pada viko kufru

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

pada viko kufru

Příspěvek od Sokyno »

teda do vcera padalo tedkom uz drzi, vzhledem k neuprosne cene tlmicu kufru sem se snazil stim nejako vypect tak sem si zmeril stary kus a zbehnul sem do skodovky asi nejlevnejsi dili na auta u nas a koupil sem dve tlmice z favorita spolu 200sk stare som rozrezal v klboch a klby a drziaky som osadil do favoritackych tlmicov a namontoval a parada drzi to uz ziadne bule na hlave :lol:
dufam ze nekomu pomuzu :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Reklama
 

Uživatelský avatar
TomXP
**
Příspěvky: 140
Registrován: 12 úno 2007, 07:48
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomXP »

ME. Diky :wink: Jinak delka a uhel kloubu sedi presne ? Aby to nebyl jenom nejaky kompromis. Jak je zima tam mi taky nedrzej, otocis se, pak zpatky a BUM do hlavy :evil:
Hyundai už nemám, ale za to to tu mám rád, vždycky jsem tu našel radu :-)
HonzaE
*
Příspěvky: 83
Registrován: 23 říj 2007, 14:36

Příspěvek od HonzaE »

A co zkusit vzpěry se střešních "rakví" na lyže? Jsou krátké, úspěšně jsem je aplikoval na víko přívěsu. Cena asi 200/kus.
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

TomXP píše:ME. Diky :wink: Jinak delka a uhel kloubu sedi presne ? Aby to nebyl jenom nejaky kompromis. Jak je zima tam mi taky nedrzej, otocis se, pak zpatky a BUM do hlavy :evil:
neni to zadny kompromis sedi jako prdel na prkinku proste chutovka normalne sem tomu nevril a tak sem se jeste pul hodki po dokonceni kochal pohledem na me dilo je to super, jen to da kapinku prace vyrezat ty drziaky, jde to i jinak a to vyvrtat kloub z drzaku a pak tam dat tu skrutku s kloubem z favorita ale jsem si nebyl jisty jestli se ta skrutka nebude kymacet a pak by se uvolnila. :lol:

jsem to nahore zle napsal jeden kus stal 200sk a dva cize par pro zadni kapotu stali 400sk
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
kopir
Moderátor
Příspěvky: 207
Registrován: 22 črc 2006, 16:40
Bydliště: Senica-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kopir »

Na margo vašim skúsenostiam : mne tiež padali zadné dvere, poradili mi v servise, že tieto tlmiče musia byť vždy suché a čisté, ničím nemazať ! Odmastil som ich a odvtedy držia zadné dvere perfektne, ako nové 8)
Obrázek
Chrysler pt cruiser 2,0 16V
Hyundai Lantra combi 1,6 16V GLS G4CR/84kw-predané
Hyundai Lantra 1,5 GLSi -predané
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Na ty tlumiče se dá dělat i repase.Jinak cena nových není zas tak strašná.Kupujem je do práce na kryty strojů a je to tak 400kč/kus.Značka je tuším ALKO... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

Pajk píše:Na ty tlumiče se dá dělat i repase.Jinak cena nových není zas tak strašná.Kupujem je do práce na kryty strojů a je to tak 400kč/kus.Značka je tuším ALKO... 8) 8) 8)
dělat repas se už prakticky nevyplatí, jen že ti to udělá někdo ze známosti. Když by po mě někdo chtěl v práci repas, tak mu navrhnu raděj nový. Při té ceně vyjdou levněji, než když staré pošlu na repas.......
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“