Vynechává plyn!!!!

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

mikad
*
Příspěvky: 27
Registrován: 03 zář 2007, 10:45
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od mikad »

Přes známého od jeho známého v Třinci,poměřil zkontroloval vše,co se dalo profouknout profouknul,pročistil a stálo to pětistovku.Tam mi právě zjistil problém s tou lamelou...pokusím se zjistit kontakt na něj kdyby si chtěl?
mikad Lantra 93, 1,6-84kW, 16V-DOHC..
Reklama
 

djfuzzy
*
Příspěvky: 92
Registrován: 29 lis 2006, 14:17
Bydliště: Ostrava-Dubina

Příspěvek od djfuzzy »

mikad píše:Přes známého od jeho známého v Třinci,poměřil zkontroloval vše,co se dalo profouknout profouknul,pročistil a stálo to pětistovku.Tam mi právě zjistil problém s tou lamelou...pokusím se zjistit kontakt na něj kdyby si chtěl?
to by bylo dobre.
Hyundai Lantra rv.92, 1,6, 84kw--milacek uz neni :-( zradila.
Hyundai Lantra rv 94, 1,6, 84kw--ja to bez ni nevydrzel :-)
mikad
*
Příspěvky: 27
Registrován: 03 zář 2007, 10:45
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od mikad »

Jiný kontakt než telefon a jméno nemám,tak snad ti pomůže a zkus se s ním domluvit..třeba i ostatní co jsou blízko a chtěli by do Třince na dignostiku...takže Lengál Oldřich-tel. 603 273 495..
mikad Lantra 93, 1,6-84kW, 16V-DOHC..
mikad
*
Příspěvky: 27
Registrován: 03 zář 2007, 10:45
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od mikad »

Jiný kontakt než telefon a jméno nemám,tak snad ti pomůže a zkus se s ním domluvit..třeba i ostatní co jsou blízko a chtěli by do Třince na dignostiku...takže Lengál Oldřich-tel. 603 273 495..
mikad Lantra 93, 1,6-84kW, 16V-DOHC..
mikad
*
Příspěvky: 27
Registrován: 03 zář 2007, 10:45
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od mikad »

Pánové problém..na můj typ auta níže uvedený,jakou spojku mám shánět? Známý mi řekl tři druhy a každá stojí jinak...prý podle rozměru, 20..220...215 velikost nevím čeho,ale asi kotouče nebo té lamely,tak ketrá tam vlastně patří a může být?Chci koupit sadu,tak ať vím...
mikad Lantra 93, 1,6-84kW, 16V-DOHC..
mikad
*
Příspěvky: 27
Registrován: 03 zář 2007, 10:45
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od mikad »

Tak jsem s tím byl se informovat v autorizovaném servise u nás ve městě...spojka je v háji celá údajně..a jak mi řekl cenu za kterou by to opravili málem mě omylo! 10 tisíc prý i s prací!!! Jak mi to propočítal..samotná spojka 6500 cca a za práci 3000 to je teda nášup,zloději!!!!!!Tak jsem mu řekl ať mi řekne ten typ spojky,který tam patří,no nedokázal mi říct,prý mu vyjela v počítači co tam patří,ale neřekl jaká,nedokázal mi říct! To je úroveň teda,oni si ty ceny asi vymýšlí z hlavy nebo tak mi to připadá!
mikad Lantra 93, 1,6-84kW, 16V-DOHC..
Sokyno

Příspěvek od Sokyno »

Odvez to do nejakeho neznackoveho servisu at to rozoberov a pak podle vyrobnyho nebo typoveho cisla tu spojku objednaj 8)
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“