Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: novy

Příspěvek od David C3 »

r242 píše:ahojte vsetci.
vcera som si bol prevziat mojho noveho Accenta CRDi, uz mam najazdenych prvych 200km, zatial maximalna spokojnost!! :-)

Dufam,ze mi spokojnost vydrzi!

majte sa.
r.
taky moc gratuluji! taky chci vědět více a tvém autě a nebo klidně přidej foto budeme jen rádi. ahoj
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Reklama
 

Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Re: novy

Příspěvek od majco »

r242 píše:ahojte vsetci.
vcera som si bol prevziat mojho noveho Accenta CRDi, uz mam najazdenych prvych 200km, zatial maximalna spokojnost!! :-)

Dufam,ze mi spokojnost vydrzi!

majte sa.
r.
Veľa šťastných kilometrov a nech ti to jazdí :wink:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
r242
Příspěvky: 8
Registrován: 27 zář 2007, 17:58

Re: novy

Příspěvek od r242 »

Mexican píše:
vela stastnych km.. BTW napis farbu, vybavu & predajcu :roll:
Dakujem vsetkym.
takze Accentika mam v striebornej metalize vo vybave Elegance. Okrem zlavy som dostal aj sucasnu akciu - zimne pneumatiky zadarmo. :-)
Kupoval som v novej predajni na Vajnorskej, myslim, ze mozem byt spokojny s pristupom, boli celkom mili a ustretovi.

Prve poznatky:
- interier sa rychlo spini, vzdy ked sa topankou dotknem niekde mimo podlozky, je hned vidno malu tmavu ciaru.. Ci to cistite?
- prekvapila ma spotreba, jazdil som 50% mesto a 50% a uz hned od prvych kilometrov mam spotrebu 5,2 - 5,3l / 100km podla pocitaca. To som prekvapeny, lebo podla toho, co som cital tu na fore, tak som cakal, ze pocas zabehu budem mat omnoho vyssiu spotrebu.

Fotecku pripojim neskor.
pekny den
r.
2007 | Accent 1,5 CRDi | Silver Grey | Elegance
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: novy

Příspěvek od Mexican »

r242 píše:
Mexican píše:
vela stastnych km.. BTW napis farbu, vybavu & predajcu :roll:
Dakujem vsetkym.
takze Accentika mam v striebornej metalize vo vybave Elegance. Okrem zlavy som dostal aj sucasnu akciu - zimne pneumatiky zadarmo. :-)
Kupoval som v novej predajni na Vajnorskej, myslim, ze mozem byt spokojny s pristupom, boli celkom mili a ustretovi.

Prve poznatky:
- interier sa rychlo spini, vzdy ked sa topankou dotknem niekde mimo podlozky, je hned vidno malu tmavu ciaru.. Ci to cistite?
- prekvapila ma spotreba, jazdil som 50% mesto a 50% a uz hned od prvych kilometrov mam spotrebu 5,2 - 5,3l / 100km podla pocitaca. To som prekvapeny, lebo podla toho, co som cital tu na fore, tak som cakal, ze pocas zabehu budem mat omnoho vyssiu spotrebu.

Fotecku pripojim neskor.
pekny den
r.
tvrde sucasti interieru obycajnou hubkou v saponatovej vode.. palubna dosta je nastriekana antistatickym sprayom.

k spotrebe - vidno ze vies jazdit s dieslom, ja ked som auto kupil, prva nadrz bola s priemernou spotrebou 5,6. Co musim povedat, mne osobne spotreba nijak dramaticky po zabehu nepadla, skor som sa asi naucil jazdit s dieslom (to trvalo :-) .. a teraz mi prriemer vychadza 5,3l Je fakt ze z 800 km co vacsinou prejdem na nadrz jazdim mesto tak 150km, zvysok su dialnice a cesty prvej triedy (1 ku 3)

dufam ze budes spokojny.. BTW tie zimne gumy vo vybave su super, ake si dostal?
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

to Mexican
Ja by som bol so spotrebou spokojný aj keby som mal 5,6l/100km. Doteraz som mal benzinový motor a tam bola moja priemerná spotreba 7,6l/100km, tak teraz 5,3l/100km je veeeeľmi dobré. Ja som s Hyundai-om a hlavne s dieslom veľmi spokojný a to jazdím väčšinou mesto.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

majco píše:to Mexican
Ja by som bol so spotrebou spokojný aj keby som mal 5,6l/100km. Doteraz som mal benzinový motor a tam bola moja priemerná spotreba 7,6l/100km, tak teraz 5,3l/100km je veeeeľmi dobré. Ja som s Hyundai-om a hlavne s dieslom veľmi spokojný a to jazdím väčšinou mesto.
no pred Accentom som jazdil na Fieste poslednej generacie s 1,25 16V 55kW za 6,3 a to som to auto fakt nesetril - kazdy horsky priesmyk bol proste zazitok a borci v autach strednej triede proste krutili hlavami..

takze sa mi ten rozdiel nezda nijak extremny - je fakt ze akcent ma pruzne zrychlenie uplne niekde inde, ale zas sa s nim neda tak blbnut (prejazdom cez Buchlovice pocujem len piskajuce pneumatiky). a ten liter na 100 rozdielu v podstate tiez potesi
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Peter5
*
Příspěvky: 65
Registrován: 29 čer 2007, 18:31
Bydliště: okr. Michalovce

Příspěvek od Peter5 »

Mam otazku lebo som na to niekde nenatrafil ma accent check control cize signalizaciu vyhorenej ziarovky? Diky za odpoved
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Peter5 píše:Mam otazku lebo som na to niekde nenatrafil ma accent check control cize signalizaciu vyhorenej ziarovky? Diky za odpoved
Signalizaci vypálený žárovky nemá, ale nemyslím že by to byla tak zásadní funkce bez které by se nedalo žít, jestli myslíš check control signalizaci poruchy řídící jednotky nebo systému motoru, tak tu má.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Peter5
*
Příspěvky: 65
Registrován: 29 čer 2007, 18:31
Bydliště: okr. Michalovce

Příspěvek od Peter5 »

Netvrdim ze funkcia kontroly vypalenej ziarovky je nevyhnutna vec len ma to zaujimalo lebo mam v plane dat namontovat prestavbu na xenony da sa to celkom jednoducho ale ak by to malo danu funkciu tak by mi to vyhadzovalo kontrolku vyhorenej ziarovky.
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

Mexican píše:
majco píše:to Mexican
Ja by som bol so spotrebou spokojný aj keby som mal 5,6l/100km. Doteraz som mal benzinový motor a tam bola moja priemerná spotreba 7,6l/100km, tak teraz 5,3l/100km je veeeeľmi dobré. Ja som s Hyundai-om a hlavne s dieslom veľmi spokojný a to jazdím väčšinou mesto.
no pred Accentom som jazdil na Fieste poslednej generacie s 1,25 16V 55kW za 6,3 a to som to auto fakt nesetril - kazdy horsky priesmyk bol proste zazitok a borci v autach strednej triede proste krutili hlavami..

takze sa mi ten rozdiel nezda nijak extremny - je fakt ze akcent ma pruzne zrychlenie uplne niekde inde, ale zas sa s nim neda tak blbnut (prejazdom cez Buchlovice pocujem len piskajuce pneumatiky). a ten liter na 100 rozdielu v podstate tiez potesi
Ja si myslím, že v dnešnej dobe a pri dnešných cenách paliva poteší každý litrík alebo aj to nejaké deci :wink:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
alejoe
Příspěvky: 6
Registrován: 28 čer 2007, 12:01
Bydliště: Banská Bystrica

zima

Příspěvek od alejoe »

chcem sa opýtať, kto má Crdi, čo treba pridávať v zime do nafty , aby nemrzla? alebo sa spoľahnúť na to, že zimná nafta už stačí dnešným dieslom?
poraďte , ak viete, dík
nazdárek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: zima

Příspěvek od Mexican »

alejoe píše:chcem sa opýtať, kto má Crdi, čo treba pridávať v zime do nafty , aby nemrzla? alebo sa spoľahnúť na to, že zimná nafta už stačí dnešným dieslom?
poraďte , ak viete, dík
no budto sa spolahnes na zimnu naftu, alebo tam supnes nejake to aditivum co zvysuje cetanove cislo. nemyslim vsak ze tento rok to bude nejaky extrem (mozem sa vsak mylit) :shock:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Nerobte zas z toho motora nejake chudatko, ktoremu treba davat len to najlepsie... Nehovorim, ze aditiva su zle, ale ked ich nebudes do nafty pridavat, urcite tym nic nepokazis. My co sme mali peugeota hdi, tak ale pred tromi rokmi bola tusim poriadna zima, rano bolo -20 °C a auto nastartovalo v pohode, takze tak...

P.S. Inak neviete nahodou ci bol dnes ten stacionarny radar pri Novom Meste n/V funkcny? Nejak som na nho pozabudol... :roll:
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

peaty píše:Nerobte zas z toho motora nejake chudatko, ktoremu treba davat len to najlepsie... Nehovorim, ze aditiva su zle, ale ked ich nebudes do nafty pridavat, urcite tym nic nepokazis. My co sme mali peugeota hdi, tak ale pred tromi rokmi bola tusim poriadna zima, rano bolo -20 °C a auto nastartovalo v pohode, takze tak...

P.S. Inak neviete nahodou ci bol dnes ten stacionarny radar pri Novom Meste n/V funkcny? Nejak som na nho pozabudol... :roll:
mas recht.. ale zas sa nejak ospravedlnujem ze tankujem lacnu naftu :-) tak tam pichnem tie aditiva.

Re radar: mne sa stala tiez zzaujimava vec.. vychadzal som na D1 za Kromerizom smer brno a cajti ma cekli dalekohladom ze nemam znamku. Videl som icha tak som na prvom exite zisiel dole. Co bola prdel, oni stali prave tam.. a ze maju moje cislo, ze nemam znamku.. Tak som im povedal, ze za A v momente ked ma zastavili uz som nebol na dialnici..a za B ze priznavam ze som zle odbocil a na dialnci sa predsa nebudem otacat a riskovat retazovku. A ze preto som zisiel prvym exitom. To cajtov dost prekvapilo (teda dokonca dost) a povedali ze okay, skontrolovali mi papiere a pustili ma prec. Pokuta za jazdu bez znamky je myslim 5000 kc, takze PHUUUUU, mal som stastie :D
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

tak to gratuluji pane :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“