Problém so svetlami

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
super.soso
**
Příspěvky: 278
Registrován: 27 čer 2007, 14:10
Bydliště: Bratislava

Problém so svetlami

Příspěvek od super.soso »

Potreboval by som poradiť, včera sa mi stala taká dosť nepríjemná vec. Večer som išiel od známeho okolo 21:00 cesta ma asi 40km.
Ako som išiel domov sa stala taká divná vec, mal som zapnute svetla ale všetci na mňa blikali že nesvietim, tak som to odstavil a
pozerám svetla svietia ale strašné slabo, skúšal som zapnúť diaľkové ale zaplo sa iba láve a to svietilo strašné slabo.
Keď som došiel domov tak na parkovisku som zistil, že pri pohybe autom sa svetla zoslabia na slabšie ako parkovacie.

Pozeral som žiarovky vyzerali, že sú v pohode.
V tme som nevidel že čí sú poistky v poriadku.
Vôbec neviem čo to môže byt akurát ma napadlo, že by to mohol byt alternátor ale dúfam ,že to nebude lebo by to bol
veľký finančný výdavok (asi 15 000sk). Keby ste mali niekto dáky nápad čo by s tým mohlo byt alebo čo mam skúsiť.

Ďakujem
Reklama
 

Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

no to věčinou bejvá alternátor.Jel jsi vlastně jen na autobaterii
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

To vypada, jako by jsi mel nekde velkej prechodovej odpor ... tzn treba spatna kostra ...

Co smerovky ? Taky slaby? Ventilator v aute taky slaby ?
Kdyby to byl altik, tak ti pojede vsechno malo ...
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
super.soso
**
Příspěvky: 278
Registrován: 27 čer 2007, 14:10
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od super.soso »

Smerovky,veltilatory aj radio isli normalne. Iba vnutri sa tvarilo ze je vsetko v poriadku.
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Problém so svetlami

Příspěvek od Pavel46 »

super.soso píše:Potreboval by som poradiť, včera sa mi stala taká dosť nepríjemná vec. Večer som išiel od známeho okolo 21:00 cesta ma asi 40km.
Ako som išiel domov sa stala taká divná vec, mal som zapnute svetla ale všetci na mňa blikali že nesvietim, tak som to odstavil a
pozerám svetla svietia ale strašné slabo, skúšal som zapnúť diaľkové ale zaplo sa iba láve a to svietilo strašné slabo.
Keď som došiel domov tak na parkovisku som zistil, že pri pohybe autom sa svetla zoslabia na slabšie ako parkovacie.

Pozeral som žiarovky vyzerali, že sú v pohode.
V tme som nevidel že čí sú poistky v poriadku.
Vôbec neviem čo to môže byt akurát ma napadlo, že by to mohol byt alternátor ale dúfam ,že to nebude lebo by to bol
veľký finančný výdavok (asi 15 000sk). Keby ste mali niekto dáky nápad čo by s tým mohlo byt alebo čo mam skúsiť.

Ďakujem
Ahoj, najdi si kostru /uzemnění/ k předním světlům a zkontroluj, to může být ta příčina. Velký přechodový odpor
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Presne tak ... Kukni na ty kostry .... :wink:

Nebo kostlivce ? ... :lol: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
super.soso
**
Příspěvky: 278
Registrován: 27 čer 2007, 14:10
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od super.soso »

No takže dnes som bol v servise s tými svetlami. Doniesol som to tam o 8:30 ráno a o 11:00 mi už volali, že to je hotové. Kompletne prečistili všetky kontakty zaizolovali odokryte káble. Cele to stalo necelých 600SK. A to aj doplnili chladiacu kvapalinu.

Tento servis sa vola RDS SERVIS je v Bratislave na Kopčianskej ulici. Špecializujú sa na HYUNDAI a SUBARU. S týmto servisom som maximálne spokojní. Auto sem dávam opravovať dlhé roky a vždy som bol maximálne spokojný.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“