Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

U mě se konkrétně jedná o tyčky stabilizátoru s čepy. Jsou uchyceny na jedné straně pod pérem kola a na druhé straně dole na tyči stabilizátoru. U mě je chybička ve vůli čepů na tyčce (dá se s nimi bez problému hejbat rukou).
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Reklama
 

Uživatelský avatar
rybana1
**
Příspěvky: 142
Registrován: 27 črc 2007, 11:40
Bydliště: Trnava

Příspěvek od rybana1 »

David C3 píše:super! díííííííííííííííííik 8)
takze 2.meranie zo vcera:
zase Trnava-Blava-Trnava(cca 120km) som dosiahol priemerku 5.3L. 80% dialnica rychlost cca 120km/h, 20% obchvaty+mesto.

@Sohaj: dojazd na nadrz vychadza zatial na 841km

rybana1
Sucasne: Hyundai Tucson 2022 1.6T-GDi 110kW Shine+ Teal
Predtym: Hyundai i40sedan 2012 1.7CRDi 85kW Style(+navi+Infinity audio+parkovacia kamera+xenony) SG
Predtym: Hyundai Accent 2007 1.5CRDi 81kW Elegance EB
Sohaj
*
Příspěvky: 48
Registrován: 16 kvě 2007, 22:38
Bydliště: Humenné

Příspěvek od Sohaj »

No , vidis je to presne ako u mna .
Skus ist zajtra trasu Trnava - Blava po starej ceste a uvidis tu zmenu v spotrebe.
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, Wine Red
JKL2
Příspěvky: 6
Registrován: 13 srp 2007, 21:41

Příspěvek od JKL2 »

Pozdravujem všetkých accentakov,
pred tromi mesiacmi som si aj na zaklade hodnotení z tohto fóra kúpil Accent elegance 1.4. Najazdil som už 3500 km. Všetko bolo bez problémov až minulý týžden sa mi nepodarilo otvoriť auto dialkovým ovládaním a čo je divné ani klúčom. Po viacerých pokusoch sa mi podarilo klúčom otvoriť vodičove dvere (ostatné ostali zatvorené!!!), pravdaže alarm sa spustil po dohúkaní som skúsil auto zatvoriť diaľkovým - bez problémov a následne otvoriť zase diaľkovým - bez problémov. Auto som naštartoval a odvtedy zase všetko bez problémov. Ale poviem vám stáť pred autom, ktoré neviete otvoriť to vám neželám(je to moje piate auto za 12 rokov a to nerátam služobné a teda zažil som už všeličo ale toto nie). Mať sekeru tak jedny dvere rozsekám. Chcem sa opýtať či sa niečo podobné nestalo aj niekomu inému.
Sohaj
*
Příspěvky: 48
Registrován: 16 kvě 2007, 22:38
Bydliště: Humenné

Příspěvek od Sohaj »

Nie je mi celkom jasne , preco neslo mechanicky otvorit. Predsa , ked nie je elektrika tak mechanicky , by sa mali otvorit dvere , samozrejme len jedny.
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, Wine Red
JKL2
Příspěvky: 6
Registrován: 13 srp 2007, 21:41

Příspěvek od JKL2 »

Nerozumiem doteraz tomu ani ja len rozmýšlam či to elektrika nezatvárala.hovorím s týmto som sa ešte nestretol.
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Sohaj píše:Nie je mi celkom jasne , preco neslo mechanicky otvorit. Predsa , ked nie je elektrika tak mechanicky , by sa mali otvorit dvere , samozrejme len jedny.
V případě že se zasekne mechanika, tak s tím serva nehnou a klíček to po určité snaze možná rozhýbe. To je jediný co mě napadá že by to mohlo způsobit.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
kamosko2209
*
Příspěvky: 14
Registrován: 21 kvě 2007, 22:23

Příspěvek od kamosko2209 »

tento problem swom aj ja mal pri 18000 km a urobili to na zaruku myslim ten stabilizator tak pozeram ze niesom teda asi posledny
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

kamosko2209 píše:tento problem swom aj ja mal pri 18000 km a urobili to na zaruku myslim ten stabilizator tak pozeram ze niesom teda asi posledny
Na jakym typu auta??? Případně jak bylo v době opravy staré???
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
JKL2
Příspěvky: 6
Registrován: 13 srp 2007, 21:41

Příspěvek od JKL2 »

tom píše:
Sohaj píše:Nie je mi celkom jasne , preco neslo mechanicky otvorit. Predsa , ked nie je elektrika tak mechanicky , by sa mali otvorit dvere , samozrejme len jedny.
V případě že se zasekne mechanika, tak s tím serva nehnou a klíček to po určité snaze možná rozhýbe. To je jediný co mě napadá že by to mohlo způsobit.
nemal by sa v tom prípade aspoň vypnúť alarm?
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

JKL2 píše:
tom píše:
Sohaj píše:Nie je mi celkom jasne , preco neslo mechanicky otvorit. Predsa , ked nie je elektrika tak mechanicky , by sa mali otvorit dvere , samozrejme len jedny.
V případě že se zasekne mechanika, tak s tím serva nehnou a klíček to po určité snaze možná rozhýbe. To je jediný co mě napadá že by to mohlo způsobit.
nemal by sa v tom prípade aspoň vypnúť alarm?
Možná je vypnutí alarmu vázáno na signál z dálkáče a současně překlopení přepínačů v servech.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
JKL2
Příspěvky: 6
Registrován: 13 srp 2007, 21:41

Příspěvek od JKL2 »

tom píše:
JKL2 píše:
tom píše: V případě že se zasekne mechanika, tak s tím serva nehnou a klíček to po určité snaze možná rozhýbe. To je jediný co mě napadá že by to mohlo způsobit.
nemal by sa v tom prípade aspoň vypnúť alarm?
Možná je vypnutí alarmu vázáno na signál z dálkáče a současně překlopení přepínačů v servech.
Možno . Inak aby to nevypadalo,že som s autom nespokojný musím povedať, že je to za málo peňazí hodne muziky.A dobrej.
Joe TT
*
Příspěvky: 35
Registrován: 10 dub 2007, 23:09

Příspěvek od Joe TT »

Zdravym Vas pani,
po prazdninach si idem z Trnavy objednat Accenta 1,5CRDi Elegance v striebre. Viete mi niekto poradit, kde mi urobia co najlepsiu cenu, ci dovybavu?
Dakujem.
A potom si dame preteky ... :P
Uživatelský avatar
Bobík
*
Příspěvky: 29
Registrován: 15 říj 2006, 11:51
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Bobík »

Joe TT píše:Zdravym Vas pani,
po prazdninach si idem z Trnavy objednat Accenta 1,5CRDi Elegance v striebre. Viete mi niekto poradit, kde mi urobia co najlepsiu cenu, ci dovybavu?
Dakujem.
A potom si dame preteky ... :P
Uz tu niekto spominal, ze mal dobre skusenosti s predajcami na strednom Slovensku, skus to obvolat. Osobne ti mozem odporucit aj predajcu v Senici-profesionalne jednanie a maximalny zaujem o zakaznika. Jedina chybicka je v mojom pripade dlha cakacia doba na Accenta...dali mi ho do vyroby zaciatkom aprila...ale uz by mal byt na Slovensku
i30 1.4i Family Engine Red PD 5HB 2019
ex Tucson 2.0 CVVT 16V Dynamic 2006 Ebony Black
ex Accent 1.5 CRDi VGT Elegance 2007 Ebony Black
Joe TT
*
Příspěvky: 35
Registrován: 10 dub 2007, 23:09

Příspěvek od Joe TT »

Bobík píše: Uz tu niekto spominal, ze mal dobre skusenosti s predajcami na strednom Slovensku, skus to obvolat. Osobne ti mozem odporucit aj predajcu v Senici-profesionalne jednanie a maximalny zaujem o zakaznika. Jedina chybicka je v mojom pripade dlha cakacia doba na Accenta...dali mi ho do vyroby zaciatkom aprila...ale uz by mal byt na Slovensku
Uf to je sila: April, Maj, .... August, to sa vazne tolko caka ?
Ked som bol u skodofkarov, nukali mi hociktoru fabku, co ich mali plno na dvore. Ked som sa ale chcel posadit do nej, tak som sa tresol do kolena .... Mylim, ze som ziadneho svateho nevynechal ...
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“