Jde pustit čerstvý vzduch do auta při topení?

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

jirkatravna
**
Příspěvky: 100
Registrován: 06 pro 2006, 18:47
Bydliště: Travná 55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirkatravna »

Jsou to ty výdechy co jsou na každé straně u dveří. Mám to jako jeden výdech a ten se asi rozděluje až za tou mřížkou. A myslím že poloha přepínače nehraje roli. Prostě za jízdy když mám nahoře kolečko tak jde do auta studený vzduch. Když jsem auto koupil tak jsem si myslel že mi odněkud táhne.
Hyudai Lantra 1,6 , 16v , DOHC, 1992, tirkisová metalka, LPG
Reklama
 

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rade622 »

Poloha volby směru proudění právě u L2, kterou má Statored vliv na složení vzduchu má. Nevím, jak je to u L1 co máš ty, nakolik se liší ale asi to zas tak velký rozdíl nebude. Nicméně, u L2 je právě taková vychytávka v poloze volby směru proudění - sklo+nohy, že díky konstrukci klapky jde na nohy teplý vzduch a na obličej studený, teda ten, co neprošel výměníkem. Toto platí při poloze voliče teploty uprostřed mezi červeným a modrým. Takže tohle by mohla být pomoc. Pokud mi to vyjde a nebudu zase odvolán, pošlu nákresy proč tomu tak je, všechno z HMA service, tam to jde vyhledat.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

rade622 píše:............... Pokud mi to vyjde a nebudu zase odvolán, pošlu nákresy......
Rade622
Radeee,pojď už spát :oops: ,jak dlouho mám na tebe ještě čekat. :evil: :lol: :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

he

Příspěvek od rade622 »

Borku ty blboune, to spíš, umyj náčení, ukliď hrnce, zameť sníh a pokud ti po přebírání hrachu od kukuřice a čočky zbude trocha času můžeš se krátce zasnít na HYUNDAICLUB.NET. Dnes to už nebude, trochu mě bolí v krku a tak piji čaj s rumem, mám dobrou vůli s kýmkoliv a nechci dělat žádné ukvapené závěry. Znáš to, do žádných větších soubojů se nebudeme pouštět - zřejmě je to dobrý oddíl - STS Chvojkovice Brod. Ale udělal jsem si teď celkem dobrou čínu, na noc to nejhorší co může být, nenasytí, ale donutí později znovu jíst.
Tak dobrou
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Dastin

Příspěvek od Dastin »

Chlapi mám to vyfocené akorát nevím jak to sem co nejednodušeji dát. Poraďí někdo?
Uživatelský avatar
slatored
*
Příspěvky: 36
Registrován: 15 bře 2006, 11:13
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slatored »

Už jsou tu 3 stránky diskuse a přesný popis je v odpovědích na straně 2:
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=3256
Dastin

Příspěvek od Dastin »

Obrázek Obrázek
Tady jsou nějaké fotky topení pro Lantru J2.
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“