HYUNDAI SRAZ

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

no davide a jeste tady toho bude :shock: :lol:
videl bych to z Farmářových oci ze asi ten 28.9. st. statni svatek a kazdy si veme dovolenou pokud ma :? a ty dostanes reditelsky volno :lol: takze muzem srazovat az do nedele ....hmm to by byl ale peknej vodvaz co :?: :oops: :lol: 8) :mrgreen:
Reklama
 

Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

Tak to budu mit smulu..... :cry: pokud to nebude v patek nebo o vikendu, tak mam smulu..... matka mi vyhrozuje, ze bud ji nebudu respektovat nebo si muzu jit bydlet k tatinkovi..... takze to je mi lito, ale pokud budu muset druhej den do skoly, tak bohuzel...... :cry:
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

david píše:Tak to budu mit smulu..... :cry: pokud to nebude v patek nebo o vikendu, tak mam smulu..... matka mi vyhrozuje, ze bud ji nebudu respektovat nebo si muzu jit bydlet k tatinkovi..... takze to je mi lito, ale pokud budu muset druhej den do skoly, tak bohuzel...... :cry:
jaky vyhrozovani...ses snad plnoletej :?


neboj nejak to udelame aby to vyhovovalo i ostatnim clovickum :wink:
Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

Sem sice plnoletej, ale musim chodit poslednim rokem na stredni.....ja nikomu nevyhrozuju, jen sem psal, e pokud budu muset druhej den do skoly, tak proste nemuzu..... máti je sice hodne tolerantni, ale proste jak musim druhej den do skoly..... tak s ni neni rec, a ja se s ni nebudu kvuli nejakymu srazu zas dohadovat..... :?
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

ja mel na mysli tvoji mamu s tim vyhrozovanim jak si psal...ty ses hodny klucina :oops:
jeste nemame nic domluveny na sraz...a kdyby to bylo od te stredy do nedele :lol: tak jednoduse prijedes az v patek ...neni problema :wink: nebo?
bingo

navrh na zamysleni

Příspěvek od bingo »

Jak tak ctu o planovani srazu, co kdyby jsme si delali mistni t.j. treba 'krajske' srazy na mensi urovni treba i vicekrat v roce. A celostatni jednou,nebo dvakrat za rok! Urcite se najde nejake parkoviste kde se vleze odhadem 30-50 vozu na maly sjezd v kazdem velkem meste. Treba jak ctu prispevky tak kolem Ostravy je plno majitelu Hyundai! Cus bus SONATA!
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

sraz

Příspěvek od rade622 »

Malý sraz o padesáti vozech!
Snílku, vzduď se. Pokud se podaří domluvit patnáct aut z celé repobliky a Slovenska aby se sjely v jeden termín kdekoliv, dám litr slivovice.
Snad jedině k Farmářovi, ten je geometricky uprostřed ale to by zas nepřijeli přátelé ze Slovenska.
Zdar
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Re: sraz

Příspěvek od Farmář »

rade622 píše:Malý sraz o padesáti vozech!
Snílku, vzduď se. Pokud se podaří domluvit patnáct aut z celé repobliky a Slovenska aby se sjely v jeden termín kdekoliv, dám litr slivovice.
Snad jedině k Farmářovi, ten je geometricky uprostřed ale to by zas nepřijeli přátelé ze Slovenska.
Zdar
Rade622
diky :wink: rade
neco malo planuji na pristi rok...ale jak si napsal snilkum preji... :wink:
ale ten litr slivky bych bral ale rozdelim se 8)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

sraz

Příspěvek od rade622 »

Pro tebe vždycky.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Na konci listopadu autíčko zazimuji a kola mu roztočím až přestanou solit.Další sraz bych viděl tak duben-květen.Bude lepší cesta a určitě lepší počasí na prohlídku aut a pokec.Farmářův ranč mám trochu dál,ale určitě rád přijedu,protože se známe už z prvního srazu. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

sraz

Příspěvek od zaludnikrs »

sakra nejakej ten srazek ten duben kveten bych taky uskutecnil podle me je vcelku jedno kde to bude,jsem sice z Prostejova ale dojet treba do Prahy prece neni takovej problem kdyz je to jednou za rok ne :o) uz se tesim
Jiřa
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David PLEVA »

Ahoj lidi,
Mám sice svoji princeznu (SONATA 2,0 16V r.v.96) jenom 10 dní, taky nijak neupravenou, ale na sraz bych určitě taky přijel. Jsem z Ostravy a neměl by pro mě být vážnější problém se srazem kdekoliv v republice, popřípadě na Slovensku nebo v Polsku.
Takže až budete plánovat nějaký sraz, je reálná šance, že vás poznám a pokecáme si. :D
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tak presne takovou Sonatu nam ukradli:/ jen byla zlata, rv 98, bez litaku a zadnyho zabezpeceni...popisovat, jak ji ukradli (v jaky souvislosti, zpusob atd.) je na dlouho, ale je to raritka mezi ukradenyma Hyundaiema, v roce 2000 to byl 4. urkadeny Hyundai...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Jirka Š
*
Příspěvky: 19
Registrován: 11 říj 2005, 13:32

Příspěvek od Jirka Š »

Jsem mezi Vámi krátce, ale na sraz bych rád přijel. Jen doporučuji určit přesný termín s dostatečným předstihem a ne aby jsme celou zimu mluvili "někdy duben-květen" a pak termín určili s 1-2 týdenním předstihem. Je nemožné se zavděčit s termínem všem, ale pokud to budeme vědět s dostatečným předstihem, je větší šance si to naplánovat.
Hyundai Santa Fe - 2.0 CRDi VGT
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Jirka Š píše:Jsem mezi Vámi krátce, ale na sraz bych rád přijel. Jen doporučuji určit přesný termín s dostatečným předstihem a ne aby jsme celou zimu mluvili "někdy duben-květen" a pak termín určili s 1-2 týdenním předstihem. Je nemožné se zavděčit s termínem všem, ale pokud to budeme vědět s dostatečným předstihem, je větší šance si to naplánovat.
zatim se bude jen mluvit... :wink:
vim sam jak je to ...prijmet lidicky aby aspon ta trosicka se slezla 8)
zajiste dame vedet s dostatecnym predstihem
Odpovědět

Zpět na „Srazy“