nestartuje sonata r.v.93

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
TIR

nestartuje sonata r.v.93

Příspěvek od TIR »

Stava se mi, že nemužu nastartovat, prostě vše jde ale netočí starter, jakoby vtom cvakne, slabě píská ale nechce to točit. Stačí párkrát to zkusit a pak to jde. Ale netuším čím to je?? Aby mě to někde nenechalo....
Reklama
 

Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

pravdepodobne to bude jednoduchy. Bud mas zkorodovany kabely ke starteru, nebo na nem. Takze ti nezacvakne kotva a netoci. Nebo mas problem se samotnym starterem (nemyslim si). Nebo je zkorodovany rele v releovy skrince. Proste na 90% koroze na elektrice. Treba i na baterce. Jo a coz takhle baterka samotna?
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Tyjo tak tohle se mi taky obcas stane...ale ja vim ze mam neco s elektrikou...spatny kable nekde...prej moc velky prechodovy odpor v tech hlavnich vodicich...takze to chce k elektrikari,jenze bud sem nemel cas,a nebo prachy ale ted snad na to dojde uz :) Pac mi dycky lupne i v reprackach,staci dalkovy,vyhrivani okna,tlumeny,brzdu a lup....zajimavy ze u mlhovek ne,blinkri taky ne...ale je to proste tim...a ted v zime je to este horsi jak se ochladilo,to jsou lupance ze myslim ze ten repracek asi brzy ulitne... :shock:
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Romcis píše:Tyjo tak tohle se mi taky obcas stane...ale ja vim ze mam neco s elektrikou...spatny kable nekde...prej moc velky prechodovy odpor v tech hlavnich vodicich...takze to chce k elektrikari,jenze bud sem nemel cas,a nebo prachy ale ted snad na to dojde uz :) Pac mi dycky lupne i v reprackach,staci dalkovy,vyhrivani okna,tlumeny,brzdu a lup....zajimavy ze u mlhovek ne,blinkri taky ne...ale je to proste tim...a ted v zime je to este horsi jak se ochladilo,to jsou lupance ze myslim ze ten repracek asi brzy ulitne... :shock:

no cece ty mas s tou elektrikou taky samy problemy.. bud nakej "povedenej" kousek nebo to bude tim jak to nekde dlouho stalo, jestli to nebylo ve vlhkosti a nevyrezlo tam fakt neco.. naka blbost trebas jen..
Masterixx

Re: nestartuje sonata r.v.93

Příspěvek od Masterixx »

TIR píše:Stava se mi, že nemužu nastartovat, prostě vše jde ale netočí starter, jakoby vtom cvakne, slabě píská ale nechce to točit. Stačí párkrát to zkusit a pak to jde. Ale netuším čím to je?? Aby mě to někde nenechalo....
Presne to iste sa stavalo obcas aj mne (Sonata 93). Najprv som sa to snazil najst, myslel som, ze to robi spinacia skrinka alebo rele imobilizeru, alebo ..., ale ked som zistil, ze nakoniec aj tak vzdy nastartuje (na 2-5 krat), tak som sa na to vyto... A vobec to nezalezalo od pocasia. Nakoniec som to vyriesil velmi jednoducho - predal som ju do bazaru :D
Návštěvník

Re: nestartuje sonata r.v.93

Příspěvek od Návštěvník »

Masterixx píše:
TIR píše:Stava se mi, že nemužu nastartovat, prostě vše jde ale netočí starter, jakoby vtom cvakne, slabě píská ale nechce to točit. Stačí párkrát to zkusit a pak to jde. Ale netuším čím to je?? Aby mě to někde nenechalo....
Presne to iste sa stavalo obcas aj mne (Sonata 93). Najprv som sa to snazil najst, myslel som, ze to robi spinacia skrinka alebo rele imobilizeru, alebo ..., ale ked som zistil, ze nakoniec aj tak vzdy nastartuje (na 2-5 krat), tak som sa na to vyto... A vobec to nezalezalo od pocasia. Nakoniec som to vyriesil velmi jednoducho - predal som ju do bazaru :D

Jo asi bude lepší to někde zapalit, nebo prodat a koupit novější...
Odpovědět

Zpět na „SONATA“