VI American day v Luštěnicích

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Total brutus :)
Kde sa ta akcoska konala? Ked niekde v CR alebo na okoli to si ani clovek neuvedomi ze kolko takych aut beha po Europe... velmi pekne...
A spapal som asi vsetky TRUCKY :D Jedno ci na dialkove ovladanie alebo normalne... 8)

MartasZ: prosim ta, kolko ti trvalo nahadzovanie fotiek? :twisted: :wink:
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

vipe píše:Tak přesně s tímhle nákladem jsem ho viděl v Mosteckým CATru.
Tenhle tahač už jsem měl tu čest potkat 8) ,tady u nás ,teda v Plzni jezdí dva kousky,taky bych se chtěl jen tak v tom svízt to musí být nádhera samej chrom :) a budit respekt 8) Tuuu tuuuuůůůů :lol: :lol: Ale dát mu kouř a jak se ten dým vyvalí ztěch chromovej výfuků to je nářez 8)
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

:cry: :cry: :cry: achjo martasz to jsi sem nemel davat pac ja se tam tesil jaxvina a nakonec jsem skoncil v praci ten den pos*anej kurnafix :(

autak na vejkend by to byl hustej, cokoliv.. charger je vybornej, firebird, trojkovy camaro.. mnam :lol:

akorat, ford capri a granada, to neni moc amerika :) bodie a doyle by z nich vsak meli radost :twisted: a ja taky :P
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Engineer píše:Total brutus :)
Kde sa ta akcoska konala? Ked niekde v CR alebo na okoli to si ani clovek neuvedomi ze kolko takych aut beha po Europe... velmi pekne...
A spapal som asi vsetky TRUCKY :D Jedno ci na dialkove ovladanie alebo normalne... 8)

MartasZ: prosim ta, kolko ti trvalo nahadzovanie fotiek? :twisted: :wink:
Konalo se to v Luštěnicích ve středních Čechách, neboli pár km od mýho baráku :D
A ty fotky.. hmm.. www.multipics.net ;) :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

black_sheep píše::cry: :cry: :cry: achjo martasz to jsi sem nemel davat pac ja se tam tesil jaxvina a nakonec jsem skoncil v praci ten den pos*anej kurnafix :(

autak na vejkend by to byl hustej, cokoliv.. charger je vybornej, firebird, trojkovy camaro.. mnam :lol:

akorat, ford capri a granada, to neni moc amerika :) bodie a doyle by z nich vsak meli radost :twisted: a ja taky :P
Sorry no.. ale tak nějak sem tušil, že se tohle bude líbit :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

MartasZ píše:
Selshig píše:...v gulaši je taky maso...heh jen smutně zavidim ale jak se tak koukam na ty fotky tak snad každej musi uznat že ty auta nemusí byt nijak vytuněny a i tak jsou nadherne...
Přesně tak.. o tom to je.. je to klasika.. "americký svaly" škoda že vám tady nemůžu pustit ten zvuk.. to běhá mráz po zádech, z těch šestilitrů.. uhuuuu :twisted: :twisted:
ja ten zvuk znám jak to pustil kamarad tak sem jen slintal jak to krasně zpivalo...ono snad už hezči zvuk ma jen 12ti valec letecký od rolls royce pro letadlo z druhe světove spitfire...
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
peety
**
Příspěvky: 181
Registrován: 13 bře 2007, 14:48
Bydliště: Praha-východ,Nehvizdy

Příspěvek od peety »

MartasZ
Moc pěkný........................mě vrtá hlavou jestli bych s timhle zaparkovala když jsem zvyklá na korejce :lol: :wink: :D :?:
PEETYObrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

peety píše:MartasZ
Moc pěkný........................mě vrtá hlavou jestli bych s timhle zaparkovala když jsem zvyklá na korejce :lol: :wink: :D :?:
Heh.. no na tý jízdě zručnosti zaparkovali všichni, ale byl to zážitek.. jsou to neskutečný koráby :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Já tam chtěl taky jet, ale táta bylv práci a na kole se mi nechtělo těch 15 km :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Vita píše:Mno hezka akce ... hezky auta a vubec ... :wink: A ta stara oktavka .. no krasny kousek ...
Žádnou nevidím,akorát Š 1202 ale i ta je pěkná.
Uživatelský avatar
DeBí
**
Příspěvky: 328
Registrován: 02 pro 2006, 18:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DeBí »

joo to museo bejt husty...americky kary sou dobry...(nebojte..sem verna tem svejm)
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“