Nehody

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

No, MartasZi, čuměl jsem na tu zkázu z kopce a mluvil s mistrem co měl směnu - prej tam zablejsklo od elektrických vrat a už to hořelo. Volal mě šéf, že zejtra stojí výroba a budeme uklízet :cry: . No a pro nás to bude znamenat dohnat ztrátu a propad v nevyrobených kusech, což je na našem úseku vcelku průser :cry: . Uvidíme zejtra, to budem chytřejší :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak koukám že sme docela slavný :-(
Teda ten internet, to je věc stejně.. během několika minut už o tom ví úplně každej...
No.. byl sem se tam ještě večer podívat, nechtěli mě ani pustit dovnitř, nakonec sem je ukecal, ale vyfotit sem nic nemoh, páč tam bylo temno a všude popílek.. dokonce.. i v mojí šatní skříňce, která byla úplně na opačnym konci haly, než tam, kde hořelo.. takže se máme na co těšit.. dneska v osm máme bejt v kanceláři kde se řekne co a jak.. výroba zatim stojí, sklad je, evidentně prázdnej a vypadá to tam fakt blbě.. ale předpokládám že dneska se bude uklízet a nejpozdějc zejtra, ale podle mě už dneska večer se zas výroba rozjede.. jelikož výrobní haly to nezasáhlo.. akorát s logistikou budou problémy, ale nějak se to zmákne... no...... mazec......
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Teď jsem se odtam vrátil..
Výroba stojí, ještě nejde elektrika, dokud to revizáci nezkontrolujou.. spousta kabelů je roztavených i na výrobních halách..
Všude, ale absolutně všude je ten hnusnej, mastnej popílek.. už celou noc tam byly úklidový čety a uklízely podlahy především.. dneska výrobáci a údržbáři plus speciální firmy začly čistit mašiny.. já mám noční, takže mě to čeká až večer.. prej by se to mělo večer už rozjet.. ale nevim nevim.. co jsem na to koukal, tak jedna linka bude stopro stát, páč tu to i zasáhlo.. rozhodně se tam budou muset dělat nový rozvody, takže tak minimálně tejden.. je to zrovna stará Oktávka a Fabie.. nová Fabie a Roomster by se podle mě mohly rozjet dneska v noci, stačí to jen vyčistit a modlit se.. no rozhodně budem mít dneska pernou noc..
Tak jo.. vypadá to hůř, než se zdá.. tady jsou fotky zevnitř, ty už jen tak někdo mít nebude..
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Ty zkroucený trubky jsou rozvody ke springlerům.. to je automatický hasící zařízení.. znáte z filmů.. začne hořet a najednou se všude spustí sprcha.. tak nevim, ale řek bych, že tady se nespustila :-(
Jinak příčina požáru zatim neni známa a všechno co ste kde slyšeli a četli jsou jen spekulace.. až se to dozvim, tak vám to řeknu ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

No teda .. to jsou veci .... :shock: :shock: A divim se ze nehasily ty sprchy ...
Proc to selahalo nevis ? Teda jestli vubec ...
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Nemas fot, jak to tam vypadalo pred pozarem? ocela by m to zajimalo...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Na to je jednoduchá odpověď - bylo to pod střechou, uklizeno, srovnáno a označeno :wink: Však ono se to zase rozběhne, trošku jsme se "napapali" sazí, "navoněli" spáleninou a našminkovali vším tím bordelem, co se po ohni musí uklidit a odpoledne už se do jednotlivých okruhů opatrně pouštěla elektřina a pomalu se začínají oživovat mašiny :lol: Takže to možná někoho zabolí, ale firma se zase rozjede jako dřív, dožene dluhy v dodávkách...
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Hanz píše:Na to je jednoduchá odpověď - bylo to pod střechou, uklizeno, srovnáno a označeno :wink: Však ono se to zase rozběhne, trošku jsme se "napapali" sazí, "navoněli" spáleninou a našminkovali vším tím bordelem, co se po ohni musí uklidit a odpoledne už se do jednotlivých okruhů opatrně pouštěla elektřina a pomalu se začínají oživovat mašiny :lol: Takže to možná někoho zabolí, ale firma se zase rozjede jako dřív, dožene dluhy v dodávkách...
Škoda :( ,myslel jsem,že na silnice vyjede o pár popelnic méně.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

no jo ale ty popelnice kdyby nejezdily tak jezdi 80% populace v trabantech pac to je to co drzi ČR nad vodou (automob. prumysl)
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Za chvilku ČR budou držet Nošovice
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Presne tak:) Hundaj to tu bude sefovat a soucasni majitele dostanou prototypy jako odmenu za duveru v Hyundai vlozenou....tak zpatky na zem, jsem se zasnil.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak jo, tak jo.. dobrá sranda.. ale já vám přinášim obrázek krutý reality..
Teda Borku.. chápu tvoji zášť k těmhle plechovkám, ale když nás jejich výroba živí.. no nečekal sem takovou reakci..
Hardcam chtěl vidět, jak to vypadlo před požárem.. to samozřejmě nemám.. ale mám foto z jiný části haly, který se to nedotklo, tak tak nějak pro představu ;)
ObrázekObrázek
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

A jdem na to.. co vám budu povídat.. práce bylo hodně.. štěstí, že to zasáhlo jen jednu linku.. i tak se tam musely tahat nový přívody, všechno nově pozapojovat.. a jelikož byly rozvaděče plný vody, tak vysušit, změřit izolační odpor.. no zkrátka se nikdo z nás celou noc nenudil..
Ale ráno sem odcházel s tim, že celá hala jede :-)
A ten popílek, to je šmejd.. Spálil nám brzdy ne elektromotorech, stykače nestykaly tak jak by měly.. atd.. prostě celou noc sem běhal od mašiny k mašině a furt něco opravoval a vyměňoval..
Navíc brutální kosa, páč vrata do expedice nejdou zavřít (když tam nejsou)..
A černej sem od hlavy k patě.. no prostě toho bylo hodně a už se těšim do postele, ale ještě předtim tady pro vás mám pár posledních fotek, abyste si dokázali udělat nějakou představu...
Žár byl tak silnej, že roztavil izolace kabelů, a všechno co roztavit šlo.. a to fakt na těch halách nehořelo.. Zrkoucený trubky, popraskaný zdi.. no jen se podívejte..
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Ty jo.. jsem úplně mrtvej, jdu spát.. zbytek fotek pošlu později :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Brý ráno.. posílám poslední fotky..
Pro představu jakej tam byl žár.. tohle je zeď, za kterou hořelo
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Martasz,neber to tak vážně.Alespoň máš teď co dělat a nemusíš se o práci bát. :wink: A když tak o pár km níž máš TPCA,tam tě zaměstnají(tedy než zase něco zapálíš :lol: :wink: ).A za název popelnice se nezlob,ale kousek od baráku(Kvasiny)se dělají ty hnusný krabice(rozuměj ROOOOOOMster :roll: ) a je to tady samá potulná verbež cizích stát.přísl.,kteří to tam montují a po večerech dělají neskutečný bordel. :evil: V té fabrice snad dělá méně Čechů než cizinců. :?
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

A co myslíš u nás? Škodovka zaměstnává 20 tisíc lidí a z toho tak 80% nemluví česky.. tak si představ jak to tu vypadá.. na každym rohu herna, protože tam trávěj většinu svýho času...
A s tim že se nemusim o práci bát zrovna nemáš pravdu..
Páč jsme pár hodin před totálním kolapsem.. už jen to, že sme dostali nařízení nic neopravovat, všechno klemovat, jen aby mohla jet výroba o něčem svědčí :-(
Pokud bysme zastavili výrobu na dýl jak tři hodiny, tak Faurecia v Mladý Boleslavi končí.. doslova..
Pro tebe je možná TPCA za rohem, ale pro mě je to 50km.. a je rozdíl dojíždět deně 12 nebo 100..
Možná to beru moc vážně a neumim se tomu zasmát, asi to bude tim, že mě a nejen mě jde teď o místo..
No.. ať hledám jak hledám, nic moc pozitivního na tom nevidim
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“