Brouk mozkožrout

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

6luťásku popovídáme si o tom a rád ti poradím jak na to ano?? už se blíží konečné finale a pak se někde sejdeme!!! Ano??
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Reklama
 

djfuzzy
*
Příspěvky: 92
Registrován: 29 lis 2006, 14:17
Bydliště: Ostrava-Dubina

Příspěvek od djfuzzy »

no popravde receno, jsem tomu vice ruzumel narecim jak spisovnou cestinou :lol: jo a lituju žluťáska ten se snad zadne rady nedocka. bo jak nekdo precte prvni spravu, tak na konci uz nebude vedet vubec v jakem je tematu :roll:
Hyundai Lantra rv.92, 1,6, 84kw--milacek uz neni :-( zradila.
Hyundai Lantra rv 94, 1,6, 84kw--ja to bez ni nevydrzel :-)
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

Jses zlatej Michals snad se toho scoupo docka jelikoz mi za nej v Pribramy nabydnul typek 85 a naznacoval ze by s tim uz rad jel na mimon tak uvidim prej se v tejdnu ozve ale myslim si ze spis neozve podle toho jak se tvaril v sobotu.

Jinak djfuzzy ma prvdu pripadam si jak v debatnim kouzku o nesmyslech a prepisech a pravopisu a ne o turbo prestavbe :lol:
Hyundai Scoupe 92 tuzing
Menší vizitka mi car
http://xplod.cz/clanky/detail/285/kanarek
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

Tak jsem o vikendu narazil na slecnu se Scoupem v turbu a hle bude na prodej tak se ve me zas ozval ten pojidac vedomosti a uz jsem si zjistoval co by to stalo a co bude stat upravy a opravy a po delsim rozmysleni jsem tak nak rozhodlej koupit Scoupo GT a prez zimu poopravit to mi a z jara prendat motory :twisted: tak ted budu rad za vseljaky rady a info o tomto moturku a Turbu treba co stoji novy.Predem diky 8)
Hyundai Scoupe 92 tuzing
Menší vizitka mi car
http://xplod.cz/clanky/detail/285/kanarek
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

a neni lepši mit auto i se slečnou????....
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Hovorys
**
Příspěvky: 174
Registrován: 15 lis 2006, 19:26
Bydliště: Smíchov - Pivovar Staropramen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hovorys »

Žluťásku, ty máš to Scoupečko ještě s motorem od Mitsu? Nemá náhodou ten motor zrcadlově otočenej oproti tomu novějšímu? To si asi docela mákneš, předělat všechny ty úchyty a další věci... Sem zvědavej na výsledek, doufám, že se ti to podaří! :wink:
*R.I.P* 1994 Hyundai Pony 1.3 LS 43kW/58k
*Prodáno* 1994 Hyundai Scoupe GT 85kW/116k (Alias Yuriiho otloukánek :))
1996 Hyundai Sonata 102kW/139k - Nebrzdí, ale to je detail :P
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Žluťasek píše:Tak jsem o vikendu narazil na slecnu se Scoupem v turbu a hle bude na prodej tak se ve me zas ozval ten pojidac vedomosti a uz jsem si zjistoval co by to stalo a co bude stat upravy a opravy a po delsim rozmysleni jsem tak nak rozhodlej koupit Scoupo GT a prez zimu poopravit to mi a z jara prendat motory :twisted: tak ted budu rad za vseljaky rady a info o tomto moturku a Turbu treba co stoji novy.Predem diky 8)
Novou T15 jsem nidel na Ebay i s dopravou po UK asi za 6000,- radsi bych shanel nejaky mimo CR sice je to risk do loterie (viz Penerovo udajne cerstve repasovany turbo z UK za 9000,- nahodili jsme ho do auta a piskalo krasne a nadherne tahlo, jenze... poustelo nekde olej => z vejfuku sel kour jako z parni lokomotivy) a , ale u nas se zas*any REPASE delaj za 20000,- coz je palka jak hovado temer za nic... takze radsi nekde sehnat Garrett T15 mimo CR nebo rovnou celej motor ale u techhle pripadu nikdy nevis.... :cry:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

No uvidime kazdopdne jak rekl Hovorys jeste bude sranda tam ten motor dat ale mi se stim nak poperem treba to ani nevyjde ale byl bych rad a s tim turbem to taky bude jsete sranda.

Ale vcera me tak cirou nahodou napadlo tam dat vetsi a silnejsi :twisted: co si myslete o torbu z octavky 1.8/92 kw to by slo ne akorad udelat svody a ten rozdil mezi 85 a 92 kw nejni uz takovej?
Hyundai Scoupe 92 tuzing
Menší vizitka mi car
http://xplod.cz/clanky/detail/285/kanarek
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr rysavy »

hele zlutaku, vim kdo dela repase turb cena od 10 do 15 podle toho jak je ko, jinak ja budu davat turbo z mitsubishi 2,5, pak jestli by si chtel tak mam doma motor prevodovku a nejake ty blbiny z gt
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Žluťasek píše:No uvidime kazdopdne jak rekl Hovorys jeste bude sranda tam ten motor dat ale mi se stim nak poperem treba to ani nevyjde ale byl bych rad a s tim turbem to taky bude jsete sranda.

Ale vcera me tak cirou nahodou napadlo tam dat vetsi a silnejsi :twisted: co si myslete o torbu z octavky 1.8/92 kw to by slo ne akorad udelat svody a ten rozdil mezi 85 a 92 kw nejni uz takovej?
Tady uz to chce resit spis intercoolerem nez jinym turbem protoze to turbo z oktavky asi bude zaprvy docela prdel tam nacpat a zadruhy nevis kolik muze tlacit podle myho by to udelalo z 85kW takovejch 89 maximalne... spis bych zkusil nejakyho Garreta T2 nebo tak to si do scoupacu davaj kuci v korei a prej staqci ho jenom vymenit a preelat jeden drzak. Zkus se mrknout nekde na netu :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

No ja prave nevim o tedlech motorech a turbinkach nic tak budu rad za kazdou radu sem prave myslel ze bych tam mohl dat naky silnejsi turbo a bych tonemusel resit treba pozdeji a ani nevim jak presne funguje intercooler :oops:
Hyundai Scoupe 92 tuzing
Menší vizitka mi car
http://xplod.cz/clanky/detail/285/kanarek
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr rysavy »

intercooler je mezichladic je mezi turbem a klapkou pred vstrikama chladi se v nem vzduch kterej predtim ohralo to turbo a cim chladnejsi vzduch tim je vetsi vykon
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

dekuji za pouceni odted uz si to budu pamatovat :oops: a jestli to chapu dobre tak kdyz necham original turbo a dam pred nej intercooler tak teoreticky dosahnu stejneho vykonu jako kdybych tam chtel dat to turbo z octavky? :roll:
Hyundai Scoupe 92 tuzing
Menší vizitka mi car
http://xplod.cz/clanky/detail/285/kanarek
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr rysavy »

to nevim ale vykon pujde nahoru pak muzes dat treba regulator tlaku turba a zvednout tlak treba na 0,8-0,9 vic bych se bal nekde sem slysel ze tenhle motor vydrzi i 1,2bar ale zalezi na jeho stavu
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

no uvidime zatim je to jen vsechno rozmluva
Hyundai Scoupe 92 tuzing
Menší vizitka mi car
http://xplod.cz/clanky/detail/285/kanarek
Odpovědět

Zpět na „Tuning“