Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

CzechJoker píše:
CzechJoker píše:Ahoj,
tak huňáč už byl na chvilku doma, dokonce jsem chtěl dnes psát recenzi na integrované rádio, ale někdo mi v noci trochu přehodil plány...

http://www.accent.estranky.cz/clanky/cl ... ny-stacily
Uff tak to potesi... :(
Inak vsimol som si na webe fotogaleriu modelu Accent WRC, vies to zohnat? alebo je to k mani? :)
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Reklama
 

Uživatelský avatar
CASIO
*
Příspěvky: 14
Registrován: 15 lis 2007, 19:21

Příspěvek od CASIO »

CzechJoker píše:Ahoj,
tak huňáč už byl na chvilku doma, dokonce jsem chtěl dnes psát recenzi na integrované rádio, ale někdo mi v noci trochu přehodil plány...

Obrázek
Obrázek
Tak to přímo nasere.
Ukopnout mu koule kreténovi jednomu.
Promiň za můj citový výlev, ale nemůžu si pomoct.
Lidi jsou halt svině.
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

Engineer píše:
CzechJoker píše:
CzechJoker píše:Ahoj,
tak huňáč už byl na chvilku doma, dokonce jsem chtěl dnes psát recenzi na integrované rádio, ale někdo mi v noci trochu přehodil plány...

http://www.accent.estranky.cz/clanky/cl ... ny-stacily
Uff tak to potesi... :(
Inak vsimol som si na webe fotogaleriu modelu Accent WRC, vies to zohnat? alebo je to k mani? :)
Já to někde vygoogloval (http://www.dieselstation.com/archive/Rally/index.shtml).
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

CzechJoker píše:Ahoj, tak huňáč už byl na chvilku doma (30 hodin), dokonce jsem chtěl dnes psát recenzi na integrované rádio, ale někdo mi v noci trochu přehodil plány...

http://www.accent.estranky.cz/clanky/cl ... ny-stacily
ty vogo, skurvena hnusna smazka... to snad nie je mozne. Prichytit niekoho taeho tak mu vazne prelamem hnaty. V zivej pamati mam mojho kamarata, ktoremu nejaky borec pri parkovani doslova odtrhol zrkadlo a proste zbabelo odchadzal prec. Kamos siel prave k autu, naskocili sme... borca doslova sledoval k nemu a ked vystupil, proste ho vytiahol z auta a vymlatil z neho (celkom vazne ) asi 3000 korun za opravu. Ludia su hnusne prasata a uz nemaju trosku cti

velmi ti prajem aby sa sa ti vyhli poruchy aby si tych 10 000 Kc nejak dohnal naspat :-( Ja mam radio Pioneer a skladam ho vzdy, snazim sa nijak neprovokovat okolie
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

Mexican píše:Ja mam radio Pioneer a skladam ho vzdy, snazim sa nijak neprovokovat okolie
To rádio je naštěstí integrované, asi by to dopadlo daleko hůř...
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
MitoX
*
Příspěvky: 26
Registrován: 05 led 2007, 14:38

Příspěvek od MitoX »

To radio nie je integrovane! Integrovane=po slovensky vstavane, je take, ked mas v palubke dieru na CD alebo MC a tlacitka su vedla, ale cele to je pod plastom bud palubky alebo stredoveho stlpika.
Toto radio je normalne radio, len je 2DIN, dvjnasobna sirka( resp.vyska) normy. Pokial si dobre pamatam (z obhliadky na autosalone), tak su na tomto radiu v rohoch dokonca aj dierky na haky, ktorymi sa radio vybera. Opravte ma, ak to tak nie je.
Takze spoliehat sa da len asi na zatial maly dopyt po 2DIN.
Inak CzechJoker, uprimnu sustrast. To nasere. Mas asi stastie v tom, ze to bol nejaky sprosty fetak, ktory chcel len rychlo cosi zobrat. Otcovi predvcerom ktosi poriadne odrel cely zadny bok na novom dvojdnovom aute. Zlta farba na jeho bordovej :?
vedie NOVY ACCENT
Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od geronimo_cz »

MitoX píše:To radio nie je integrovane! Integrovane=po slovensky vstavane, je take, ked mas v palubke dieru na CD alebo MC a tlacitka su vedla, ale cele to je pod plastom bud palubky alebo stredoveho stlpika.
Toto radio je normalne radio, len je 2DIN, dvjnasobna sirka( resp.vyska) normy. Pokial si dobre pamatam (z obhliadky na autosalone), tak su na tomto radiu v rohoch dokonca aj dierky na haky, ktorymi sa radio vybera. Opravte ma, ak to tak nie je.
Takze spoliehat sa da len asi na zatial maly dopyt po 2DIN.
:?
jj, souhlasim.. integrovany je jiny.. to je schovany pod palubkou.. kolikrat ani neni display primo u toho radia, ale je to pichnuty na palubni pocitac.. jako to maj treba levnejsi renaulti.. achhhjo.. ja chci mit taky pripravu pro dvoudinovy.. :( :( :( :cry:
H ix35 4x4 2.0i DOHC Comfort Sirius Silver (2016 - soucastnost)
H Accent 07 1.4 Elegance Black Ebony (2007-2016)
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ahoj nafot pak trochu detailně to integrované rádio a nebo pak hod foto na svůj web.. dík.. to okno mě mrzí :-(
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

No integrované/neintegrované... Já ho beru jako integrované, stejně jako je třeba rádio ve Škodovce, protože je dodáno spolu s autem a i když neintegruje žádné funkce auta (a naopak), je pevnou součástí vozu. Jo a celý ten středový panel je nový, dodává se i s rádiem.
Ale jestli ho někdo považuje za obyčejné dvoudinové, určitě mi to nebude vadit :D

Obrázek

No takže rádio ladí kromě FM (RDS) i dlouhé a střední vlny, CD přehrává i mp3 a WMA. Možnost připojení USB flash disku (klasický konektor) a je zde i vstup pro externí zdroj (jack 3,5 mm). MP3 zobrazuje názvy skladeb, pořadí, název složky a čas (postupně se přepínají), podporuje znaky UNICODE bez národních znaků. Umožňuje procházet jak po skladbách (buďto šipky, nebo pravý čulibrk), tak i po adresářích (tlačítka F+ a F-).
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Mrkli jste na nemecke stranky Hyundai? CRDi se prodava pouze ve 3dverovem provedeni a pokud je nekde obrazek Accenta, vetsinou tez 3dver..takze v D je asi uprednostnuji. Ale zase mate jistotu, ze v CR nekoupite dovezenyho CRDi petidver.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Hardcam píše:Mrkli jste na nemecke stranky Hyundai? CRDi se prodava pouze ve 3dverovem provedeni a pokud je nekde obrazek Accenta, vetsinou tez 3dver..takze v D je asi uprednostnuji. Ale zase mate jistotu, ze v CR nekoupite dovezenyho CRDi petidver.
Já jsem ještě nikdy nikde 5-dveřovýho novýho accenta neviděl. :?
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
MitoX
*
Příspěvky: 26
Registrován: 05 led 2007, 14:38

Příspěvek od MitoX »

Hardcam píše:Ale zase mate jistotu, ze v CR nekoupite dovezenyho CRDi petidver.
jj, to je istota 1 000 000% :lol:
vedie NOVY ACCENT
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

děla se snad jen 3 dveř. hodně je jich na mobile.de ale u nás je sedan.. 5 hatback se ani nevyrábí.... . teda myslím
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od geronimo_cz »

CzechJoker píše:No integrované/neintegrované... Já ho beru jako integrované, stejně jako je třeba rádio ve Škodovce, protože je dodáno spolu s autem a i když neintegruje žádné funkce auta (a naopak), je pevnou součástí vozu. Jo a celý ten středový panel je nový, dodává se i s rádiem.
Ale jestli ho někdo považuje za obyčejné dvoudinové, určitě mi to nebude vadit :D

Obrázek

No takže rádio ladí kromě FM (RDS) i dlouhé a střední vlny, CD přehrává i mp3 a WMA. Možnost připojení USB flash disku (klasický konektor) a je zde i vstup pro externí zdroj (jack 3,5 mm). MP3 zobrazuje názvy skladeb, pořadí, název složky a čas (postupně se přepínají), podporuje znaky UNICODE bez národních znaků. Umožňuje procházet jak po skladbách (buďto šipky, nebo pravý čulibrk), tak i po adresářích (tlačítka F+ a F-).
Tak nevypada spatne.. akorat teda ja bych sel spis do jinyho, no.. do neceho s velkym dotykovym displayem.. ale dvoudin fakt zavidiiiim :cry:
H ix35 4x4 2.0i DOHC Comfort Sirius Silver (2016 - soucastnost)
H Accent 07 1.4 Elegance Black Ebony (2007-2016)
celloo
*
Příspěvky: 17
Registrován: 25 čer 2007, 16:10
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od celloo »

Aha, co mi odfotil svagor v mexiku..:)...akurat to inak volaju..:)

sakra, jak sa vkladaju linky na obrazky?????
Hyundai Accent 2007, CRDi, Tender green, Elegance
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“