Spínání ABS při lehkém sešlápnutí brzd.

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogian
Příspěvky: 4
Registrován: 20 říj 2005, 17:27
Kontaktovat uživatele:

Spínání ABS při lehkém sešlápnutí brzd.

Příspěvek od Frogian »

Zdravím Vás všechny. Lidi mám takový problém. Když brzdím, tak cca 1x za 20 zabrždění ze mi samo od sebe sepne ABS. :? Je v tom celkem problém, protože nevím, kdy mě to postihne, musím vždycky sešlápnout brzdy podruhé a pak je to v pohodě. Jinak když to mlátí při mírném dobržďování, tak účinek brzd klesá jako bejk.. I se mi tam zdá, že tam něco občas cvaká jakoby. Můžete mi poradit? Díky moc. :D
Accent 2000, 1.3GLS. HYUNDÍCI FOREVER!! :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

Zkontroluj si kolik máš brzdovky a taky zkus rozebrat a vyčistit čidlo abs. Je u každého kola a vede k němu drátek. Hlavně ho nijak neznásilňuj, je docela citlivý. Když to nepomůže, tak zkus servis, přecejen jsou to brzdy a bez nich se jezdit nedá.
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
Uživatelský avatar
Kámen_Dave
**
Příspěvky: 294
Registrován: 22 čer 2006, 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kámen_Dave »

Joker píše:Zkontroluj si kolik máš brzdovky a taky zkus rozebrat a vyčistit čidlo abs. Je u každého kola a vede k němu drátek. Hlavně ho nijak neznásilňuj, je docela citlivý. Když to nepomůže, tak zkus servis, přecejen jsou to brzdy a bez nich se jezdit nedá.
Ale dá, sice většinou jen jednou ale dá. :lol: :lol: :lol:
Accent GLS 1,3 12V, 3-dv, ??/1997 ND
Accent GLS 1,5 12V, 5-dv, 11/1999


Obrázek

www.3nectuningclub.cz
Uživatelský avatar
Frogian
Příspěvky: 4
Registrován: 20 říj 2005, 17:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frogian »

Díky Jokere, kouknu na to a uvidíme.
Accent 2000, 1.3GLS. HYUNDÍCI FOREVER!! :)
Tata
*
Příspěvky: 49
Registrován: 25 dub 2007, 15:41
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tata »

jj, buď čidla (na Mitsubishi sem měl jednolitá čidla,která,nešla rozebrat), ale dají se změřit,stačí když bude vadné 1 z těch 4, pokud O.K. tak nejspíš ŘJ. Mě to dělala ŘJ,oprava drahá,tak jsem jednoduše vytáhl pojistku ABS a navěky sem se rozloučil s touto vymožeností :cry: ,ale i s problémem,který uvádíš :wink:
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“