Sonata, r.v.2003, neidentifikovaný problém

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Koukám žádná změna,takže zase nevíme nic :(
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Reklama
 

Uživatelský avatar
thomasnr
*
Příspěvky: 13
Registrován: 03 srp 2007, 18:53
Bydliště: Nitra, Slovensko

Příspěvek od thomasnr »

Keďže sú prázdniny, nemám chuť zaoberať sa týmto problémom. V užívaní auta ma to neobmedzuje, tak je to OK. Pokiaľ by sa závada odstránila, budem informovať.
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

Jen přidám zkušenost s mým veteránem. Přesně tento zvuk a vibrace do volantu mi Sonata udělá každou zimu pokaždé když roztaje sníh a na silnici je břečka s bahnem a zasviní se jedno z čidel na kolech na ABS. Poté se odpojí systém ABS z funkce v doprovodu těchto zvuků a vibrací. Na palubce se mi rozsvítí kontrolka ABS. Co pomůže je manuální vyčištění kolem brzdičů a čidel...
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
StandaK
*
Příspěvky: 30
Registrován: 29 srp 2005, 09:52
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od StandaK »

Koukam ze tu resite stejny problem, ktery jsem nedavno resil na Fordu a je to na stopro v ABS a to presne v jednom z cidel. To same mi delal Ford a bylo to tim ze cidlo na zadnim kole bylo povolene a dal od ozubebeho kolecka nez melo byt, ale i presto ABS fungovalo jen se vzdy ozvalo to zabzuceni pod volantem. Cidlo dotazeno a problem pryc :D Tak to zkuste projit a treba to bude ta sama zavada
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

to thomasnr : servisujes auto v NR v hyundai ? lebo ja by som ti odporucil v BB autoforum maju tam technikou ktory zacinali v hyundai a su v nich dost vymakany ale skus tam zajst mozno ti s tym pomozu hlavne si pytaj starsich panou v servise
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Ono taky bzučí benzínový čerpadlo. Otočí se klíčkem a je slyšet jemný bzukot. Tak to tlakuje benzínový čerpadlo do rampy ke vstřikovačům.
Odpovědět

Zpět na „SONATA“