scoupe 923

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Gefco
*
Příspěvky: 23
Registrován: 24 lis 2007, 21:53
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gefco »

Tak už zase stojim, začalo se to dusit, tak to bude k.o. Koří to jako kráva!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Chlape nechci malovat certa na zed ale co sis to koupil za vrak? Si dopad stejne jako ja koukam :( Hele zkontroluj hlavne ty svicka a zkus tam dat jiny co to udela.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Co jsem před chvílí psal, na chvíli klid a pak zase, jako u tebe Yurii. Vyndej ty svíčky a podívej se na ně určitě budou alespoň některé pěkně zasviněné. Ještě sis nerozmyslel to vrácení? měl by jsi o tom vážně uvažovat protože jestli to je to co si celou dobu myslím a naznačil tak si přidej dalších alespoň 15tis aby ti to jelo jak má.
Naposledy upravil(a) Vladislav Bureš dne 28 lis 2007, 15:08, celkem upraveno 1 x.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Myslím že dopad ještě hůř než ty a já, protože to má oboje co mi dohromady. :roll:
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Gefco
*
Příspěvky: 23
Registrován: 24 lis 2007, 21:53
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gefco »

Volal jsem chlapíkovi, co dělá auta a vím, že jeho táta prý byl machr na motory, sice tenkrát, ale tomuhle věřím, tak mu to dám. No nemám co ztratit, koukne se a řekne mi co a jak. Tak držte palečky!
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Jasny drzim :-)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Ten kour muze byt klidne i turbem, pokud je to turbo --> to jsem se nedocetl jestli mas NA/TC. pokud mas turbinu tak se mrkni do hlinikove trubky pred klapkou jestli je tam olej. Kdyz ma turbo dost tak kouri jako krava...
Jinak zalezi co mas za coud, muzes mit taky blbou smes, pripadne prasklou hlavu, pak este krouzky no.
Kazdopadne este doporucuji zkontrolovat kabelaz, me to ted taky cukalo jak svine a nakonec to byl vadnej kablik na prvnim valci... no a kara vubec nezrychlovala a mel jsem pocit ze to bude kaput, pak koukam ve tme na motor a ejhle sem tam vylitla zbloudila jiskra.

jinak samosebou to co tu pisou kluci.

Jo chlapiku a kdybys nahodou mel prasklou palici, tak mam doma 3 i svackama :wink: , kdybi ti shazela prevodovka tak ji mam taky :P vlastne tu mam skoro celou karu rozebranou... ale hlavne napis co mas zac, jestli tc nebo na

tak cus a hodne stesti
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Také držím palce. Jsme s tebou.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Gefco
*
Příspěvky: 23
Registrován: 24 lis 2007, 21:53
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gefco »

Svíčky tam byli zasviněné všechny a já tam dával nové a stejně. No a kabely byli tak nějak popletené a tak jsem tam dal nové, ale na renault a když tam jdou, tak to neva, ne? No jelo to a teď už to jen padá a zdá se mi, že to v nízkých otáčkách jde na 3 válce. Turbo nemám. Koupil jsem to za 16 tis,takže je jasné, že je to šrot, ale já to chci. Majitel mi poslal techničák a je to uplně na něco jiného, nějaká Hndai lantra coupe, ale vin sedi, divný, no zitra mu zavolam. Shanim přední sklo, je praskle. No a můžete mi popsat, jak mají být svíčky od leva do prava a kam je dát jako pro blbce? Třeba levá na rozdělovač vlevo nahoře, druhá v pravo dole a tak? Třeba je to tam blbě. Dneska jsem jel a u baráku se to začalo dusit, nechápu. Vrítil bych to hned, ale majitel mi to asi nevezme, nebo jak to udělat? HEEELP MEEE!!!!!!!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Odpovedel jsem Ti na Tvou SZ. Jeste jsem zapomnel, at si me pridas do kontaktu na ICQ, at to trosku urychlime.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Gefco
*
Příspěvky: 23
Registrován: 24 lis 2007, 21:53
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gefco »

Tak kluci, je tam přeražený VIN z jiného auta a ten kokot, co mi to prodával, tak je jen obstaratel a odkáže mě na majitele, ale zase mi je dovné, že v TP nikdo není a v poznámkách jen dovozce. Tak buď mi to vezme, nebo to dám na fízlárnu a auto mi seberou a jeho dám na živnostenský úřad, ne?
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Tyvole ze se jim to vyplati u tak staryho auta prerazet VINko, cece jestli se nedohodnete, tak ses docela v haji. Navic je mozny ze ten typek co ti to prodaval si jenom hraje na to ze je "obstaratel" , zadnej majitel ve skutecnosti neexistuje a on je tim padem krytej.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Gefco
*
Příspěvky: 23
Registrován: 24 lis 2007, 21:53
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gefco »

ten zmrd mi poslal na cupe, ale 98 rok a ten vin je z tohohle auta. No zítra to tam jedu vrátit a uvidim.
Gefco
*
Příspěvky: 23
Registrován: 24 lis 2007, 21:53
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gefco »

A ještě ke všemu obsah 2,0 a Hardcam taky valil voči!
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Zase mas papirove nejmladsi Scoupe co existuje... kazdopadne ses dostal do peknejch sracek cece :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“