Jak se dělá Coupe

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

To rozlišení jsem zmenšil já pro pokus stříbrných zrcátek. Jinak ty MartasZovi fotky jsou v mnohem větším, tak se tam mrkni na předchozí stránku :wink:
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

draceq píše:
MartasZ píše: Je tu myslim Dráčeq, ten by mi to moh ukázat ve Photoshopu?
Jojo, byl jsem na dovči a zrovna jsem dohltal tenhle 10stránkový seriál :shock: 8) Opravdu nádhera - to auto nemá chybu. A navíc - udělal sis ho (skoro) sám, to je na tom to nejcennější. A ty fotky máš tady - není to nic moc, mají dost malé rozlišení a navíc jsem to dělal fakt narychlo :oops: , kdybys mi poslal originál, daly by se dělat větší kouzla :lol: 8)
Obrázek Obrázek
kromě té ↑ stříbrné ↑ jsem zkusil ještě i ↑ černou ↑ variantu :wink:
Tak vypadá to zajímavě.. ale chce to z více úhlů.. tak sem ti poslal origo fotky na maila.. moc děkuju ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

zatím teda z toho jednoho úhlu, různé kombinace zrcátek a těch stříbrných folií, cos tam chtěl (teď doufám, že jsem neprokec překvapení) :) Ta přední je světlejší, asi ti tam neprojde stejný odstín jako vzadu :? Originály ti pak i dalšímy úpravami z jiných pohledů pošlu zase mailem, musím ale taky vykázat nějakou činnost pro zaměstnavatele :):)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

P.S. - ta stříbrná na zrcátka se trefuje teda pěkně blbě, aby měla odlesk na hranách aspoň přibližně stejný jako na kapotě (a stejně se mi to ještě úplně nelíbí, k dokonalosti mi tam něco chybí - asi přidám trochu modrého pigmentu :) ) Musíš mít safra zrovna tuhle extra barvu?? :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Jo, tak MartasZ, Stribrny folie a stribrny zrcatka a je to uplna pohadka .. :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Vita píše:Jo, tak MartasZ, Stribrny folie a stribrny zrcatka a je to uplna pohadka .. :wink:
Taky bych byl pro tuhle variantu, jakákoliv jiná barva mi tam ruší tu ladnou vlnovku tvořenou oblinami karoserie a barevným přechodem... Prostě máme tam červenou zónu a stříbrnou zónu (těsnění oken nepočítám:) ), nemíchat nic mezi to.
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Za sebe říkám buď, stříbrný zrcátka nebo černý, červený rozhodně ne, jak píše draceq ruší to ten krásnej přechod u okna
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Aaa, vzadu vidim Davidoffovu Hondici....jinak, mas to pekny, Martasz, moc:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Mirka Pekárková
*
Příspěvky: 44
Registrován: 21 čer 2006, 10:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mirka Pekárková »

MartasZ - jestli budou stříbrný fólie, tak bych byla taky pro stříbrný zrcátka. Jinak fotky jsou super!!! Vypadá to nádherně. Hujer usnul dřív, než se dostal k počítači, takže má smůlu :D
Hujer-car
SONATA 96' 2,0
LANTRA 94' 1,8 GT
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

fakt povedeny auticko.
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
DeBí
**
Příspěvky: 328
Registrován: 02 pro 2006, 18:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DeBí »

Kuňa...to chci jednou vidět na živo...uááá...jinak mam podobne plany
Naposledy upravil(a) DeBí dne 21 srp 2007, 21:11, celkem upraveno 1 x.
StandaK
*
Příspěvky: 30
Registrován: 29 srp 2005, 09:52
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od StandaK »

Ahoj vsichni reknu vam byla to poradna fuška :roll: vikend pryc a doma peklo :twisted: Nebyl jsem kvuli martinovi doma od patku do nedelniho vecera. Ale stalo to zato je to v realu krasny a neprehlidnutelny auto. A ted me to samy ceka s moji Sonatou :shock: Tak drzte pesti at to dopadne stejne dobre jako u Martina :D
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Mooooc pekne :twisted: Este mi tam chyba kridelko ale to uz zalezi na vkuse :) Myslim ze mam uz pozadie na plochu 8)
PS: A som velmi zvedavy kedy bude tema "Jak se dela brachova Sonata" :lol:
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

No já si svůj komentář nechám až na Moravu :oops:
Marťaszi připrav se,že bude suchej jako vždy :shock: :lol: :lol:
Už se těším až to uvidím na vlastní oči,kluci ale mákli jste si hodně ,Marťaszi to Tě StandaK asi nenávidí,místo aby odpočíval ,tak makal jako bůh :shock: To bude litrů leštěnky :lol: :lol: Ježíšmarjá :shock: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

draceq píše:zatím teda z toho jednoho úhlu, různé kombinace zrcátek a těch stříbrných folií, cos tam chtěl (teď doufám, že jsem neprokec překvapení) :) Ta přední je světlejší, asi ti tam neprojde stejný odstín jako vzadu :? Originály ti pak i dalšímy úpravami z jiných pohledů pošlu zase mailem, musím ale taky vykázat nějakou činnost pro zaměstnavatele :):)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

P.S. - ta stříbrná na zrcátka se trefuje teda pěkně blbě, aby měla odlesk na hranách aspoň přibližně stejný jako na kapotě (a stejně se mi to ještě úplně nelíbí, k dokonalosti mi tam něco chybí - asi přidám trochu modrého pigmentu :) ) Musíš mít safra zrovna tuhle extra barvu?? :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dracequ vypadá to famózně ;) Těšim se, co mi přijde mailem.. klidně si s tim pohraj víc, dej průchod svý fantazii ;) Každopádně jak na to teď koukám, asi opravdu ty zrcátka stříbrný.. ale chce to vidět i ze předu.. mám strach, aby moc netrčely.. a ty stříbrný folie.. neboj, nic si neprovařil, ale to jen tak někdo plácnul a koukám, vypadá to, že buď to, nebo pokovení.. ale jedno z toho bude :-)
Tak moc díky za inspiraci ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Mirka Pekárková píše:MartasZ - jestli budou stříbrný fólie, tak bych byla taky pro stříbrný zrcátka. Jinak fotky jsou super!!! Vypadá to nádherně. Hujer usnul dřív, než se dostal k počítači, takže má smůlu :D
A pořád by se ti tam víc líbila bílá? :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“