Voda v kufru

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Robo
Příspěvky: 8
Registrován: 07 dub 2006, 01:34

Voda v kufru

Příspěvek od Robo »

Prosím o pomoc, koupil jsem Lantru r.v. 1999 ve výborném stavu, ale zjistil jsem jednu maličkost, že mi teče do kufru těsně pod zámkem v kufru. Lantra nebyla bouraná a celou dobu byla garážovaná (děda, který najezdil 21000 km). Teď byla venku a ejhle - voda v kufru v prostoru rezervy :cry: Není to nějaká vada z výroby, nevíte někdo? Jinak, abych to ještě upřesnil - gumové těsnění kolem kufru je v pořádku. Vypadá to spíš, že to jde kolem světel po nárazníku a pak to lehce vtéká do kufru. Nechtělo se mi rozdělávat nárazník, ale asi mě to čeká. Nesetkal se tady někdo s tím?
Reklama
 

Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

toto se řešilo v ACCENT....
zkus přitáhnout zámek,aby se víc přitlačili dveře od kufru :wink:
Robo
Příspěvky: 8
Registrován: 07 dub 2006, 01:34

Příspěvek od Robo »

Farmář: Ono to neteče od víka kufru jak se otvírá, ale jedná se o vnitřek kufru, jestli to tím taky myslíš. Hned pod plastem ve svaru je otvor a tam to někudy teče od nárazníku.Jedná se o vnitřní karosérií né víko kufru.
Robo
Příspěvky: 8
Registrován: 07 dub 2006, 01:34

Příspěvek od Robo »

Jinak dík za všechny informace a ráno jsem zase tady na fórum - jsou tady dobré rady nad zlato :roll:
Uživatelský avatar
kopir
Moderátor
Příspěvky: 207
Registrován: 22 črc 2006, 16:40
Bydliště: Senica-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kopir »

Ako som mal staršiu lantru, tiež mi tam tieklo a zistil som, že v kufri máš gumenné štuple a ak netesnia, pri jazde po mokrej vozovke sa tam dostáva voda. Riešil som to tak, že som tie štuple vybral očistil ich i karosériu okolo otvoru a ako som to dával naspäť, dal som ta i silikón. Odvtedy tam potom voda už nikdy nebola. :wink:
Obrázek
Chrysler pt cruiser 2,0 16V
Hyundai Lantra combi 1,6 16V GLS G4CR/84kw-predané
Hyundai Lantra 1,5 GLSi -predané
Robo
Příspěvky: 8
Registrován: 07 dub 2006, 01:34

Příspěvek od Robo »

Nejedná se o gumové záslepky v prostoru rezervy. Při polívání kufru to teklo asi někde vnitřní části kolem nárazníku a vytéká to jedním svarem pod plastovým krytem, který je v kufru. No, ale jinak děkuji za další poznatek.
Robo
Příspěvky: 8
Registrován: 07 dub 2006, 01:34

Příspěvek od Robo »

Tak pánové ve středu dávám dolu nárazník a jsem zvědav kde to teklo :roll:
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“