turbo

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
zombyk
**
Příspěvky: 155
Registrován: 08 dub 2007, 12:03
Bydliště: Košice

turbo

Příspěvek od zombyk »

taka dorobna otazocka, chcel by som hodit turbo do mojej lantry, poraidli by ste mi ci sa mi to oplati, a kde mam hladat pripadne súčiastky a pomoc?
H Getz 1.4
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

:D no...nevyplati..turbo kit stoji co vim kolem 3000 USD, ale nevim, zdaje i na 1.8 lantru...mozna zkusit, zda by turbo z jinyho auta (Nissan treba)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

sežen raději motor Mitsiny Lancer, Subaru impreza nebo Toyota supra. Tyhle motory do lanter a coupátek cpou zahraniční kolegové. Koupě kitu se nevyplatí :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
zombyk
**
Příspěvky: 155
Registrován: 08 dub 2007, 12:03
Bydliště: Košice

Příspěvek od zombyk »

no ale zas mi bude luto davat preč ten motor, no momentalne som v štádiu rozhodovania, či "tuniť" lantru alebo šetriť a kúpiť niečo zo zadnym nahonom pripadne 4kolku
H Getz 1.4
Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

http://www.lantraweb.net/world/australie/australie.html

jinak nejlevnější turbokit, který jsem našel stojí $2.950 i s dopravou s koreje.Obsahuje všechno, akorát si musíš pořešit ŘJ. Ta v tom není....
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
zombyk
**
Příspěvky: 155
Registrován: 08 dub 2007, 12:03
Bydliště: Košice

Příspěvek od zombyk »

Joker píše:http://www.lantraweb.net/world/australie/australie.html

jinak nejlevnější turbokit, který jsem našel stojí $2.950 i s dopravou s koreje.Obsahuje všechno, akorát si musíš pořešit ŘJ. Ta v tom není....
no ja sa bojim ešte jednej veci a to či mi to bude sediet, pretože moja lantra je trochu inac poskladana ako ta jeho, taktiez podla obrazku motora viem povedať že mam všetko poskladane opačne, teda zrkadlovo, asi sa na to turbo vykaslem a spravim iba klasicke upravy ale dik sa help
H Getz 1.4
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Záleží, kolik na to máš peněz. Počítej, že minimálně na 100.000 Kč tě vyjde přestavba na turbo, navíc k tomu ještě brzdy a podvozek, takže akce spíš pro nadšence, protože to auto tím končí - už neprojde legálně technickou a nebude v budoucnu prakticky prodejný, jedině zase nějakému fandovi. Taky se může stát, že do toho nasypeš 100t a ono to stále nepojede.
Takže rozmýšlej. Jestli chceš jen výkonější auto, tak to raději prodej a kup něco jiného.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
zombyk
**
Příspěvky: 155
Registrován: 08 dub 2007, 12:03
Bydliště: Košice

Příspěvek od zombyk »

zdenek76 píše:Záleží, kolik na to máš peněz. Počítej, že minimálně na 100.000 Kč tě vyjde přestavba na turbo, navíc k tomu ještě brzdy a podvozek, takže akce spíš pro nadšence, protože to auto tím končí - už neprojde legálně technickou a nebude v budoucnu prakticky prodejný, jedině zase nějakému fandovi. Taky se může stát, že do toho nasypeš 100t a ono to stále nepojede.
Takže rozmýšlej. Jestli chceš jen výkonější auto, tak to raději prodej a kup něco jiného.
no uz som si to prepocitaval a rozhodol som sa ze budem kaslat na turbo.. iba dam do trosku sportovejsieho vzhladu podvozok (okrem toho ze mi zacalo svietit ABS a neviem co stym je akosi nefunguje som sa skoro vysypal) a pockam co bude nove na trhu z H ma vraj byt cupatko zo zadnym nahonom tak asi skôr porozmyslam nad takou investiciou
ale dik za odpoved a teda radu
H Getz 1.4
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

zombyk píše:
zdenek76 píše:Záleží, kolik na to máš peněz. Počítej, že minimálně na 100.000 Kč tě vyjde přestavba na turbo, navíc k tomu ještě brzdy a podvozek, takže akce spíš pro nadšence, protože to auto tím končí - už neprojde legálně technickou a nebude v budoucnu prakticky prodejný, jedině zase nějakému fandovi. Taky se může stát, že do toho nasypeš 100t a ono to stále nepojede.
Takže rozmýšlej. Jestli chceš jen výkonější auto, tak to raději prodej a kup něco jiného.
no uz som si to prepocitaval a rozhodol som sa ze budem kaslat na turbo.. iba dam do trosku sportovejsieho vzhladu podvozok (okrem toho ze mi zacalo svietit ABS a neviem co stym je akosi nefunguje som sa skoro vysypal) a pockam co bude nove na trhu z H ma vraj byt cupatko zo zadnym nahonom tak asi skôr porozmyslam nad takou investiciou
ale dik za odpoved a teda radu
no ja myslim ze turbo by bolo ocosi lacnejsie ako to cupe zo zadnym nahonom myslim ze i z bodykitom by to vyslo ovela ovela lacnejsie :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
zombyk
**
Příspěvky: 155
Registrován: 08 dub 2007, 12:03
Bydliště: Košice

Příspěvek od zombyk »

tak ale rozmyslam aj trochu inym smerom a to teda ako dlho to auto este vydrzi, zas nasackujem do toho prachy a bude to jazdit iba 3 roky tak to sa mi vobec neoplati, taze zatial rozmyslam a uvidime co prinesie novy rok, a tak sa rozhodnem..
H Getz 1.4
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“