palubovka

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
majo

palubovka

Příspěvek od majo »

prisli mrazy a mne ked rano sadnem do auta ..neako zacne hucat z palubovky rucicka tachometra vyleti na 60 aj viac a pritom sa ledva vleciem.....ke dprejdem cca 15-20 km tak to uplne prestane....poradte co by to mohlo byt... vdaka
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

a neprokluzujou ti takhle nahodou kola? :lol:
majo

Příspěvek od majo »

hej uz som zodral gumy :lol: ...ale nie v tom to nebude.....nemas neaku dalsiu radu......nieje to az tak hrozne ale vadi to....akokeby nieco v tom rapkalo...
:?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

No neco podobneho jsem zazil u Felicie. Kdyz mrzlo, otackomer ukazoval 4000ot. nebo 700ot. Nic jineho. V servisu se ukazalo, ze jsou v zakladni desce pristrojovky zoxidovane jakesi spoje, a v mrazu maji spatny kontakt. Mechanik nekolik spoju znovu proletoval a vse je od te doby OK.
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Sorry, nepodepsal jsem se :oops: :D
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
majo

Příspěvek od majo »

ani v tom lanku to nebude...je v poriadku ....vychadza my to len na ten tachometer...tak neviem
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

hučení

Příspěvek od rade622 »

Podle mě tachometrem. Je to mechanický přístroj, při mrazu se ti pohnou vůle na přenosu mezi bovdenem a převody tacha. Převod je dělený bubínkem, který se otáčí. V jeho středu je zmagnetovaná kotvička působící na ručičku, proti síle vlasové pružiny. Toto je s minimálními vůlemi proti sobě a při mrazu ti dojde k minimálnímu tření, to je ten zvuk, tacho se samozdřejmě zblázní. Něco podobného jsem měl na FAV. kdy jsem jezdil i za posledními císlicemi tacha a přitom jsem sekundu před tím jel šedesát. Povolí mrazy a přejde to. Nebo to rozdělej, ale bude třeba pečlivosti a trpělivosti při opětovném skládání. Já bych počkal ty dva dny.
Zdar
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
majo

Příspěvek od majo »

kedy 2 dni to by bolo ok ....len mne to robi uz cca 2 mesiace niekedy viac niekedy menej...huci...uz aby bolo teplo
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“