

Příspěvek od jrtrain »

nejsem odborník na scanování knih ;-) uděla jsem to, jak nejlépe uměl :wink: ale souhlasím, že jsou jistě lepší způsoby :wink:
Hyundai Pony GLS 1,5i ´93
katrin78
Příspěvky: 5
Registrován: 04 dub 2007, 08:14
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od katrin78 »

Ahoj , o víkendu bude čas , tak to nějak zkusím s tím scanováním.No a když to nepůjde nijak to sem nacpat,vymyslíme jiný způsob....
Jinak moc děkuju za odkaz na tu vysprávku bublinek (či spíš bublin).Snad to zvládnu. :? Jestli jste někdo z okolí Ústí nad Labem nevíte o nějakém vrakáči,kde se dají sehnat ND na poníčka?Potřebovala bych levý blatník páč je shnilej.
Díky za tip
jirkpony
Příspěvky: 1
Registrován: 15 črc 2007, 16:22
Bydliště: Děčín

Vrakáč v Děčíně

Příspěvek od jirkpony »

katrin78 píše:Ahoj , o víkendu bude čas , tak to nějak zkusím s tím scanováním.No a když to nepůjde nijak to sem nacpat,vymyslíme jiný způsob....
Jinak moc děkuju za odkaz na tu vysprávku bublinek (či spíš bublin).Snad to zvládnu. :? Jestli jste někdo z okolí Ústí nad Labem nevíte o nějakém vrakáči,kde se dají sehnat ND na poníčka?Potřebovala bych levý blatník páč je shnilej.
Díky za tip
Ahoj.Vím o jednom vrakovišti v Děčíně kde maj asi 15 poníku na rozebrání na ND.Je to skoro za Děčínem směrem na Benešov n/P v Březinách (Zámeček),je to firma autotafi.Je i na webu a já tam sám jezdím pro náhradní díly na poníka a zatím jsem neodjel z nepořízenou.
Odpovědět

Zpět na „PONY“