Sante Fe 2007 / parkovaci sezory v predu

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
santafe007
**
Příspěvky: 122
Registrován: 06 bře 2007, 16:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Sante Fe 2007 / parkovaci sezory v predu

Příspěvek od santafe007 »

Mate nekdo namontovane parkovaci senzory v predu?

Ja mam META „original“ od Hyundai Palace Butovice.

Bere mi ro jen rohy a projezdejici „autobusy“ v protismeru!

Vrata ani auto prede mnou mi to neveme.
Lepsi je je nemit...

Senzory jsou 15 cm utopenena delku na urovni mlhovek od nepredjesi casti vozu, coz je znacka.
Vysledek je, ze auto je 5cm nalepene na parkovisti predemnou a ono nic. zadny signal.

A to mam vypinac na palubce, aby mi to v kolone nepipalo!!!

To je smesny!

No ne?
Santa FE 2.2CRDi VGT Elegance AT
http://www.cydonia.cz
Reklama
 

zubař santa
*
Příspěvky: 11
Registrován: 19 lis 2006, 10:04

senzor\

Příspěvek od zubař santa »

:shock: No to koukám. Vypínač jo? Já mám origo vpředu 2 a vzadu 4 viz foto v albu. Si asi s tou kolonou dělají prd.. . Bez problémů mi to funguje.
2,2 VGT 2007 7S Elegance AT
Uživatelský avatar
santafe007
**
Příspěvky: 122
Registrován: 06 bře 2007, 16:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: senzor\

Příspěvek od santafe007 »

zubař santa píše::shock: No to koukám. Vypínač jo? Já mám origo vpředu 2 a vzadu 4 viz foto v albu. Si asi s tou kolonou dělají prd.. . Bez problémů mi to funguje.
no co je orinal,
na to narazim, ja mam taky original, ale dnes jsem zjistil, ze je to META!!!
Misto originalu tam dovozce montuje tuto italskou znacku.

a funkce je jak jsem popsal. Nic moc.
Na reklamaci se divaji jen z pohledu spatne montaze...

Jak Ti to funguje prosim?
A kde mas snimace vpredu umistene?
Santa FE 2.2CRDi VGT Elegance AT
http://www.cydonia.cz
zubař santa
*
Příspěvky: 11
Registrován: 19 lis 2006, 10:04

album

Příspěvek od zubař santa »

koukni do alba to stříbrné, :shock: jestli to uvidíš přez sních. Funguje to perfektně přesně podle návodu. :wink:
2,2 VGT 2007 7S Elegance AT
JARDA11
*
Příspěvky: 21
Registrován: 02 srp 2006, 22:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od JARDA11 »

Já mám taky "origo" od hyundai a fungujou naprosto v pohodě. Na nepřerušovaný ton zbývá před SPZ ještě cca 15 - 20 cm, tak by to sneslo i přední rám. Ten vypínač je podle mě pěkně nebezpečná věc. Zapomeneš to zapnout, dojíždíš někam na těsno, čekáš píp a vono duc :lol: To se mě přesně stalo s kolegovou alhambrou, která to má taky vypínatelný. Přední senzor má mít připojení na pulsy rychlosti, aby fungoval jen do určité rychlosti a pak se vypnul a nedělal plané poplachy třeba při sněžení apod. Při jízdě v koloně je to v pohodě, nepípá a to na to nijak pozor nedávám. Zabírá to až někde hluboko pod 1m. Pouze nedočkaví důchodci hrnoucí se mezi auty od tramvaje mě trochu dráždí :lol:
SF 2.2Crdi AT Elegance
simi
Příspěvky: 2
Registrován: 12 čer 2007, 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od simi »

Ahoj,

ja mam SF New. Auto je super a jsem s nim moc spokojeny. Az na ty senzory, mam je vpredu i vzadu. Ty predni jsou nejak moc od sebe, takze to zacne pipat az kdyz uz jsem moc blizko. Tak jsem vymyslel ze bych si tam nechal dat jeste jeden doprostred. Byl jsem v servisu a ptal se jich na to. Moc se jim to nezdalo, ze pry se to nedela. Ale kdyz se podivate na jakekoliv jine auto, tak maji normalne 4 vpredu a 4 vzadu. Dalsi vec, co by byla super by byl alespon nejaky klidne i primitivni displej, protoze pri telefonovani s HF nebo pri pustenem radiu je to spatne slyset.

Nepodarilo se Vam nekomu tenhle problem vylepsit popr. vyresit?

Diky moc za odpoved

Petr
tomki
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 srp 2006, 17:13

Příspěvek od tomki »

ahoj,
takj mam problem s prednymi tiez. mam v predu 4 senzory a pipaju aj ked keby som stal na betonovom ihrisku o rozlohe 10 hektarov. Je to skratka sunt, jasne ze posluzia pri parkovani, ale ked vyparkujem a idem s autom po ceste tak pipaju tiez, nie v kuse ale asi kazde 3sekundy si pipnu aby som nezabudol ze ich mam. No a po chvili sa vypnu sami ale to mi oznamuju dlhsim pipanim asi trikrat po sebe takze ich vypinam rucne hned ako vyparkujem. V podstate aj skoda ze som ich dal namontovat. Myslel som ze bude treba lebo z X5 je zly vyhlad a tazko sa odhaduje, myslel som ze to iste bude santa, ale prave ze sa s nim parkuje neuveritelne lahko lebo predok je dobre rieseny.
oksoftware
*
Příspěvky: 10
Registrován: 01 zář 2006, 21:49

Taky mi zlobí předek

Příspěvek od oksoftware »

Ahoj, taky mám 2+4 a taky zlobí. Při 50 km/h snímají např. svodidla, byť dle manuálu se mají pomocí pulsů odpojit. Už jsem to reklamoval, ale zatím si s tím neporadili. Tak uvidím co s tím provedou. Jinak předek je míň citlivej, ale stačí to. Vypínač mám vepředu i vzadu (tažné) a docela mě to štve, protože ani jedno by nemělo být potřeba.
Ale jinak musím říct že jsem v Autopalace Butovice spokojenej, snaží se, byť ne vše se úplně podaří. Ale dodělali mi aut. zavírání střešního okna (na centrál) i rozsvěcení lampičky u řidiče při otevření dveří.
Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi VGT Premium 4x4 aut., 7 sedadel, model 2011, AVIC-F30BT
Uživatelský avatar
santafe007
**
Příspěvky: 122
Registrován: 06 bře 2007, 16:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Taky mi zlobí předek

Příspěvek od santafe007 »

oksoftware píše:Ahoj, taky mám 2+4 a taky zlobí. Při 50 km/h snímají např. svodidla, byť dle manuálu se mají pomocí pulsů odpojit. Už jsem to reklamoval, ale zatím si s tím neporadili. Tak uvidím co s tím provedou. Jinak předek je míň citlivej, ale stačí to. Vypínač mám vepředu i vzadu (tažné) a docela mě to štve, protože ani jedno by nemělo být potřeba.
Ale jinak musím říct že jsem v Autopalace Butovice spokojenej, snaží se, byť ne vše se úplně podaří. Ale dodělali mi aut. zavírání střešního okna (na centrál) i rozsvěcení lampičky u řidiče při otevření dveří.
myslim, ze si to vystihl.
me to pipa hlavne pri aviznejsim dobrzdeni na svetlech a pak o chyta „obcas mouchy“, na coz nema vysvetleni. jinak mi to vyladili, a je to ted celkem OK. Jenze bezne kdyz parkuji, tak mi zatim nekdo ukazuje, kolik je mista a ja posoucham pipani... Trochu nahlavu, protoze k tomu nama zadnou duveru. Co naplat, Porche ma 6x6 senzoru a treba nova A6 je ma tak vymakane, ze pozna co se deje a ukazuje na display jednotlive vzdalenosti. Ostatne ani Octavie to nema spatne a funkce je temer 100%. Hold je to vsechno o tom, ze to dela vyrobce a da si s tim praci a odladi to...

v Butovicich me nakonec zachranini!!!, nedam na ne dopustit - asi bych to az jinak prodal. Snazi se a jsou pristupni a rozumni. Tedy az na pana Pertla... :)
Santa FE 2.2CRDi VGT Elegance AT
http://www.cydonia.cz
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“