Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
ervin
Příspěvky: 9
Registrován: 20 srp 2007, 09:18

Příspěvek od ervin »

peaty píše:ervin: No tak ja takyto problem pravdepodobne nemam... Veru ze som nepostrehol, ze by mi tie otacky takto po nastartovani klesli... Bude treba zajst asi do servisu s tym... Ked budem teraz najblizsie startovat studeny motor, tak si to specialne pozrem co to robi a napisem ti...
Ahoj tak, s tym klesanim otacok som to vyriesil ... problem bol ze som mal zavzdusneny palivovy system. Ked auto dlhsiu dobu stalo tak klesala nafta. Odvtedy ide ako svajciarske hodikny :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Bobík
*
Příspěvky: 29
Registrován: 15 říj 2006, 11:51
Bydliště: Bratislava

Accent CRDi

Příspěvek od Bobík »

Zdar priatelia,
pred par dnami som sa aj ja po polroku dockal tejto malej rakety. Neveril by som, ze aj surovy motor dokaze byt takyto pruzny a uz teraz sa tesim ako ho po tych 1000 km prevetram. Mam pozitivne dojmy aj z priestranneho a utulneho interieru (ziadne klaustrofobicke pocity ako v kolegovej Fabii HTP :lol: )
Vyskytol sa vsak problemik so zaseknutym pasom na lavom zadnom sedadle, nejde s nim ani pohnut. Dufam ze to odstrania, ked si pojdem pre technicak.
U predajcu mi nahodili hlinikove disky Alessio 6,5Jx15 ET42, s pneumatikami 185/55R15, ktore mi zostali z predchadzajuceho modelu Accenta. Nie je to sice rozmer, ktory je v technicaku, ale dufam ze ich na tomto aute zoderiem bez buzerovania zo strany policajtov.
Po case planujem folie, zasterky a laktovu opierku vpredu. Najazdenych mam okolo 200 km a priemerna spotreba je podla PP 4,9 l. Max. spokojnost a vrele odporucanie vsetkym nerozhodnutym :D


Obrázek Obrázek Obrázek
i30 1.4i Family Engine Red PD 5HB 2019
ex Tucson 2.0 CVVT 16V Dynamic 2006 Ebony Black
ex Accent 1.5 CRDi VGT Elegance 2007 Ebony Black
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Bobíku vitaj medzi nami, jednym slovom nadhera :D Aj spotrebu mas vynikajucu, az sa zamyslam, kde to vy vsetci berete. Ja som mal prve kilometre spotrebu okolo 7 l/100km a vy takto :lol:

A inak vcera som prvykrat od kupy umyval auto, cize po nejakych 4-5 mesiacoch (ja viem, je to neskoro, ale ved nebolo az take spinave 8) ). Vysledok vynikajuci, hned to vyzera lepsie... Ale co mam skrabancov na aute, tak to je hroza :cry: . Ten lak je fakt extremne makky :(
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
Bobík
*
Příspěvky: 29
Registrován: 15 říj 2006, 11:51
Bydliště: Bratislava

accent

Příspěvek od Bobík »

Dakujem Peaty,
tiez ma ta spotreba zaskocila, cakal som 6-7 litrov, mozno je to tym, ze som zatial jazdil len mimo mesta. V Bratislave v kolonach a na semaforoch s neustalym rozbiehanim by to asi naskakalo. Nevies nahodou ako je to s jazdenim na prepravnych znackach? Manzelka s tym isla aj cez hranice a vraj na nu policajti divne pozerali, ale nepovedali nic :)
i30 1.4i Family Engine Red PD 5HB 2019
ex Tucson 2.0 CVVT 16V Dynamic 2006 Ebony Black
ex Accent 1.5 CRDi VGT Elegance 2007 Ebony Black
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

No s tymi znackami neviem, ale za hranice by sa s tym ist asi nemalo. Ale netusim...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
xyz123
*
Příspěvky: 21
Registrován: 25 pro 2006, 23:51
Kontaktovat uživatele:

Re: accent

Příspěvek od xyz123 »

Bobík píše:Dakujem Peaty,
tiez ma ta spotreba zaskocila, cakal som 6-7 litrov, mozno je to tym, ze som zatial jazdil len mimo mesta. V Bratislave v kolonach a na semaforoch s neustalym rozbiehanim by to asi naskakalo. Nevies nahodou ako je to s jazdenim na prepravnych znackach? Manzelka s tym isla aj cez hranice a vraj na nu policajti divne pozerali, ale nepovedali nic :)
vraj na prevoznych znackach bez spec. povolenia nemozes ist mimo Svk to mi tvrdili vsetci ale ako vidim.....
Hyundai Accent 1.5 CRDi, noble white
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

tom píše:Andy: Jak jsi dopad v servisu se stabilizátory?

Výmena vrámci záruky !!!!!
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Bobík
*
Příspěvky: 29
Registrován: 15 říj 2006, 11:51
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Bobík »

Tak podla najnovsich informacii jej dnes na hranicnom prechode skontrolovali papiere nasi policajti, pozreli si potvrdenie predajcu o prepravnej znacke, fakturu k autu, bielu kartu, zelenu kartu a bez problemov ju pustili dalej :lol:
Zrejme sami nevedia co a ako... Ale nevylucujem, ze keby natrafila na nejakeho rypaca, mohol by ju otocit.

Ale uz som mimo temu 8)
Naposledy upravil(a) Bobík dne 28 srp 2007, 18:08, celkem upraveno 1 x.
i30 1.4i Family Engine Red PD 5HB 2019
ex Tucson 2.0 CVVT 16V Dynamic 2006 Ebony Black
ex Accent 1.5 CRDi VGT Elegance 2007 Ebony Black
Pol Bin
Příspěvky: 5
Registrován: 09 srp 2007, 12:34
Bydliště: Hněvotín 320

Nový Accent

Příspěvek od Pol Bin »

Já jsem koupil svůj Hyundai 5.08.07.Je to Lantra 1,6 16v.
Škoda že nepíšeš jakého máš Golfa .
Ale můj názor ja že Lantra je mnohem lepší.Podotýkám že Lantra je rok Výroby 1997. :D
Přiznám se že se mi nechce věřit že na tom Golfu nebyla žádná oprava. :oops:
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: accent

Příspěvek od Mexican »

Bobík píše:Dakujem Peaty,
tiez ma ta spotreba zaskocila, cakal som 6-7 litrov, mozno je to tym, ze som zatial jazdil len mimo mesta. V Bratislave v kolonach a na semaforoch s neustalym rozbiehanim by to asi naskakalo. Nevies nahodou ako je to s jazdenim na prepravnych znackach? Manzelka s tym isla aj cez hranice a vraj na nu policajti divne pozerali, ale nepovedali nic :)
zdar.. co sa tyka prepravnych znaciek, toho som si vytpel ja.. dostal som rovno 2, pretoze to sudruhovia z prahy nestihli a neboli schopni poslat mi TP do 10 pracovnych dni. Oficialne NESMIES na prepravnych znackach opustit uzemie republiky, zalezi na pohranicnej strazi 9tvoja manzelka je asi pekna holka, takze to ma lahke :=D mna by naisto nepustili a predajca toto dost vyslovne potvrdil
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Lukas
*
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2006, 17:33

Příspěvek od Lukas »

Zdravim vsetkych, co sa tyka prepravnych znaciek, tak s tym som si uzil svoje. predajca mi povedal, ze v ramci EU mozem na nich kludne behat. Nakolko casto jazdim do AT, tak som v ramci toho mesiaca, co som cakal na TP isiel do AT na prevoznych. V pohode ma pustili tam, no naspet sa ma policajt pyta jak keby spadol z jahody, ze pan vodic, co to mate za znacky..tak som mu razantne povedal, ze prevozne, strcil do ruky papiere, nemal o nicom ani sajnu a isiel do svojej rodnej vlasti. Treba sa vyhadat, colnici su uplne dezinformovani. Apropo, do vlastnej krajiny vas musia pustit uz len na zaklade ustavy. PS-tuto sobotu cuduj sa svete som cestou z Viedne videl oproti mne prvykrat dvojicku-biely accent.
Este aby som nezabudol, uz dlho som sa xel spytat, ci niekomu nepiskaju v zakrute extremne gumy..osobne si myslim, ze je to tymi Pirelkami, niesu absolutne stavane na nase cesty a su priuzke. A to sa uz snazim vyrazne odagresivnit svoje rychle prejazdy v zakrute, ale robit by to nemalo, tak dufam, ze su na vine len gumy. Geometria by mala byt OK, na tej som bol pred ca.2000km. Tak dufam, ze to nabuduce leto vyriesia 15ky disky a gumy min.195, i ked koketujem stale s alternativou hodit tam 16tky, ale tusim sa taky este nenasiel. Ak ano, velmi rad uvitam postrehy.
new Accent 1.5 CRDi noble white
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Andy4 píše:
tom píše:Andy: Jak jsi dopad v servisu se stabilizátory?

Výmena vrámci záruky !!!!!
Výborně, díky za info... :lol:
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

zdravím Lakase po dlouhé době :-) i Toma :-))
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
rybana1
**
Příspěvky: 142
Registrován: 27 črc 2007, 11:40
Bydliště: Trnava

Příspěvek od rybana1 »

Nazdar hosi,

tak som sa vcera vratil z dovolenky v Irsku, kde som spravil par zaberov new Accent-u s volantom na pravej strane :shock:

Tak tu su:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


rybana1
Sucasne: Hyundai Tucson 2022 1.6T-GDi 110kW Shine+ Teal
Predtym: Hyundai i40sedan 2012 1.7CRDi 85kW Style(+navi+Infinity audio+parkovacia kamera+xenony) SG
Predtym: Hyundai Accent 2007 1.5CRDi 81kW Elegance EB
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“