Chiptuning TUCSON

Hyundai Tucson 1. generace 2004 - 2010 (JM) - nástupcem byla ix35 v letech 2010 - 2015.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Je to nesmysl. Neautorizovaným zásahem do čehokoliv na autě ztrácíš automaticky záruku. Teď nemyslím přezutí pneumatik. Takže to asi nebude úplně tak jak píšeš. Takže bych rád Všem poradil ať se nejprve zeptají přímo a to nejlépe IMPORTÉRA a nenechají se oblbnout chytráky v servisu, nebo na NETu.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Nebudu se s Tebou hadat...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Hardcame, před časem jsi psal, že se na chip chystáš, právě u ABC. Už ho máš? Jestli jo pošli nám naměřený výkon a co nejvíce podrobností. Docela by mě zajímala technologie jakou používají. Mám na mysli technologi změny dat v mapovacím poli.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Přátelé,zanechte hádek! :roll: Ať napíše někdo,kdo to má opravdu čipnuté,jinak nemá cenu teoretizovat. :P
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Psal jsem, ze kolem Vanoc by to pro me bylo aktualni...taky jsou pro me aktualni svody, jejich cena me s..e:(
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Hardcam píše:Panove, nepiste nesmysly, chiptuning uskodil maximalne starsim vozum...
Vsichni si stezujete na spotrebu, z mych mladych pratel maji chiptuning 3 - VW Sharana z 81kW -> 96kW, jeho druhe auto Octavia to same a dalsi chipovany byl Espace 3.0dci, zaklad nevim, ale ted ma 170kW...
Vsem spotreba klesla od 0.7 do 1,1 litru, motor min coudi, s chip Sharana nalital 150tkm - doted naprosta spokojenost...
Dale, pokud ctete, zjistite, ze zaruku neztracite, ale taky si to nesmite delat od Ferdy vedle z bytu, kterej pritah krabicku s nazvem chip z NDR za 5 EUR vydrazenou na Ebay.com...takze asi nectete...
Jak psal Leo, kvuli zvyseni vykonu si asi nepujdu koupit silnejsi auto, ale zvolim levnejsi variantu a to chip...motory jsou cim dal vykonejsi a kdyz mam starsi model (nebo starsi koncepci motoru), tak proc ho neozivit chipem a ne si hned kupovat novy...
Oficialni chip od Hyundai CZ by me vysel na 25tKc, Vanoce asi stravim s ABC Tuning...
Ty si taky honíš triko jak Juraj v době kdy jsi psal tento příspěvek ,což bylo myslím někdy v říjnu a vyhrožoval si oficiálním papírem od výrobce tak utekla pěkná řádka dní a papír nikde.Bohužel furt tvrdím,že papír a monitor snese mnoho.Jinak je to opravdu každého věc jak se pro chip rozhodne.
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Už se velice těším, až si hardcam načipuje svoje auto Hyundai Sonata 2.4i AUT 2005 - moc bych to chtěl vidět. Jdi do toho, určitě budeš spokojen. Hlavně ten nárůst výkonu a snížení spotřeby a ty záruky!!! Jestli se někdy uvidíme a to doufám, že ano, velice rád se na to všechno podívám.

Fakt chci to vidět na vlastní oči.

Zdravím PAVLA!!
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Kdybys cetl jina fora, zjistil bys, ze Sonata je otce, kde bych na ni asi tak vzal...ja mam Lantru..problemy se zarukou uz tezko budu mit:) ale vim, do ceho chci jit, jednu nachipovanou Lantru znam (bohuzel nema internet, ale registraci ma)...nebud zbytecne tak arogantni...co se tyce toho papiru, tak stim kamaradem nejsem tak casto v kontaktu...mimochodem, psal jsem, ze Vanoce u nich ASI stavim, neikoliv, ze stravim...tak se zklidni...dekuji
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Mas pravdu, je to kazdyho vec, proto koncim bezcennou diskusi...i diskuse o bionafte by byla lepsi...: :evil:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Hardcam píše:Kdybys cetl jina fora, zjistil bys, ze Sonata je otce, kde bych na ni asi tak vzal...ja mam Lantru..problemy se zarukou uz tezko budu mit:) ale vim, do ceho chci jit, jednu nachipovanou Lantru znam (bohuzel nema internet, ale registraci ma)...nebud zbytecne tak arogantni...co se tyce toho papiru, tak stim kamaradem nejsem tak casto v kontaktu...mimochodem, psal jsem, ze Vanoce u nich ASI stavim, neikoliv, ze stravim...tak se zklidni...dekuji
Příteli znáš význam slova arogance?Já na tebe nejsem vůbec arogantní,sliboval si papír a teď kopeš okolo sebe a nevíš proč,zkrátka napiš že jsi ho nesehnal a jeto.Vždyť nejde o život.Ale mám protebe radu:udělej si chip a dej si do nádrže bionaftu a pak něco napiš. :wink:
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ani jsem ho neshanel...sehnal bych ho, kdyby byly podobny podminky jako u Hyundaie...dal jsem to neresil, domnival jsem se, ze podminky budou stejne, ale pred hodinou jsem volal tomu kamradovi, v tu dobu oficialni chip od Renaultu na tenhle motor k dispozici nebyl (vubec prvni novy Espace v CR s 3.0dCi), proto mu doporucili jen tuhle firmu a tim padem to asi bylo legalni a mozna v tom hrali znamosti se servisem...mam benzin, tak tam nebudu lit bionaftu...ta veta mela trochu jinej vyznam, neres to...taaaak se zase vsichni sesypte, cekam, ja si z toho nic nedelam:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

Nechci tady prilevat olej do ohne ale pokud vas opravdu zajima chip tuning,zajdete se podivat na stranky renomovanych firem,ktere se timto zabyvaji.Zjistite,ze pokud je proveden spravne (at chip ci flash ridici jednotky),neni se prakticky ceho bat.krom mirne zvysene spotreby ve vyssich otackach.Je to dano tim,ze motory jsou poddimenzovane a uskrcene kvuli ruznym narizenim ci upravam toho daneho statu kam se auto dovazi.Tedy aby automobilka nemusela spesl pro kazdy stat dodavat ruzne dimenzovane motory,omezi je tak aby vyhovovaly 99.9 procentum zemi.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

U benzinaku jsem se bohuzel jeste nesetkal s nizsi spotrebou, mne v autosalonu rikali, ze bez problemu stoupne o litr pri normalni jizde a to nemluve o sviznejsi...u dieselu se da zaznamenat i snizeni...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

V novem cisle TUNINGu je reklama na chiptuning od ABC, je tam nabidka vsech chipu na BMW od 1 az do 7 rady bez ztraty zaruky...videl bych to tak, ze Hyundai s nima smlouvu nema (coz je pro nova auta velka skoda) a spousta ostatnich znacek jo...tim bych to uzavrel...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
bumbrle
*
Příspěvky: 12
Registrován: 03 pro 2005, 17:02
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumbrle »

Zrovna vcera ve ctyri jsem si nechal chipnout 2,0i CVVT v Elantre a hned jsem to byl projet a musim rict, ze je to fakt uplne neco jineho, od spodku to tahne o dost vic a dale to vubec nepolevuje. Takze spokojenost a tomu, co maji v tabulkach, se da celkem verit. Mohu dopoucit!
Sonata 2,0 CRDi Elegance - 2006, Trajet 2,7 V6 Automat - 2004, i30 CW 1,6 CRDi (manželky)
Odpovědět

Zpět na „Tucson I“