Unik chladiacej kvapaliny

Motorové součásti, spojka, provozní kapaliny

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

diosko píše:Pri asi 3500 som to kontroloval, bolo to na min. Dolial som a neskor uvidim. Myslim si, ze by ste napriek teplotam mali na chvilu otvorit kurenie a skontrolovat to. Mozno sa aj do toho nieco preleje ;-)
ja to mam furt na max :-D ak jed je to studene, aj ked je to teple
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Pavel46 »

diosko píše:Pri asi 3500 som to kontroloval, bolo to na min. Dolial som a neskor uvidim. Myslim si, ze by ste napriek teplotam mali na chvilu otvorit kurenie a skontrolovat to. Mozno sa aj do toho nieco preleje ;-)
Ahoj, když otvíráš topení, tak pouze jinak směruješ vzduch na topné těleso. Moderní auta topí stále. Chlazení a topení je jeden systém, stále otevřený.
Přeji hezký den
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Uživatelský avatar
PaoloS
*
Příspěvky: 28
Registrován: 03 zář 2007, 21:49

Chladiaca kvapalina

Příspěvek od PaoloS »

Po najazdených 1600 km som skontroloval hladinu a bola presne na dolnej riske (L). Prišiel som s tým do servisu, tam mi ju len doplnili a odvtedy všetko v pohode.

Na záver pripomínam, ale to akiste viete, že na hladinu chladiacej kvapaliny sa treba pozrieť, keď je motor studený.
Hyundai Accent 1.4
Elegance - Space Silver
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Chladiaca kvapalina

Příspěvek od Mexican »

PaoloS píše:Po najazdených 1600 km som skontroloval hladinu a bola presne na dolnej riske (L). Prišiel som s tým do servisu, tam mi ju len doplnili a odvtedy všetko v pohode.

Na záver pripomínam, ale to akiste viete, že na hladinu chladiacej kvapaliny sa treba pozrieť, keď je motor studený.
suhlasim a este pre mojich krajanov co byvaju v kopcoch pripominam, ze auto musi stat relativne vodorovne :lol: Najma treba dodrzat fakt, ze hladina chladiacej kvapaliny sa mera ked je motor studeny (tak je to napisane na viku nadrzky s kvapalinou). Ked mam motor zahriaty a zastanem, tak to mam tiez pod ryskou min. Motor sa vsak neprehrieva, takze by som to videl na fakt ze ak je to okay za studena, tak to bude okay aj za tepla

U mna osobne je to za sudena na max tak asi to sudruhovia z Turecka leju ako pride
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Motor a převodovka“