Hyundai Coupe

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
black0096
Příspěvky: 5
Registrován: 04 lis 2007, 14:19
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od black0096 »

Už abych toho Tiburona měl.....teď jen můžu tiše závidět.......
Škoda Octavia L&K 1.9TDi r.v.99 110PS
Škoda Superb 1.9 TDi r.v.03 150PS
VW Golf IV 1.9TDi r.v.00 140PS
Renault Megane cabrio 1.6i r.v.99 108PS
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

black0096 píše:Už abych toho Tiburona měl.....teď jen můžu tiše závidět.......
To mi povídej ;-)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

tringi ja uz bych snad pred tim dealerem i nocoval a drzel protestni hladovku, aby si to nejak zaridili :lol: a pak bych jeste chtel slevu nebo naky bonusy :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

No, já je otravuju každou chvíli ;-) Další termín mám toto úterý (13.11.), s tím že v pondělí zavolají ...tak jsem zvědavý, i když tomu už moc nevěřím. Bonusy budou, i když asi ne až takové, jaké bych si představoval :-/
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Tringi: ty ho ještě nemáš :shock: Ty jo vždyť to už je aspoň 4 měsíce co ho máš objednané :roll: Bože to je běs
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Rasty píše:Tringi: ty ho ještě nemáš :shock: Ty jo vždyť to už je aspoň 4 měsíce co ho máš objednané :roll: Bože to je běs
6 měsíců a 11 dní :evil:
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tringi píše:
Rasty píše:Tringi: ty ho ještě nemáš :shock: Ty jo vždyť to už je aspoň 4 měsíce co ho máš objednané :roll: Bože to je běs
6 měsíců a 11 dní :evil:
A až ti přijde,tak budeš překvapený,že tam nemáš takovou výbavu jako my. :shock:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Borek píše:
Tringi píše:
Rasty píše:Tringi: ty ho ještě nemáš :shock: Ty jo vždyť to už je aspoň 4 měsíce co ho máš objednané :roll: Bože to je běs
6 měsíců a 11 dní :evil:
A až ti přijde,tak budeš překvapený,že tam nemáš takovou výbavu jako my. :shock:
No, překvapený ani ne, spíš zklamaný ...ale zase tolik ne ...přece jen je to auto pro individualisty a pro všechny jeho přednosti se drobné nedostatky odpouští ;-)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Airfan
*
Příspěvky: 41
Registrován: 04 črc 2007, 11:11

Příspěvek od Airfan »

Borek
Málo jich jezdí u nás(což je dobře )-ale jinde se jich už prodalo 230000 ks a to snad není málo. Coupe a Tiburon jsou stejná auta-u nás se prodávají pod názvem Coupe,jinde Tiburon.Dovoz poznáš většinou z dálky-jiná 16 kola,man.klima,motory 1,6l atd.U nás se prodávají pouze v max.výbavě-17 kola,automat.klima a nejmenší je 2,0l motor. Většina lidí čučí,co Hyundai umí udělat a ani netuší,že takové auto je u nás v prodeji.Reklama H. je úzce zaměřena na běžné spotřební modely,kterých se prodávají kvanta=Getz,Accent,Santa Fe,Tucson,i30.O dalších modelech ani spousta lidí neslyšela-nejen Coupe,ale i Matrix,Trajet..I na reklamu se Sonatou lze narazit pouze vzácně. Výhoda je,že máš auto,v kterém nejezdí všichni sousedé v ulici.A že Tiburona nikdo nepřehlédne,to si buď jistý.Zaparkuješ u benzinky a než zaplatíš,máš vždy u auta 2-3 čumili od ostatních stojanů .To stejné,když zaparkuješ u obchoďáku,na náměstí....A všichni jsou překvapeni,že tak krásné auto je korejský Hyundai a ne z namyšlené Evropy.


Mám teď stejné zážitky z Belgie a Francie- skoro kdekoliv si lidé to auto prohlíželi- protože ani tam není vůbec známé! A to vedle stály podstatně dražší a renomovanější sportovní vozy, ale ty jsou , poněkud, okoukané. Bylo to pro mne milé překvapení. :D a myslím, že ještě více je asi překvapila espézetka v kombinaci s výrobcem vozu
Tiburon 2.0 FX , model 2002 , Žatec , Most
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Airfan-mám stejně příjemné zkušenosti z Itálie.Kluci italští milují sporťáky a hlavně v červené barvě. :wink: Překvapivě tam jezdí dost Coupe 1.gen.,ale 2.gen.jsem tam potkal pouze jednou-stříbrnou.Zvláště u čerpaček s obsluhou si chtěli auto prohlédnout a nestyděli se i lehnout pod auto,aby viděli,že to má dva opravdové výfuky a ne falešné tunerské. :lol: I za volantem se jim moc líbilo. :wink: Děti mě tam vždy nutí často tankovat,protože z toho mají zážitek. :lol: Italové se nebojí zeptat i když vidí cizí auto a je to vždy divadlo(vše prožívají s neskrývaným temperamentem :D ).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

Borek píše:Airfan-mám stejně příjemné zkušenosti z Itálie.Kluci italští milují sporťáky a hlavně v červené barvě. :wink: Překvapivě tam jezdí dost Coupe 1.gen.,ale 2.gen.jsem tam potkal pouze jednou-stříbrnou.Zvláště u čerpaček s obsluhou si chtěli auto prohlédnout a nestyděli se i lehnout pod auto,aby viděli,že to má dva opravdové výfuky a ne falešné tunerské. :lol: I za volantem se jim moc líbilo. :wink: Děti mě tam vždy nutí často tankovat,protože z toho mají zážitek. :lol: Italové se nebojí zeptat i když vidí cizí auto a je to vždy divadlo(vše prožívají s neskrývaným temperamentem :D ).
neco podbnyho sem zazil taky v italii kdyz u H servisu sem zadal filter oleje tak se mechanici jeli venku podivat nechteli mi verit ze je tam diesel ze prii se to nikdy nekelalo a koukali pod hauptnu asi pul hodky a pak zkonstatovali ze oni filter nezezenou sem ho pak nasel u peugeotu a ti zas cumely ze proc mam motor 309 v lantre a pritom ta ma lantra je dovezena z italie ale tam asi taky nebyla vyrobena takze mam lantru svetobeznika kdo vi jakej blb se na ni vozil a kde :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Sokyno,tvé auto bylo vyrobeno speciálně na zakázku dona Čiča Mafioza a jezdilo na Sicílii. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“