Koupě coupátka

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

hmm.... :?
já mám auto 10let starý a mám najeto pod 100tis.km
resp. 79 103km ....zajímavý Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Hujer píše: Ja ho sehnal Tiburone! :lol: :lol: :lol:
no tou vyjímkou potvrzující pravidlo jsem myslel tebe :D ...víš snad o nějakym dalšim na prodej v tomhle stavu s těmahle najetejma za tyhle peníze? :wink:
Naposledy upravil(a) Tiburon_FX dne 23 srp 2007, 19:59, celkem upraveno 1 x.
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Farmář píše:hmm.... :?
já mám auto 10let starý a mám najeto pod 100tis.km
resp. 79 103km ....zajímavý Obrázek
myslel jsem pochopitelně za ty prachy do 100tisíc, asi sem to blbě napsal, každopádně věř, že takovejch aut co maj po deseti letech najeto pod 100t si myslim že je poskrovnu (konkrétně kupéček), a tyhle lidi si je udržujou, a jen tak se jich za směšnej peníz zbavovat nebudou....samozdřejmě jsou i vyjímky
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

Po tom křápu, co jsem si dovezl z němec už tak blbý nejsem. Ale auto vypadalo dobre. Vím, že by bylo pojizne... možná by i dokonce startoval motor :lol: :lol: ... Ne, fakt Tiburone, nemyslím, že bych sehnal pěkné auto za pěknou cenu a ještě na serveru, kde se čumí tolik lidí. Za tu cenu, co to tam bylo je to hodně podivné. Taky jsem jezdil v deset let starém autě, ale napevno vím, že předemnou jezdilo tři roky, jak bylo v záruce a pak šlo do garáže. No a pak do šrotu :oops: :cry: . Ještě pootřebné penízky stejně nemám, koupím to až na jaře. Do každé strarší káry už ty peníze jen tečou. S tím počítám. Ale než abych koupil hondu nebo něco podobného, tak to radši Coupé. I náhradní díly budou levnější ne? Jako než na Třeba Hondu Prelude.. Dík za informace. Čus
Autodíly mám od Autojazz.cz
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:teda takhle ja ho taky nemam uplne nejlepsi, treba na laku jsou vady drobny, obcas nakej skrabanecek, asi tri promackliny (max 1-2cm ale stejne cloveka serou) a zadnï lemy maj drobny puchejrky.. a naky ty investice do toho taky budou ale to uz bych vybiral rok nez bych nasel naky fak tiptop a za fer cenu :roll:
Na to Tvé Tip ťop sem fakt už hodně alergickej :evil:
Kurňa Blacku :o sis měl koupit nové auto a měl bys ho tip ťop :!:
Koupím ojetinu ještě k tomu použitou,tak lze předpokládat ,že tam prostě nějaký ten šrám bude,závady všeobecného opotřebení prostě to tak je a nemá vůbec cenu nad něčím špekulovat a za další léta přibívají mi stárnem a auta samozřejmě také :? ,jiná stránka je ,když prodejce to chce zatajit nebo tak to je něco jiného,já bych taky mohl ,brečet,že mám pryč tlumiče,že mám odřený pravý zadní dveře a to bych pokračoval dál a dál a za 70 000 co bych chtěl,je blbí ,že do toho musím postupně cpát do toho prachy,ale já třeba jinou možnost nemám :oops: ,tak pomalu a jistě si to dám do kupy,protože pro sebe si auto nekupuji každý dva roky ,ale až za pár let,na jiný není a já jsem jinak s ním velmi spokojený 8) a jsem rád,že má svou Sonátu,důležitý je aby motor spolu převodovkou byly vpořádku a kastle nebyla sežraná to ostatní se dá vždycky nějak dohromady,auto je prostě stroj ,který se rozbijí a jiný to nikdy nebude ,zaplať pánbůh :shock: jinak bych byl bez práce :?
Je zbytečný plakat na svým hrobem :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Farmář píše:hmm.... :?
já mám auto 10let starý a mám najeto pod 100tis.km
resp. 79 103km ....zajímavý Obrázek
O to Farme ani nejde,že máš třeba 10 let starý auto,jde o to jak a kdo se o to auto stará,když se o něj staráš dobře ,tak věz ,že to auto hodně vydrží bejt pěkný,pokud se na to auto kašle z vysoka ,tak je to prostě šrot a bože můj :shock: pro kupce je to absolutní past a jak se říká kulka do hlavy :?
Jinak Tvůj Gripen je moc fain auti :) :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Mich@l píše:Po tom křápu, co jsem si dovezl z němec už tak blbý nejsem. Ale auto vypadalo dobre. Vím, že by bylo pojizne... možná by i dokonce startoval motor :lol: :lol: ... Ne, fakt Tiburone, nemyslím, že bych sehnal pěkné auto za pěknou cenu a ještě na serveru, kde se čumí tolik lidí. Za tu cenu, co to tam bylo je to hodně podivné. Taky jsem jezdil v deset let starém autě, ale napevno vím, že předemnou jezdilo tři roky, jak bylo v záruce a pak šlo do garáže. No a pak do šrotu :oops: :cry: . Ještě pootřebné penízky stejně nemám, koupím to až na jaře. Do každé strarší káry už ty peníze jen tečou. S tím počítám. Ale než abych koupil hondu nebo něco podobného, tak to radši Coupé. I náhradní díly budou levnější ne? Jako než na Třeba Hondu Prelude.. Dík za informace. Čus
tak to je dobře že s tim takhle dopředu počítáš, aspoň nebudeš v šoku, až třeba za tlumiče vyplázneš kolem 20t :wink: - to stojej samozdřejmě origo značkový, předpokládám že druhovýroba bude levnější. hezky to tady napsal ivan o tom stáří a chování předchozích majitelů, rozhodně to chce neuspěchat a shánět, a objet jich třeba 30....jako kdybych si měl vybírat mezi starym preludem a coupé, tak si vyberu znova coupé ale to jenom proto, že se mi líbí víc jak zvenku tak zevnitř, s cenou dílů ti bohužel neporadim, jelikž neznám nikoho kdo má prelude....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Tiburon_FX píše:
Hujer píše: Ja ho sehnal Tiburone! :lol: :lol: :lol:
no tou vyjímkou potvrzující pravidlo jsem myslel tebe :D ...víš snad o nějakym dalšim na prodej v tomhle stavu s těmahle najetejma za tyhle peníze? :wink:
Bohuzel vedel a uz je prodany.Dohodil sem ho kamaradce! :wink: :lol:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Zrovna teď maj kluci na dílně Preludku 2,2 VTEC a jako dobrej motůrek.. i se mi líbí, celá v kůži, mazlík :P
To jen tak na okraj.. jinak s cenama dílů to je kámo dneska na všechny běžný auta, a tím myslim Honda i Hyundai jsou, zhruba stejný...
Já kupoval na Coupe Tlumiče KYB za nějakých 14000,- což si myslim, že jde.. jsou teda polosportovní.. dají se sehnat i levnější.. jinak co já mám to svoje, tak jediná velká investice při koupi byly rozvody a řetízek mezi vačkama.. jinak absolutně žádný závady, až na moje nehody.. bez nich si myslim by bylo bez investic, když nepočítám běný opotřebení, jako třeba brzdy.. tak asi tak.. já jsem maximálně spokojenej co se týká spolehlivosti, protože sednu a jedu.. kamkoli.. horší to je s motorem, ale dá se to.. jo :twisted:
Ještě sem si vzpoměl, že proběhla výměna svodů.. ale už byly několikrát vařený.. a přišli na nějakou trojku plus těsnění, což je taky pohodka :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

Dík chlapi. Tak já už budu jen prohlížet net a vybírat a na jaro ať je kára připravena si pořádně zajezdit 8) Jo a ty tlumiče proboha kupujete kde??? Já viděl na netu KONI za 10sítku, teda jen přední no :oops: , takže by se to asi šplhlo výše, ale i tak... No nic. Tak čus a hoodně kilometrů bez výletu :lol: mimo... Že MartasZ? :lol: .. ne dělám si srandu. Já měl taky výlet mimo. Čau
Autodíly mám od Autojazz.cz
Uživatelský avatar
Airfan
*
Příspěvky: 41
Registrován: 04 črc 2007, 11:11

Příspěvek od Airfan »

Tiburon 2.0 FX , model 2002 , Žatec , Most
Uživatelský avatar
Hyuman
**
Příspěvky: 104
Registrován: 22 bře 2007, 14:04
Bydliště: LN

Příspěvek od Hyuman »

Airfan píše:http://www.auto.cz/prodej_vozu/karta_vo ... u=46371622

kuk sem, ale má dost najeto
Když si přečteš tohle téma od začátku,tak zjistíš že Mich@l neshání tvůj model,ale Coupé první generace :!:
Viz.:

Mich@l píše:Čauky lidi. Nevim, jak se to stalo, ale po shlednutí několika témat a krásných fotek tady na foru, jsem se zamiloval :oops: :lol: . Chci coupé 1. generace, a jelikož jsem blbeček, který neumí nikdy nic dobře koupit, chci vás všechny poprosit o radu a informace. Takže za prvé: jsou ještě k dostaní zachovalejší kousky coupátek z výroby před rokem 2000?? Nechci tu faceliftovanou verzi. Ta už mě tak neimponuje a je pořád dost drahá... Chtěl bych auto kolem 100 000,- kč. Za druhé, co na tom odchazí nejčastěji a jak diagnostikovat na místě??? Sice, kdyz bych se už rozhodl, že ho beru, tak bych stejně zajel do servisu na kontrolu... ale, vědět to na místě a pak se nedojebat bude lepší. A jeětě, někde jsem viděl že 1.6ky nebrat... Co na tom je? Je to špatný motor?? Kazí se více?? A snaf jěšte, kolik má 2.0l spotřebu?? Neposeru se z toho :lol: ? Díky všem za informace. něco jsem načetl na fóru, ale tohle je stěžejní. Děkuji za odpovědi.
Hyundai Coupé FX 2.0 16V r.v.1999
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Roztrhejte si obcanky..
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hyuman
**
Příspěvky: 104
Registrován: 22 bře 2007, 14:04
Bydliště: LN

Příspěvek od Hyuman »

Hardcam píše:Roztrhejte si obcanky..
Nevim co se do toho montuješ,když nechápeš že to není myšleno zle :!: Stačí si jen přečíst celej příspěvek :!:
Hyundai Coupé FX 2.0 16V r.v.1999
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

:P :P :P
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „COUPE“