Klepání něčeho v přední nápravě COUPE GK

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Pánové, já mám něco podobného. Jenže to klepání je dost nepravidelné, někdy to dělá i na rovině, jindy je klid, jindy zas na mírné nerovnosti, na větší hupech je ticho z 90%. Slyšet je to od levého předního kola. Když jsem za mirného popojíždění (jelikož se to projevuje i na 1 rychl. stupeň) dal hlavu z okna, neslyšel jsem nic. Uvnitř je to však slyšet dost zřetelně. Vůbec tomu nerozumím, co by to mohlo dělat.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Možná kluci, že jste na tom podobně jako my nekteří s Accentama
viz. https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 59&start=0
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Diky Jirko za radu. Nechám to asi až na jaro, v zimě toho moc nenajezdím. Pak bych asi poprosil Ivana, jestli by mi na to nekouknul, potřebuji stejně ještě vyměnit brzdovej segment předního kola. Jinak, nevíš jaké jsou reference na servis v Budějkách. Tady u nás se my sice zdaj ochotný,ale nic moc technicky erudovaný. To víš, je to tu dohromady se škodovkou, žádná speciálka.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

macháček píše: Jenže to klepání je dost nepravidelné....... ...dal hlavu z okna, neslyšel jsem nic. Uvnitř je to však slyšet dost zřetelně. Vůbec tomu nerozumím, co by to mohlo dělat.
Buď v klidu,to jen slyšíš,jak si řidiči klepou na čelo :idea: ,když projíždíš kolem. :lol: Dnes jsi určitě to klepání slyšel také-to jsem byl já,se slovy....Macháčku,Macháčku,co jsi to sem zase poslal za sněhovou kalamitu ŤUK,ŤUK,PLESK,PLESK. :lol: :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Borek píše:
macháček píše: Jenže to klepání je dost nepravidelné....... ...dal hlavu z okna, neslyšel jsem nic. Uvnitř je to však slyšet dost zřetelně. Vůbec tomu nerozumím, co by to mohlo dělat.
Buď v klidu,to jen slyšíš,jak si řidiči klepou na čelo :idea: ,když projíždíš kolem. :lol: Dnes jsi určitě to klepání slyšel také-to jsem byl já,se slovy....Macháčku,Macháčku,co jsi to sem zase poslal za sněhovou kalamitu ŤUK,ŤUK,PLESK,PLESK. :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: ani mi nemluv, kouknu z okna a je mi zle. Volal jsem na slunce a tam mi řekli, že už ho bylo letos dost, že je třeba zase trochu opálit Afričany :wink: :lol: a vychrlili na mě snůšku slov jako jsou: nejezdit, řetězy, sůl, lopata, cestáři, nebudou, kovošrot :shock: :lol: , tak nevím co si o tom mám myslet :wink: :cry: :lol: :evil: :roll: .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
1FLIP1
*
Příspěvky: 40
Registrován: 18 kvě 2007, 14:51
Bydliště: Kroměříž

a

Příspěvek od 1FLIP1 »

chlapi tak je to o.k.....stačilo upuistit trochu kola....kolik tam mate???ja mel 4 atmosfery.....ted sem tam dal asi 2.1
Hyundai COUPE GKr.v. 2003 2,0 16V 102KW
Fiat Brava 1,9 JTD
Hyundai Lantra r.v.1998 1,8 16V
ŠKODA-felicia combi 1,9D
-felicia 1,4 MPI
-favorit
Ford Taunus 1,8 i
3x škoda 120 M
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Já 2,1 dle předpisu výrobce.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
DarkManX
*
Příspěvky: 42
Registrován: 30 říj 2007, 11:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DarkManX »

mam stejny problem jako macháček na Scoupe. Dela mi to hlavne pri malych nerovnostech, kdyz je jich vice za sebou. Treba polni cesta atd.Vymenil jsem axialni tahlo, ktere bylo spatne ale porad stejny. Napada me ze by to mohli byt jedine silent bloky nebo stabilizacni tyc, ulozeni tlumice, brzdovy trmen.? diky za rady
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Ty jo.. já zimáky na 2,5 a letní sedmnáctky na 3bary :-) To je komfortní svezení :lol: :lol:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
muno
*
Příspěvky: 29
Registrován: 13 led 2007, 10:56

Poznám

Příspěvek od muno »

Mal som podobný problém.
Stabilizátory OK a nevedeli čo s tým.
A riešenie?
Povolené uchytenie tlmiča.
Odpovědět

Zpět na „COUPE“