Hyundai Tiburon

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Hyundai Tiburon

Příspěvek od Žluťasek »

Tak diky par černejm ovcím mam těď problem,byl jsem rozhodlej že až prodam Žluťaska že si koupim WV Pasat B6 ale nací dobraci do mě celou sobotu hustily,že jen tak hyundai club opustit nemuži.A tak se ptam - co mi řeknete k vozítku Hyundai Tiburon nejčastější závady zrady v elektronice, v motoru - zda 1,6 16V nebo 2,0 16V a jak je to se spotřebou?Předem diky za info :roll: a aby ste si nepletli modelovou řadu je model jako ma Borek a Rasty
Hyundai Scoupe 92 tuzing
Menší vizitka mi car
http://xplod.cz/clanky/detail/285/kanarek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Delam v H servisu a reknu ti ze tyto auta moc zavad nemaji.Co se tyce motorizace tak 1.6 uplne vypust z myslenek,slabej motor na tezky auto.Nevim kolik najedes za rok tis. km a jestli auto pouzivas dene nebo ho mas jen pro radost.Pro radost a poteseni 2.7,pro deni pouzivani a vic jak 15000km rocne vem 2.0.Jinak zatim k tomu nemam co dodat,no snad ze passat je take dobre auto,ale v mejch ocich a v ocich zlodeju bude daleko vic,mnohem vic zadanej nez coupe.No a dvoudverove coupe je proste to nejkrasnejsi co muze byt.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

jestli muzu za tu starou generaci tak po 12 000km jsem zatim v pohode a spotreba do 8,5litru v pohode :) za 7 se musim kuwa snazit :) jo a po tom blazneni na lestisti jsem prijel za 10litru to me prekvapilo cekal jsem 15 :D a neubyla ani kapka oleje.. :) motor je temer stejnej (mimo CVVT) takze pro predstavu jak to auto bude vypadat za 10let :D
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Re: Hyundai Tiburon

Příspěvek od Sokyno »

Žluťasek píše:Tak diky par černejm ovcím mam těď problem,byl jsem rozhodlej že až prodam Žluťaska že si koupim WV Pasat B6 ale nací dobraci do mě celou sobotu hustily,že jen tak hyundai club opustit nemuži.A tak se ptam - co mi řeknete k vozítku Hyundai Tiburon nejčastější závady zrady v elektronice, v motoru - zda 1,6 16V nebo 2,0 16V a jak je to se spotřebou?Předem diky za info :roll: a aby ste si nepletli modelovou řadu je model jako ma Borek a Rasty
Zlutaska za B6 nekdo prisel o rozum to si stim kanarkem asi uzil malo prace co ja bych si takovy autak urcite nechal a kdyz ne tak jed o par generaci dal takze tiburon to je uz neco a jedine 2,0 nebo 2,7 vozil sem se v 1,6 a si myslim ze i 1,3 i Getz by ho rozflaknul jako livance :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

to jsem zapomnel napsat - 1.6 nee! zere to stejne ale nejede :lol: to ti staci po meste a mimo kdyz chces jezdit dalky za par penez ale podle predpisu, ono ve meste a pri sportovni jizde to bude zrat stejne ale na dalku verim ze 1.6 pujde i za hodne malo kdezto 2.0 se pod 7 asi tezko dostane.. jenze vetsinou se stejne netahnes jak smrad a jezdis po meste apod., takze 1.6 nevyuzijes, kor kdyz bys nejradsi 2.0Turbo :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

No ročně najezdím kolem 15000 tis, a auto mam spíš na denodení používání a s tím bych 2,7 V6 neuživyl ale libylo mi se mi :twisted: takže v uvahu přichází 2,0 když je teda 1,6 slaba :roll: jinak pro Blacka pasata bych chtěl 1,9 TDI .JJ maš pravdu Sokyno že se žluťaskem sem si užil sve ale je to uz dědeček a nema pro mne uspokojivý výkon a hlavně je na něm stale dost věcí na praci a mě už se nechce do něj investovat :roll:
Hyundai Scoupe 92 tuzing
Menší vizitka mi car
http://xplod.cz/clanky/detail/285/kanarek
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

Žluťasek píše:No ročně najezdím kolem 15000 tis, a auto mam spíš na denodení používání a s tím bych 2,7 V6 neuživyl ale libylo mi se mi :twisted: takže v uvahu přichází 2,0 když je teda 1,6 slaba :roll: jinak pro Blacka pasata bych chtěl 1,9 TDI .JJ maš pravdu Sokyno že se žluťaskem sem si užil sve ale je to uz dědeček a nema pro mne uspokojivý výkon a hlavně je na něm stale dost věcí na praci a mě už se nechce do něj investovat :roll:
A co takhle nechat zlutaska a vtlacit tam 2,0 z tiburona to by byl hodne rychly dedecek cooo :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

to uz mu rikalo hafo lidi ale nak je na zlutaskovi videt ze chce zmenu :) pojd do tiburona, toho nemusis ani tuningovat a pojede a bude vypadat fajne :) ja s dvoulitrem vobcas nakej ten TDi prozenu taky :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

JJ jak řika Black Sokyno to tu do mě hustěj pořad ať tam dam jinej motorek,chtěl jsem turbinku ale ne obyč,takže nejlepe novy turbo,interccoler,blow off ventil,manualni Boost tee plnič tlaku turba atd jenže to se mi nevyplati jelikož bych musel prevařovat celej motorovej prostor,moc prace moc peněz :roll: takže bych radši změnu a tim padem i něco novějšího bezpečnějšího a i rychlejšího :roll: ale take spolehlivyho
Hyundai Scoupe 92 tuzing
Menší vizitka mi car
http://xplod.cz/clanky/detail/285/kanarek
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“