Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

To "HDi ne ne" mi pripomina nestastnyho majitele Citroena, kdyz jsme pro jeho klekly auto jeli do Chorvatska s platakem...
kdyby benzin zral tolik jako diesel, me bych zpatky benzin....:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
CASIO
*
Příspěvky: 14
Registrován: 15 lis 2007, 19:21

Příspěvek od CASIO »

Mexican píše:
Hardcam píše:u H klasika, v Korei asi nejezdi po tme.
kritizovalli to aj u Ceedu.. a u Accenta sa to zdalo fajn, ale ked som sadol do fiesty tak svetelny kuzel bol o dobrych 5 m dalej. Tak neviem ci si mam tunersky zapnut vzdy aj hmlovky alebo postelovat naklapanie (mam to na 0 az 1 lebo v kufri nosim pravidelne tak 30 kg matrosu (nepytajte sa co to je, ale je to prasok a nie je to cukor :twisted:
Hej trochu toho prášku bych bral na Silvestra.Myslím, že tak kilo by stačilo.
Co ty na to ?
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

jaara: povodne sme sa hadali o ekonomike prevadzky.. tam to vsetko vzniklo.. ja nikoho nenutim do dieslu. A ak pozres par odpovedi dozadu najdes tam ze pisem ze ludia co jazdia menej alebo mesto by diesla nemali ist

ja vyuzivam Accenta prave na tie 200 a viac km trasy. Pre mna pohodlne a pohodove . Toto forum je o skusenostiach a nie o flameovani. Pisem co som zazil a snazim sa podlozit svoje tvrdenia faktami. Nepotrebujem sa hadat, a najma si Accentom nepotrebujem predlzovat peeero :D ale ludi z predsudkami s hlavami tvrdymi ako mulice proste presvedcit musim.. heh
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Tak aj ja sem pripojim svoj pohlad na vec. Isiel som do diesla aj preto, ze cenovy rozdiel medzi dieslom a benzinom, nebol az taky vyrazny ako u inych aut. A este ked som si pridal vyssi vykon, vyssi krutak, nizsia spotreba, bolo viac menej jasno. Ten krutak je pri obiehani naozaj paradna vec a stale si to pochvalujem. A dalsie veci uz spominat nebudem...
A teraz aby som uspokojil aj tych, ktori neradi pocuvaju, ako sme my s dieslami urobili dobre a pod. Takze ja rocne najazdim okolo 10 000 km, zatial to tak vychadza, z toho vyplyva, ze prerobim. Ale nevadi mi to, teda aspon zatial. Ja som zatial spokojny z vykonu a z nizsej spotreby (aj ked som ocakaval nizsiu spotrebu)...
Ak podalsie roky najazdim viacej, bude to len plus...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Re: nafta

Příspěvek od CzechJoker »

[quote="jaaraDieselů bylo prodáno 31%. Opravdu si myslíš, že 69% majitelů Accentů, kteří si vybrali benzín, jsou blbci, kteří neví, co je pro ně lepší?[/quote]
Pokud najedu víc než 40k ročně, volba je "skoro" jasná. Je potřeba počítat s tím, že cca 3-4 měsíce je nafta dražší než benzín a jsou dražší garančky. Na kratší štreky a cukání po městě je nafty skoro škoda.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

že bych si koupil ten BENZÍN ? hmmm..... :-)
to je výzva... navíc zlatého mají skladem v eleganci ve Zlíně..
ale asi až bych si nezvykl a dávam tam naftu :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

jaara: ta statistika je docela podivna, v obdobi 10/2007 se prodalo 25 elanter? Jak je to mozne, kdy se temer druhym rokem nevyrabi a neprodava? Dale jsou zajimava ta procenta, u nekterych modelu se prodej podaril i na 120% benzin 45%, diesel 75%...jeste, ze jsem takovym tablkam nikdy neprikladal vahu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Hardcam píše:jaara: ta statistika je docela podivna, v obdobi 10/2007 se prodalo 25 elanter? Jak je to mozne, kdy se temer druhym rokem nevyrabi a neprodava? Dale jsou zajimava ta procenta, u nekterych modelu se prodej podaril i na 120% benzin 45%, diesel 75%...jeste, ze jsem takovym tablkam nikdy neprikladal vahu.
to se děla od oka. Nějaký pán sedí v kanclu na IP Pavlova a podle toho co tam projedu da tabulku dohromady... hold poslední dobou jezdilo více elanter :-)

už nebudu otravovat a jdu raděj z prace do postele :-) čus
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

David C3 píše:..
ale asi až bych si nezvykl a dávam tam naftu :-)
Davide to je "f pohode", otec omylom čapol do Hdi 50l 100octanového V-Racingu :) v hlbokej nevedomosti mi volal a slovami chvály odprezentoval super zvýšený výkon a"la šéfova Octavia TDI PD :lol:

Hdi vytrimalo, po vytiahnutí nádrže a dotankovania nafty funguje naĎalej.

Ale neviem akoby sa zachoval 1,4 16v po natankovaní V-SUPER DIESEL :lol:
mx5/swiftsport/santafe/accent
jaara
**
Příspěvky: 107
Registrován: 25 črc 2007, 15:03

Příspěvek od jaara »

Hardcam píše:jaara: ta statistika je docela podivna, v obdobi 10/2007 se prodalo 25 elanter? Jak je to mozne, kdy se temer druhym rokem nevyrabi a neprodava? Dale jsou zajimava ta procenta, u nekterych modelu se prodej podaril i na 120% benzin 45%, diesel 75%...jeste, ze jsem takovym tablkam nikdy neprikladal vahu.
Ta statistika je od začátku roku do 10/2007, takže za deset měsíců. Jestli to chceš jenom za jeden měsíc, tak musíš zvolit Načítaně od začátku roku NE. V říjnu už se neprodala žádná Elantra. Jinak chybu tam nevydím, jsou tam celkové prodeje v kusech, z toho diesel v kusech a vypočteno diesel v procentech, benzín v procentech se tam neuvádí. Podle mě je to dobře.
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Natankovat naftu do benzínu by se Vám u dnešních aut naštěstí už nepovedlo, je tam užší hrdlo proti naftové pistoli.
Ale benzín do dieseláku klidně...
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

O statistikach si myslim sve...:) a tenhle predmet me ve skole skutecne nudil /mel jsem ho dva semestry) a sam vyucujici na nej mel nejakou hlasku, bohuzel si uz nevzpomenu...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

hmmm co dodat.. :-) podle mě mají všichni pravdu.. at žije MÍR :-)))
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

Ahoj,
tak huňáč už byl na chvilku doma, dokonce jsem chtěl dnes psát recenzi na integrované rádio, ale někdo mi v noci trochu přehodil plány...

Obrázek
Obrázek
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

Ahoj, tak huňáč už byl na chvilku doma (30 hodin), dokonce jsem chtěl dnes psát recenzi na integrované rádio, ale někdo mi v noci trochu přehodil plány...

http://www.accent.estranky.cz/clanky/cl ... ny-stacily
Naposledy upravil(a) CzechJoker dne 21 lis 2007, 20:25, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“