Lantra 1.9D 1998 combi POLOOSY

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
v.Parnik6045
*
Příspěvky: 77
Registrován: 10 pro 2006, 19:08
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Lantra 1.9D 1998 combi POLOOSY

Příspěvek od v.Parnik6045 »

Ahoj všem,
dnes jsem chtěl vyměnit vnější manžety na poloosách a po demontáži jsem zjistil,že kineťáky na obou stranách jsou vylágrovaný.Snažil jsem se volat po všech čertech,ale všude mi řekli,že repliky se nedělají a na diesela pouze origoš (stejně jako v případě výfuku,o kterém jsem tady taky psal).Tudíž jsem zavolal do Hyundai a tam mi sdělili příjemnou cenu 15.000 za obě poloosy,resp.vnější kloub a hřídel,protože vnitřní kloub se kupuje ještě zvlášť.
Nemáte někdo podobnou zkušenost a nevíte,jestli nejsou poloosy stejné z jiného auta - třeba 1.5 nebo 1.6 ?
Díky za případné rady,bo mám z těch cen hlavu v pejru :(
Hyundai Lantra combi 1.9D / 1998
Reklama
 

Dastin

Příspěvek od Dastin »

Zdarec, tak to vím jistě že nepasuje nic protože ten diesel je peugeoťácký motor a oni mají pravděpodobně jiný průměr poloos,ale kineťák je Lantrácký. Problém bude v průměru poloosy. Jinak tady máš číslo do Suché losi a tam je má na 100%. Nedávno mu je tam jeden co tahá vraky dodal. Pokud to nemá prodané o čemž pochybuju. Tel: je 602 403 526.
Uživatelský avatar
v.Parnik6045
*
Příspěvky: 77
Registrován: 10 pro 2006, 19:08
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od v.Parnik6045 »

Dastin píše:Zdarec, tak to vím jistě že nepasuje nic protože ten diesel je peugeoťácký motor a oni mají pravděpodobně jiný průměr poloos,ale kineťák je Lantrácký. Problém bude v průměru poloosy. Jinak tady máš číslo do Suché losi a tam je má na 100%. Nedávno mu je tam jeden co tahá vraky dodal. Pokud to nemá prodané o čemž pochybuju. Tel: je 602 403 526.

Čau,dik za info,ještě dotaz - je to Suchá Loz u Uherského Brodu ?
Hyundai Lantra combi 1.9D / 1998
Dastin

Příspěvek od Dastin »

v.Parnik6045 píše:
Dastin píše:Zdarec, tak to vím jistě že nepasuje nic protože ten diesel je peugeoťácký motor a oni mají pravděpodobně jiný průměr poloos,ale kineťák je Lantrácký. Problém bude v průměru poloosy. Jinak tady máš číslo do Suché losi a tam je má na 100%. Nedávno mu je tam jeden co tahá vraky dodal. Pokud to nemá prodané o čemž pochybuju. Tel: je 602 403 526.

Čau,dik za info,ještě dotaz - je to Suchá Loz u Uherského Brodu ?
Ano je to u Uherského Brodu.
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Podvozek a řízení“