Brzdy Scoupe 91

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Brzdy Scoupe 91

Příspěvek od Kull »

Nazdarek lidičky, jsem tu novy. Po nejaké době jsem si dal dokupy Scoupátko. Z nepojízdného stavu je drak silnic, ale mám problémek. Brzdy a spojka. Jsou vyměněná střeva hlavního brzd. válce, obložení je ve slušném stavu a pořád, při prvním sešlápnutí brzdy mám pocit, jako když šlapu do h@vna. Měkký pedál a špatně brzdí. Musím několikrát rychle sešlápnout a pak je docela tvrdý. Odvzdušňoval jsem to snad 100x a nepomáhá. Malinko se to zlepšilo, ale nic moc. Spojka to samé. Nová střeva v hl. spojkovym válci, v pomocnym válci, odvzdušněno a je to také hnusně měkké. Poradíte někdo, pls??? Jo a neměli byste někdo kompletní boční blatníkový blinkr??? Děkuji a hezký večer :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

bud proteka ve valci kapalina, tudiz ten valec neni ok, nebo je v haji vyveva ze sani motoru, netesnost, prasklina. Ale spis je problem v tom valci kdyz to musis naslapat
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Příspěvek od Kull »

Střeva brzdového válce jsou nová. Origo /-/. Kapalina se také nikde neztrácí. Takže by to mohla být vývěva. Jestli to chápu dobře, je to ten talíř, na kterém je našroubován ten válec, že jo? Prostě posilovač... Mam ravdu? Jinak díky za odpověš.
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

jo to je posilovac, k nemu vsak vede ze sani motoru trubicka a na ty to vsechno visi, je to vyveva, podtlak, zodpovednej za chod posilovace. Muze tam bejt dirka, prasklinka
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Příspěvek od Kull »

Aha, tak to by mohlo být. Juknu na to a dám vědět. Díky moc.
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“