Novy Accent

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Miguel

Novy Accent

Příspěvek od Miguel »

Cauves Hyundaiáci.......Tak jsem si tu u vas hodne pocetl...Rozhodl jsem se koupit Accenta 2005 1.3......a chtel bych se zeptat na problemy a spotrebu......je fakt ze je toho tady opravdu dost,ale proste tak v kostce.... :roll: :roll: :wink:
Reklama
 

Uživatelský avatar
bumbrle
*
Příspěvky: 12
Registrován: 03 pro 2005, 17:02
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumbrle »

Cauky, problemy asi zadny, jezdim v hyundai uz nekolik let, Accenta 1.3 mam rok a kousek a zatim nic. Jen jsem to postavil na 15" rafky a je to znacny posun k lepsimu. Pocitil jsem to hlavne ted pri zpetnem prechodu na zimni 14". Jo a dobrej je tuning od ABC tuningu..., Neni to sice zadnej zazrak, ale narust vykonu pokryje v pohode v lete zapnutou klima.
No prestanu bejt chytrej, no, proste at to slouzi...
Miguel

Příspěvek od Miguel »

No s ABC mam svy zkusenosti.......cipovali mi Mazdu a zlepsil se spodek a snizila maximalka........Nechal bych ho nacipovat v Ostrave v Hyundaii.....neporusej zaruku a osobne si myslim ze asi nejlip vedi jak to z tohodle auta vyzdimat.............v tabulce to vypada po nacipovani velice slibne........ :roll: :shock: :roll:
Uživatelský avatar
bumbrle
*
Příspěvky: 12
Registrován: 03 pro 2005, 17:02
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumbrle »

No, vcera jsem chipnul od ABC Elantru 2,0i a musim teda rict, ze je to znat, hlavne od spodku, ale tahne to lip v celym rozsahu...a ted maji dokonce i slevy, ale pripada mi to, ze je maji furt:-)
Sonata 2,0 CRDi Elegance - 2006, Trajet 2,7 V6 Automat - 2004, i30 CW 1,6 CRDi (manželky)
Miguel

Příspěvek od Miguel »

mas pravdu s tim ze akce maj snad porad.....cipovali mi to Efino za akcni cenu pred rokem a ta akce stale trva....... :?: :!: :?: ....no to je fuk,ale kdyz rozhodnu pro upravu jednotky,tak v Hyundai......
Miguel

Příspěvek od Miguel »

TAK JSEM si konecne privezl ACCENTka vcera domu.... :shock: :D :lol:
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Miguel píše:TAK JSEM si konecne privezl ACCENTka vcera domu.... :shock: :D :lol:
Gratuliji...vitej v rodine Hyundai... :wink:
Hanz

..uz je objednany!

Příspěvek od Hanz »

:D Cau bando! Tak to príslo i na me - stary klumpr dosluhuje a co dal. Puvodne jsem sel do Fiata pro Punto ( ac bydlim u M.Boleslavi, Skodovky nemuzu ani videt?! ), ale pri ceste do Jicina zahlednu Hyundaie. Zaskocim a cucim na Getze. Dobry. Tyden na to vezu rodice do Makra a protoze nemusim na nakup, zajedu do Pyramidy v Pruhonicich, kde me nabidli pro me prijatelny financovani a ukazali Accenta. Pri cuceni na net najdu tyhle stranky, poctu si v nich a je to hotovy - OBJEDNANO. Takze jestli "budou vsichni doma" mam ho 23.12.2005 doma taky. Je me 42 a ja se tesim na Jeziska jak malej harant! Jo - a dalsi co se tyka meho zivota je samozrejme vstup do Vasi party, pokud tedy budete chtit i vy. Lidi, preju vsem hezke vanoce a Jeziska aspon takoveho, jakeho budu mit ja.
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Re: ..uz je objednany!

Příspěvek od Farmář »

Hanz píše::D Cau bando! Tak to príslo i na me - stary klumpr dosluhuje a co dal. Puvodne jsem sel do Fiata pro Punto ( ac bydlim u M.Boleslavi, Skodovky nemuzu ani videt?! ), ale pri ceste do Jicina zahlednu Hyundaie. Zaskocim a cucim na Getze. Dobry. Tyden na to vezu rodice do Makra a protoze nemusim na nakup, zajedu do Pyramidy v Pruhonicich, kde me nabidli pro me prijatelny financovani a ukazali Accenta. Pri cuceni na net najdu tyhle stranky, poctu si v nich a je to hotovy - OBJEDNANO. Takze jestli "budou vsichni doma" mam ho 23.12.2005 doma taky. Je me 42 a ja se tesim na Jeziska jak malej harant! Jo - a dalsi co se tyka meho zivota je samozrejme vstup do Vasi party, pokud tedy budete chtit i vy. Lidi, preju vsem hezke vanoce a Jeziska aspon takoveho, jakeho budu mit ja.
tak takovyho jeziska bych chcel taky :D to teda budou mooooc pekny Vanoce
vitej mezi nami :wink:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: ..uz je objednany!

Příspěvek od ivan »

Hanz píše::D Cau bando! Tak to príslo i na me - stary klumpr dosluhuje a co dal. Puvodne jsem sel do Fiata pro Punto ( ac bydlim u M.Boleslavi, Skodovky nemuzu ani videt?! ), ale pri ceste do Jicina zahlednu Hyundaie. Zaskocim a cucim na Getze. Dobry. Tyden na to vezu rodice do Makra a protoze nemusim na nakup, zajedu do Pyramidy v Pruhonicich, kde me nabidli pro me prijatelny financovani a ukazali Accenta. Pri cuceni na net najdu tyhle stranky, poctu si v nich a je to hotovy - OBJEDNANO. Takze jestli "budou vsichni doma" mam ho 23.12.2005 doma taky. Je me 42 a ja se tesim na Jeziska jak malej harant! Jo - a dalsi co se tyka meho zivota je samozrejme vstup do Vasi party, pokud tedy budete chtit i vy. Lidi, preju vsem hezke vanoce a Jeziska aspon takoveho, jakeho budu mit ja.
Výtej v klubu Hanzi!! :wink:
A
Obrázek
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Vítejte v partě. :lol: Zase nás bude víc.I když takový dárek asi dostane málo kdo.Jo u Hanzů a Miguelů mají asi hodně vysoký vánoční stromeček,aby tam zaparkovali Hyundaíka. :shock: :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Miguel

Příspěvek od Miguel »

No ja sem na Accentka cekal skorem mesic a pul.........neztihaj kluci korejsky vyrabet.........
Uživatelský avatar
prim
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 říj 2005, 02:00
Bydliště: Blanensko

Příspěvek od prim »

Ahoj všichni.
Nejdříve přeji hezké Vánoce a ještě hezčí příští rok 2006.
Já mám ACCENTA 1,3 objednaného od 11.11.2005 a má být asi až příští měsíc. Takže žádný jéžíšek. :( :evil:
Čau hyundai! Accent 1,3 2005
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

To nevadí.Alespoň ho budeš mít o pár týdnů méně nasolenýho. :lol: Já mám značky od kupátka přez zimu v depositu a jezdím druhým autem,ale několikrát za zimu si jdu do něho alespoň sednout,pustit cd,trochu si povrčím,zatočím volantem a když si pohraju jdu spokojeně domů. :lol: :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Borek píše:To nevadí.Alespoň ho budeš mít o pár týdnů méně nasolenýho. :lol: Já mám značky od kupátka přez zimu v depositu a jezdím druhým autem,ale několikrát za zimu si jdu do něho alespoň sednout,pustit cd,trochu si povrčím,zatočím volantem a když si pohraju jdu spokojeně domů. :lol: :lol:
Ty jseš jako já,není to nádhera :?: :?:
Ta chvíle štěstí a spokojenosti jenom pro sebe,to ůplně zahřeje na srdíčku!
Jo štastný lidičky :D :D
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“